Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Myśle, że największą ozdobą firmówki jest zdjęcie które stworzyłaś:) Moby idealnie wcielił się w rolę marynarza:)
  2. Mobiczku, w końcu obiecana nowa firmówka dla Ciebie!! Jeśli ktoś ma chęci- proszę o pomoc w rozwieszaniu:) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qFWXWYbkHA8/Txwe5_KigxI/AAAAAAABjic/lIBTk64VHBo/s512/firm%2525C3%2525B3wkaMOBY.jpg[/img]
  3. Sliczny piesek:))i najlepszy towarzysz dla Mobiego do zabawy:)
  4. Sliczna Ineczka:) a jak zgrabnie się drapie;)
  5. [quote name='soboz4']Moby jest coraz odważniejszy, zdarza mu się jeszcze skulić, ale w większości chodzi juz z podniesionym łebkiem![/QUOTE] Ciesze się, że Moby dostrzega i coraz odważniej przyznaje, że z człowiekiem może być też fajnie:)) Czasem sama nie mogę się nadziwić jaki z niego jest pieszczoch!!! na poczatku ledwie wogóle można było go dotknąc, a teraz szuka kontaktu gdy tylko jest okazja:))
  6. No! Wreszcie Karuzel!! czas żebyś trafił do domku:) Zapisuje!
  7. Jestem:) śliczne imię, kochana sunia. Zobaczcie jaka na zdjęciach jest uśmiechnięta:D
  8. Pierwsza!@ śliczna sunia, zapisuje:)
  9. BARDZO DZIĘKUJE OSOBIE, KTÓRA SPACEROWAŁA DZISIAJ Z MOBIM POD MOJĄ (niestety)NIEOBECNOŚĆ. BARDZO DZIĘKUJE RÓWNIEŻ OSOBIE (OBSTAWIAM, ŻE TO SOBOZ:)) KTÓRA ZROBIŁA PSIAKOWI PRZECUDNĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ!!! OTO KILKA FOTEK: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jSjGwA5LMkQ/Txr4Sja6l4I/AAAAAAABih4/fDcpUGW5iFw/s640/PICT0292.JPG[/img] mega rozkrok... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BSMs4_oxTnw/Txr4XJRcrrI/AAAAAAABijA/0hscakNXuUg/s640/PICT0301.JPG[/IMG] najśliczniejszy pyszczek świata [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mSH7KVOZZrE/Txr4Za3cOQI/AAAAAAABijY/Cj21gT7lTZk/s640/PICT0304.JPG[/IMG] skupiony... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PI1k4uRIOCQ/Txr4MuFmuRI/AAAAAAABigg/l-sVGTGTIGU/s640/PICT0283.JPG[/IMG]
  10. Jeśli dobrze poznaje, to Bianka już kilka miesięcy jest w schronisku...dobrze, że wreszcie wyszła!! Śliczna jest..i pomyśleć, że ktoś chciał ją uśmiercić...za co?? Nigdy nie zrozumiem ludzi! Teraz ma szanse na życie- dobre życie!! czego jej życze i gorąco kibicuje, by los usmiechnął się do niej szybko!
  11. i ja jestem u jamniczkowatego psiurka:)
  12. [quote name='soboz4']To rzeczywiście szkoda, że Cię nie będzie, ktoś z młodzieży napisał że będzie wcześniej, bo musi jechać do babci do Krakowa![/QUOTE] Ja niestety nie mam juz babci...a jutro musze pracować. Jak co roku koordynuje Olimpiade Biologiczną..bede więc szukać ściag;) itp. Przy okazji- powodzenia- jeśli ktoś z Was startuje:) Bardzo jestem ciekawa, którego pieska wybierze ta Pani z wczoraj...szczerze mówiąc- myślę, że Moby pozostanie tylko na jej liście...dużo bardziej podobał jej się Fafik czy Tara... Tak czy inaczej, któremuś biedakowi się poszczęści, a to najważniejsze:)\ Prosiłam w czwartek panią Anię, by dała komuś w sobote Mobiego...mam więc nadzieje, że tak będzie.. A Tobie aeriel jak zawsze bardzo dziękuje za czuwanie nad ogłoszeniami:)
  13. To po co są umowy- i po co w umowie jest zapis o WIZYCIE POADOPCYJNEJ skoro w praktyce nie sposób jej przeprowadzić?? Powiedzcie mi proszę...
  14. Dzisiaj Mobiczka oglądała pewna Pani (ta sama której spodobał się m.in.Fafik). Fajna Pani...wymarzona dla niego...powiedziała, że jest na jej liście....tylko- czy wyniknie z tego miłość na całe życie???? Byłoby cudownie... Moby był dzisiaj kochany jak zawsze, dużo biegał, bawił się, zjadł sporo parówek, kiełbasek itp. Tylko dzisiaj wyjątkowo źle zniósł powrót do boksu:((( Świat zza krat...to już za mało....jest bezpieczny, ma pełną miskę...ale nadal potrzebuje miłości\!!!!! Najgorsze ze w sobote nie będe mogła przyjechać do schroniska:((( nie wiem jak Mobiczek to przyjmie...na pewno już przyzwyczaił się do tego, że przynajnmniej dwa razy w tygodniu moze oglądać świat z innej perspektywy... dlatego- bardzo proszę- niech ktoś pospaceruje z Mobim!!
  15. jestem!! przecuuudowna sunia!!!!! prze prze prze...pod każdym względem:))))
  16. jestem u ślicznej April- fajne IMIE!!!
  17. Jestem u piękności
  18. Ja tez rozmawiałam z tą panią i powiedziała, że jutro go zabierają- na 100%!!!!!!! Miłość od pierwszego wejrzenia, a Sid jaki szczęśliwy.
  19. Bożenko, ja opiekowałam się Giną i bardzo proszę o ADRES Giny, w sobotę chce tam POJECHAĆ chyba ze Ty to zrobisz???? Dziś naprawde bardzo się przeraziłam, bo ta sunia która trafiła do schronu z ulicy to prawdziwy klon Giny, z tym, że nie zgadzał mi się wzrost, bo Gina wydawała mi się wyższa...
  20. jutro kolejny spacerek z Mobim...szkoda, że mimo tylu ogłoszeń..nadal nikt go nie zauważył:(
  21. Szybciutko poszło:) gratulacje:)
  22. Byłoby dobrze gdyby przytył:( moim zdaniem nie wiele zmienił się pod względem wagi. Nadal męczy go biegunka i chyba dlatego tak trudno mu przytyć...apetytu też nie ma jakiegoś specjalnego... Pewnie dopiero w swoim domku dojdzie do siebie... Póki co- jest sam w boksie, więc ma dostęp do miski i miejmy nadzieje, że chudnięcie ma już za sobą:)a spacerkach też podjada i parówki i inne przysmaki:) Oby telefon zadzwonił po Mobiego:D
  23. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47018,aW5kZXgucGhw.html[/url] :loveu:
×
×
  • Create New...