-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Znaleziony na ogródkach działkowych szczeniak szuka domu
kiyoshi replied to karolinapaw92's topic in Już w nowym domu
Piękna ta mała. ja również mam sunie przygarniętą z działek, dlatego wiem coś o lękach tych piesków:( najważniejsze, że jest jeszcze młoda i szybko dojdzie do siebie w dobrym domu. Swoją drogą, dobrze że zabrałaś ją z działek szczególnie teraz, gdy robi się coraz zimniej i piesek po prostu mógłby gdzieś zamarznąć:( Jeśli mogę doradzić- zrób jej ogłoszenia na tablica.pl, cafeanimal itp- chyba, że już ma, to pozostaje trzymanie kciuków. Na pewno szybko znajdzie domek- jest śliczna. -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
masz racje- zbliżenie the best:) taki słodziak!- ktoś musi go wreszcie wypatrzeć... może nowe ogłoszenia pomogą [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/89256/sliczny-Moby-poszukuje-przystani-na-reszte-zycia/[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20447687_sliczny_wystraszony_moby_szuka.html[/url] -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
I jeszcze film: [url]http://www.youtube.com/watch?v=9WOj-_h2NB4&feature=youtu.be[/url] bardzo króciutki, ale widać jaki Moby jest śliczny! -
Gałgan- czarny i kudłaty, pokochaj go! - MA DOM:)
kiyoshi replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Jestem:) piesek ma przecudne oczka!!! i troszke przypomina mi Franie;) -
Klara - kolejna psia dusza ma dom na stałe! ;)
kiyoshi replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Ja również zapisuje:) Ciesze się, że ta sunia wreszcie wyszła na wolontariat. Moim zdaniem, jest w niej coś wyjątkowego! Śliczny pyszczek?? urocze łapki?? sama nie wiem:loveu: Imię wspaniale do niej dobrałaś:) Powodzenia Klara! -
ale Lala....a z tą spineczką to już w ogóle:)
-
Szelest - pies z celi 720 - W KOCHAJĄCYM DOMU
kiyoshi replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Wreszcie widać jej zabójczy uśmiech:D -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Ariel- bardzo dziękuje za ogłoszenie- widziałam wczoraj, że tamto poprzednie na tablica.pl odwiedziło ponad 300 osób!!wow!! szkoda tylko, że póki co nikt nie zadzwonił:( Ode mnie też Mobiczek na nowe ogłoszenia: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32738/moby--poszukuje-swojej-przystani-na-reszte-zycia_/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Moby-klebek-strachu-poszukuje-przystani-na-cale-zycie!,56059[/url] Dziś/jutro zrobie kolejne wykorzystując zdjęcia z dzisiejszego spacerku!!! Oto one: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-xWKuf3Xjrtw/TxGUL3hAzdI/AAAAAAABgcA/7pgEPCefaY8/s512/IMG_0108.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-FvEo8bLxyrk/TxGUGfLJOxI/AAAAAAABgbw/emAaTZkSiR0/s640/IMG_0106.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-8liea_YAW0k/TxGTv-qytXI/AAAAAAABgbY/MDPm2ugQf2E/s640/IMG_0099.JPG[/img] Mobiczek dzisiaj był na długim spacerze w parku, potem na wybiegu ślicznie bawił się piłką! okazało się, że piesek świetnie aportuje! zrobiłam nawet film:) :pwstawię wkrótce. -
Szelest - pies z celi 720 - W KOCHAJĄCYM DOMU
kiyoshi replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Gratuluje pomysłu! SUPER WĄTEK! A Szelest jest posiadaczką najpiękniejszego psiego uśmiechu jaki widziałam;):crazyeye: -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
MOBY- piesek pełen tajemnic! tak powinien chyba brzmieć tytuł tego wątku:) Kolejny spacer i kolejne niespodzianki ze strony słodziaka: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-T6YRlhBZcKM/Twh_q_QysLI/AAAAAAABeOI/bRFdgFyOLPA/s640/PICT0378.JPG[/img] Moby miał dziś dzień przytulań. Gdy tylko poczuje się bezpieczny- wychodzi jego prawdziwa natura- PIESZCZOCH do kwadratu Dodatkowo- jaki z niego MĄDRY pieszczoch! Postanowiłam spróbować nauczyć go kilku komend i okazało się, że wszystko łapie w mig...i tak...w ciągu 5 minut do perfekcji opanował siad, a potem jeszcze dwie próby i nauczył się warować!!!!!!!!!WOW!!! Jestem pod coraz większym wrażeniem tego psiaka:) Potem postanowiłam 'pochwalić' się innym wolontariuszom, jak Moby ślicznie siada i waruje i namówiłam opiekuna Teri aby dał Mobiemu komendę siad...niestety Marcin troszkę za gwałtownie podniósł rękę i znów Moby pokazał, z czym do tej pory wiązało się jego życie...skulił się i zaczął wycofywać, tak jakby podniesiona ręka mogła oznaczać tylko lanie:( Na szczęście bardzo szybko doszedł do siebie i potem dalej pokazywał jak pięknie siada:) KOCHANY MOBY! -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Myślę, że urzyję w firmówce zdjęcia w 'przebraniu'. Jutro siąde i postaram się zrobić to jakoś ciekawiej z jak najmniejsza ilością tekstu:) Jeszcze raz dziękuje bardzo za pomoc i super pomysły. A teraz zbieram się już do Mobiczka!!! -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Bożenko- bardzo wielkie dzięki!! Moby wygląda cudownie w roli marynarza:) -
Jestem u Kapselka:)
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Mobiczek bardzo dziękuje za allegro:D -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
już poprawiam zdjęcia:) -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Oj...zakochać się w Mobim rzeczywiście nie jest trudno:)) te jego oczka- prawie jak Johnny Deep:loveu: -
Jestem u cudownego szorściaka:) bardzo kochana sunia- oczywiście- zapisuję:D
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
kilka zdjęć z dzisiejszego spacerku...niestety większość nie nadaje się za bardzo do pokazania...albo Moby jest skulony ze strachu (czego się bał???)...albo pokazuje swoje tyły.... Jest jednak również kilka perełek.. zabaczcie czy te oczy mogą kłamać? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1HipdlgaTJ0/Twh_fwbctDI/AAAAAAABeNE/66umInvo81E/s640/PICT0365.JPG[/img] jednym uszkiem nasłuchuje czy domek się nie zbliża? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-c19eCjmxTLE/Twh_mUh7c2I/AAAAAAABeNo/150jx_R9Fhk/s640/PICT0374.JPG[/img] a taki jestem chudziutki:( [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-h5lMXELW-LQ/TwiDV7tbFsI/AAAAAAABebU/CSHchwlPp0E/s640/PICT0363.JPG[/IMG] MACIASZKU- jeśli to czytasz, bardzo proszę o zmianę zdjęcia Mobiego na stronie schroniska. Nie znacznie zmieniłam też jego opis (jednak) -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Ja też nie mogę się doczekać nowych zdjęć:multi:...szkoda, że na dziś nie miałam aparatu od kogo pożyczyć...mam nadzieje, że następnym razem zrobię mu też sesję od siebie:) A co do opisu- to prawda, że Moby zachowuje się jak każdy skrzywdzony piesek (i jak większość ludzi w stosunku do obcych ;)) ale jak go dostałam na pierwszy spacer pani Ania powiedziała mi, że Moby może ugryźć ze strachu i żebym uważała....na szczęście nie ugryzł ani mnie ani w ogóle nie wykazywał jakiejkolwiek agresji w stosunku do nikogo... Jednak w jego przypadku wybór odpowiedniego domu jest niezwykle ważny! -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Myślałam o tym, ale wydaje mi się, że Moby w stosunku do potencjalnych chętnych adopcją będzie zachowywał się raczej tak jak do mnie za pierwszym razem. Teraz zmienia się jego zachowanie ponieważ już wie, że nie zrobię mu krzywdy, ale nie sądzę by tak samo podchodził do obcych....poza tym, lepiej aby osoby które go zaadoptują zdawały sobie sprawę z tego, że piesek potrzebuje czasu!! to się nie zmienia:) dlatego opis, moim zdaniem, jest aktualny.... -
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Trzeci spacer z Mobim i coraz więcej zmian w tym cudownym piesku!! na lepsze, oczywiście:D Dziś Moby wyszedł z boksu bez pomocy pani Ani. Gdy tylko podeszłam pod jego boksu od razu mnie rozpoznał i pozwolił sobie zapiąć smyczkę. Dziś był w nastroju bardzo przytulaśnym. Okazuje się, że wcale nie jest taki bojaźliwy:D coraz częściej podchodzi, zwłaszcza do młodych osób, i bez problemu pozwala się głaskać, a nawet sam zabiega o zainteresowanie:) Poza tym, pojadł sobie kurczaka i szynki. Grzecznie pospacerował przy nodze, chwilkę nawet udało nam się pobiegać na wybiegu i tu kolejna niespodzianka- Moby brykał jak malutki szczeniaczek!! Bez problemu przychodził na każde zawołanie! zresztą daleko ode mnie nie odchodził:) nauczył się już także reagować na swoje imię. Z rzeczy 'mniej fajnych'- okazało się, że piesek bardzo boi się przejeżdżających szybko samochodów i podniesionej ręki!! (złe wspomnienia z przeszłości:() Dziś Bożenka zrobiła mu sesję zdjęciową przy choince na śniegu:) wkrótce dodam nowe zdjęcia:) -
miałam okazję bliżej poznać dzisiaj Franie i muszę przyznać, że jest przeurocza:) wulkan radości, optymizmu, pozytywnej energii:) przekochana sunia
-
jestem u Szoguna:) sympatyczny starszy pan, który ani troszkę nie wygląda na starszego:) powodzenia mały!!
-
MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
:loveu: super:)