Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='toyota']Tak mi się wydaje. Raczej nigdy nie widziało grzebienia czy szczotki.[/QUOTE] Ja to mam pecha, kocham kudłacze i takie do mnie głównie przyjeżdzają na DT a jak tylko przyjadą to muszę obcinać na zero:placz::placz::placz:. I z kudłacza robi się łysolek:angryy:. No cóż, kudłatka jutro na godz.10 umówiona jest do fryzjera, znając moje szczęście pewnie nic nie będzie można uratować:mad:.
  2. [quote name='toyota']Raczej odwrotnie, Kudłatka ciut mniejsza. Igiełka ma wysokie nóżki, a Kudłatka- tak naprawdę ciężko stwierdzić co się kryje pod zdredziałym na maksa futerkiem. Igiełka waży 5, 5 kg, była ważona przed sterylką.[/QUOTE] Ojej, aż tak zdredziałe?
  3. [quote name='kolejna kobietka']ciesze sie, ze dziewczynki dojechaly szczesliwie do Poznania!! :) dziekujemy ciociu ick za pomoc!!! :loveu: Igielka!!! :bigcry:[/QUOTE] Współczuję rozstania z Igiełką. Ja juz przy każdym tymczasie zarzekam się że to już ostatni tymczas, że już więcej gehenny po rozstaniu nie zamierzam przechodzić. No ale jakoś mi nie wychodzi to wszystko, to tak jak z kazdym Nowym Rokiem obiecywałam sobie ze nie będę jadła tyle słodyczy ale nigdy nie dotrzymywałam obietnicy. No i juz chyba od dwóch lat żadnych noworocznych obietnic sobie nie robię:-).
  4. Igiełka chyba jest mniejsza od kudłatki???
  5. Rozrabia?????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:A co robi łobuzica????
  6. Dziewczynki juz pewnie dojechały do Poznania...?
  7. Cudnie czytać takie cudne wiadomości:loveu::loveu:
  8. Biedna sunia, co robić, czy ona ma aktualne ogłoszenia? Szkoda ze psiaków nie można zabierac na spacery, można by było fajne zdjęcia porobić a wtedy szanse na adopcje większe.
  9. Kolejna kobietko, zabieraj Żabcię na DT żeby wypełnić pustkę po Igiełce. Mama na pewno w takie mrozy Ciebie nie eksmituje, poczeka z tym do lata, a do tego czasu znajdziemy Żabce domek i sprawa eksmisji stanie się nieaktualna:evil_lol:.
  10. [quote name='ick']Czy kudładka przyjedzie do Poznania w transporterku... Czy będzie miała obroże i smyczkę ? To ważne aby była na smyczy...Tam jest dużo samochodów ...[/QUOTE] W transporterku pewnie nie. Ale smycz musi mieć bo Pan wiozący sunię będzie jechał sam i musi kudłatkę jakoś przywiązać żeby nie biegała po aucie. Choćby taką najtańszą ale jakaś musi być.
  11. [quote name='kolejna kobietka']bedzie ciezko, nie da rady sie nie przyzwyczaic ehhh dobrze, wycaluje na droge od wszystkich cioteczek!!! :)[/QUOTE] Współczuję, naprawdę. Ja po Mimi jeszcze do tej pory się nie pozbierałam:-(.
  12. [quote name='ick']Witaj, tak to bardzo ważne aby wcześniej tzn ok..35-40 min przed Poznaniem zadzwonił... Tak aby nikt w na tym mrozie nie czekał pod Auchan..Zaraz podam nr telefonu na pm..[/QUOTE] To u kogo będzie przebywała sunia w Poznaniu? I kto ją odbierze gdy przyjedzie do Poznania a potem odwiezie pod Auchan?
  13. [quote name='kolejna kobietka']nie wiem, czy jest jednak ten transport na wieczor z Poznania pod Auchan, jakby co Sara2011 przeczytaj na fb, Sylwia moglaby ja podwiezc chociaz tam...[/QUOTE] To Gruba Berta musiałaby się wymienić nr tel z Panią Sylwią, bo kudłatka ma być u Grubej Berty i stamtąd trzeba będzie ją odebrać.
  14. [quote name='ick']Czyli jak dobrze zrozumiałam chodzi o przetrzymanie psiaczka w domu w ten czwartek między ok.13 a 20-ta ( max) Odbiór Auchan i dostarczenie go dalej też pod Auchan - Komorniki..-Poznań Ok...moge to zorganizować...Czekam na dalsze info ..Pozdrawiam[/QUOTE] Dokładnie tak, trzeba przetrzymać sunię kilka godzin i dostarczyć pod Auchan. Nie wiem u kogo będzie przebywała sunia i ile czasu będzie potrzeba zeby dojechać z nią pod Auchan. Bo jeśli ta osoba będzie potrzebowała np. godzinę na dojazd pod Auchan, to Pan który będzie wiózł sunię bedąc ok. godzinę przed Poznaniem powinien zadzwonic do osoby przetrzymującej sunię żeby wyjeżdzała z domu.
  15. [quote name='Gruba Berta']tylko co stalo sie z toyota ?[/QUOTE] Rozmawiałam wczoraj z Toyotą, sunia przyjedzie do Poznania zgodnie z planem. Myślę Cioteczki że dobrze by było powymieniać się nr telefonów.
  16. [quote name='Gruba Berta']sunia przyjezdza w czwartek miedzy 13 z 14 do Komornik (Auchan) a ma odjechac miedzy 18 a 20 z Auchan lub factory outlet (czyli chyba w Luboniu - zupelnie nie znam tych rewirow)[/QUOTE] Pan będzie jechał autostradą i nie chce zjeżdzać do miasta bo będzie zmęczony a i przed nim jeszcze kawałek drogi do Gorzowa. Chce odebrać sunię gdzies przy autostradzie i padły propozycje Auchana lub factory outlet (jak domniemam są przy autostradzie). Myślę ze moze to byc pewnie i inne miejsce , wazne aby przy autostradzie.
  17. To teraz pozostaje znaleźć osobę która wieczorem dowiezie sunię pod Auachana, w poblize autostrady. Musi się udać...
  18. [quote name='rodzice']Ta sunia jest niesamowicie podobna do teriera tybetańskiego - szok po prostu jaka jest piękna . Ja niestety mam w tej chwili szczeniaki wiec przetrzymanie suki nie wchodzi w grę , poza tym kilka dni temu wyciagałam kudłata sunie z poznańskiego schronu i podpadaloby jesli znowu bym się pojawiła .[/QUOTE] ale ta sunia przyjedzie do Poznania ze schronu z kuj-pomorskiego, jej nie trzeba wyciągać ze schronu z Poznania. A przetrzyma sunię Gruba Berta, kwestia tylko dowiezienia suni po południu/wieczotem od Grubej Berty w rejon Auchana, tak by mógł ją odebrać Pan jadący do Gorzowa.
  19. [quote name='kolejna kobietka']czyli najlepiej jakby byla jakas mobilna cioteczka z Poznania, ktora odbierze sunie spod Poznania (Komorniki) sklep Auchan o godzinie 13-14 w czwartek i przetrzyma kilka godzin, a nastepnie podwiezie w poblize autostrady do meza cioteczki Koelki... dobrze to wszystko polaczylam?[/QUOTE] Dokładnie tak
  20. Czwartek już za pasem a my stoimy w punkcie wyjścia. Nie wiem czy problemem jest tylko transport z Poznania do Gorzowa czy jakieś inne okoliczności wystąpiły z wyciagnięciem suni ze schronu czy może coś jeszcze? Osoba z FB się nie odzywa więc osobiście już pożegnałabym się z tą opcją transportu. Była też opcja przewiezienia suni w piątek przez chłopaka z carpoolingu za 20 zł. No ale trzeba by zorganizować "nockę" suni w Poznaniu i nie wszystkim się ta opcja podobała. Dzisiaj doszła kolejna opcja transportu suni w czwartek przez męża dogomaniaczki Koelki z Gorzowa. Mąż Koelki będzie jechał z Kielc do Gorzowa (przez Poznań) , z tym że tu nie da się ustalic dokładnej godziny przejazdu przez Poznan, moze to być w godz.18-20 i trzeba będzie być pod telefonem i gdy Pan będzie dojeżdzał do Poznania to sunię dowieźć gdzieś w poblize autostrady np. Auchan, factory outlet. Myślę, ze znalazłaby się jakaś mobilna Cioteczka w Poznaniu która dozwiozłaby sunię w wymienione miejsce. Więc co robimy???? Zmobilizujmy się Ciotki bo przez naszą nieudolność sunia będzie tkwiła w schronie a już w czwartek może grzać doopkę pod kołdrą.
  21. [quote name='Gruba Berta']toyota od wczoraj nie moge wyslac do Ciebie pw :([/QUOTE] Toyota, a ja niestety nie mogę się dodzwonić:-(
  22. [quote name='toyota']Osoba, która zaproponowała darmowy transprt w czwartek przestała się odzywać nafb . Nie podała swojego nr telefonu, także nie mamy z nią kontaktu. Nie mamy zatem transportu z Poznania do Gorzowa.[/QUOTE] Jak się ta osoba z FB nie odezwie to przyjedzie w tym chłopakiem z carpoolingu w piątek. Ja jeszcze go nie informowałam ze rezygnujemy.
  23. [quote name='mira145']Golfik pod kubraczkiem :) ![/QUOTE] Czyli na cebulkę? :-)
  24. Na FB zgłosiła się osoba chętna przywieźć kudłatkę w czwartek i do tego za darmo:-o. Na to wygląda że sunia w ogóle nie będzie musiała "nocowac" w Poznaniu.
×
×
  • Create New...