Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Ocelot, zamówiłam na bazarku 10 pakietów ogłoszeń. Potrzebne będzie jak najwięcej wiadomości o psiakach, treść ogłoszenia (ja bym szła w jakąś treść chwytającą za serce:roll: ) , musimy wybrać zdjęcia nadające się do ogloszeń. W pakiecie będzie po 25 ogłoszen na róznych portalach dla każdego psiaka, bez tablicy.pl. Ogłoszenia na tablicy sama zrobię i będę je często odświeżać żeby były "na górze" :p.
  2. [quote name='ocelot']Gdybyś mogła.... byłoby wspaniale. Ja w piątek pouzupelniam opisy, bo już troszkę więcej o nich wiemy. Mam wolne, więc się w końcu może ze wszystkim wyrobię[/QUOTE] Ocelot, zamówiłabym na tym bazarku jak w linku 10 pakietów ogloszeń po 3zł (w każdym pakiecie po 25 ogłoszen ale są tam te najważniejsze portale). Nie wiem czy jest tam tablica.pl ale jesli nie to sama porobię tablicę wszystkim psiakom, z tym ze dopiero w weekend. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248449-NOWY-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-do-10-11-13-godz-22-00-pakiet-3-zł-i-5-zł[/URL] Nie wiem tylko czy nie trzeba po zamówieniu od razu podać danych psiaków i ich zdjęć? Nigdy nie korzystalam z ogłoszen bazarkowych wiec nie mam doswiadczenia:-). Kiedy dałoby radę "skompletować" wszystkie dostępne informacje o psiakach?
  3. Jakieś to dziwne dla mnie to wszystko. Czy ta osoba będzie tu na dogomanii i informowała o psie, załączała fotki. Gdzie będzie mieszkał Karo- w bloku, domku, kojcu? ja jednak chciałabym więcej informacji a nazwiska tej osoby nie potrzebuję znać.
  4. [quote name='ocelot']mam wrażenie, że i reszcie przydałyby się porządne badania:( Kochani troszkę o psiakach już wiemy, czy ktoś może je poogłaszać?[/QUOTE] Ocelot, moze wykupić kilka pakietów na bazarku ogłoszeniowym, jak myslisz? Trochę mało informacji o psiakach ale trudno, mozna podać te co są. I kogo jako osobę kontaktową podać?
  5. [quote name='Aimez_moi']Tak sobie mysle, ze w Psanatorium moze sie otworzyc Slodziak........ dobrze doradzcie teraz co robic i w jakich kolejnosciach? Bazarki i prosby o deklaracje tak?[/QUOTE] Koniecznie musimy zebrać więcej deklaracji stałych bo w tej chwili mamy 20% tego co potrzebujemy na hotel. Szkoda ze tak mało ludzi tu zagląda.A bazarek z bilecikami na podróż do hoteluto świetny pomysł:-).
  6. [quote name='kod4']Woow 100 zł ? Nie spodziewałam się. :) Ale super. Cioteczki miałyśmy do dyspozycji również ciut tańsze hoteliki, również z pomocą terapeutyczną. Ale mówiłyśmy, że za drogie. To damy rade ponad 550 zł miesięcznie ?[/QUOTE] Ciężko będzie ale próbować trzeba. W Psanatorium piesek ma do dyspozycji ogrzewane pomieszczenie i to jest fajne w przypadku Karo. Fakt, najlepiej byłoby znaleźć miejsce w DT ale o tym chyba mozemy pomarzyć.
  7. A był może już jakiś odzew z ogłoszeń psiaków, oprócz tego tel o którym wcześniej wspomniała Becia Lublin?
  8. [quote name='Aimez_moi']Ciotki moglaby ktoras zadzwonic i dowiedziec sie wszystkiego? Ja nie mam polskiego numeru......[/QUOTE] Dobrze by było gdyby któraś Cioteczka która choć trochę zna Karo zadzwoniła. Bo jeśli cena zależy od zachowania psa to ja nic nie wiem na ten temat, ot tyle co napisane na wątku. Może udałoby się wynegocjować niższą cenę...
  9. [quote name='Maciek777']Boksy są ocieplane, a budynek ogrzewany. Cenowo wychodziłoby jakieś 550 zł + 90 zł za karmę (chyba, że podsyła się własną). Ceny nie są takie sztywne - to zależy od problematyczności psa (np agresja) - cena może być niższa lub wyższa.[/QUOTE] Maciek777, a może jakiś upust od tej ceny mógłbyś udzielić;). Ciężko nam będzie biednym ciotkom taką kasę uciułać. A tu jeszcze kasa na transport czy leczenie będzie potrzebna.
  10. [quote name='Maciek777']Dokładnie! Zwłaszcza, że dużo tego i często można to dostać praktycznie "za piwo":)[/QUOTE] Maciek777, a u Was w Psanatorium jaki jest koszt hotelowania takiego dużego psa jak Karo? Boksy chyba macie ocieplane, tak mi się wydaje?
  11. Biedny, jak wystawia mordkę przez te pręty:-(.
  12. [quote name='Crys']Kurczę nie dobrze. A nie ma jakiegoś DT żeby ją zabrać i zrobić operację ? Jaki koszt? Może by się udało uzbierać na zabieg.[/QUOTE] Marylkę zabrała dzisiaj z przytuliska Fundacja Bernardyny. Pękł jej największy guz, który był wielkości strusiego jaja, musi zostać pilnie zdiagnozowana i leczona :-(.
  13. Wspaniała jest Fundacja Bernardyn, w przyszłym tygodniu przeleję jakiś grosik na konto Fundacji. I na pewno 1% podatku za ten rok przekażę na tę właśnie Fundację.
  14. Beciu, a gdzie te psiaki teraz mieszkają, gdzie śpią? W domu w którym mieszkały z Panią czy w innym miejscu?
  15. Śliczne szczęśliwe mordeczki w swoich domkach:-)
  16. A jak duża jest KOKO? Ile może ważyć?
  17. Słodka jest:-). Jak patrzę przez okno na pogodę na zewnątrz, to cały czas myślę o tych biedakach w schroniskach&przytuliskach&przy lichych budach na łańcuchach, zaczyna się dla nich najtrudniejszy czas. Dobrze że chociaż Dziunia może wtulić się w ciepłe posłanie.
  18. [quote name='Sara2011']Kochani, potrzebna pomoc dla suni Marylki z wątku/post 3 w typie rottka, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248224-Są-taki******-o-których-nagle-przypomniał-sobie-Świat-I-to-jest-ich-dramat[/URL], [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=219285081580233&set=a.219285028246905.1073741839.219279378247470&type=3&theater[/URL] .[/QUOTE] Po dzisiejszej wizycie razem z wetem w przytulisku okazało się, że z Marylką nie jest dobrze, jest źle. Ma guza, już się przeciera, sączy się. Guzy ma również na listwie mlecznej. Trzeba by ją operować:-(.
  19. [quote name='__Lara']Wiecie co, przeraża mnie ten brak działania - obawiam się, że ludzie zaraz stąd pouciekają, a tylko dlatego, że nie ma na miejscu osoby, która by bezpośrednio popilotowała sprawę Karo. Smutne, bo tak pies straci szanse na normalne życie.[/QUOTE] Też odnoszę wrażenie że wątek zamiera. Z tego co przejrzałam na szybko wątek to Karo ma 120 zł deklaracji stałych: Kabaja-50zł Poziomka-20zł Aimez_moi - 20zł piescofajnyjest-10zł Sara2011-10zł Lara - 10zł Jednorazowe wpłaty deklarowały Agnieszka103 i Beataczl.
  20. [quote name='Nutusia']Mmmmm..... twarożek jest pysznościowy! Ja moim nowicjuszom mieszam z karmą, jak im same chrupki na początku nie wchodzą i zawsze działa ;)[/QUOTE] Muszę spróbować z tym twarożkiem (tzn mieszaniem z suchą karmą) z moja gwiazdą. Bo jej chrupki ani na początku nie wchodziły, ani teraz nie wchodzą pomimo że już najróżniejsze zostały przetestowane:evil_lol:. Chrupki są bleee i koniec;).
  21. [quote name='Besti']Na chwilę obecną udostępniłam na FB, będziemy pomagać szukać jej domku[/QUOTE] Dziękuję:-)
  22. Kochani, potrzebna pomoc dla suni Marylki z wątku/post 3 w typie rottka, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248224-Są-taki******-o-których-nagle-przypomniał-sobie-Świat-I-to-jest-ich-dramat[/URL], [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=219285081580233&set=a.219285028246905.1073741839.219279378247470&type=3&theater[/URL] .
  23. Trafiłam na ten wątek z Twojej sygnaturki Poker. Jestem pod ogromnym wrażeniem, niesamowity "dorobek". Tyle dobra,miłości, szczęścia na tym wątku, tyle uratowanych psiaków. Jesteś WIELKA Poker:Rose:.
×
×
  • Create New...