Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. nadal nie mogę zdecydować się które zdjęcie buni wybrać, a dzisiaj chciałabym już wysłać ogłoszenie do gazety poradźcie czy lepiej pyszczek czy całość???? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ipR670f1axY/T4mMUOqgkUI/AAAAAAAB60U/tAsOMt3j0V0/s128/DSC_4350.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-f3oMIxSCSXM/TyYAHOOTZDI/AAAAAAABlaI/y0r6HypwGDQ/s128/Custom%20name_70.jpg[/img] a co do tekstu Bunia (66/12) mała (6,5 kg), starsza (ok 8 lat) sunia, bardzo spokojna, mądra, posłuszna, czeka na drugą szanse w Katowickim Schronisku. Prosi o ciepły kącik na resztę życia. kontakt w sprawie adopcji 605 886 434. Raczej nie zmieszczę niczego więcej, ale poradźcie, co o tym myślicie. naprawde zalezy mi, żeby to ogłoszenie przyniosło skutek a za bardzo nie mam doświadczenia.... poza tym- pewna niepokojąca informacja...waga Buni w albumie to 8,4 kg....a podczas ostatniego ważenia....waga Buni to 6,4 kg:(
  2. ciesze się, że Bryza znalazła DT:) śliczna z niej psinka...na pewno szybko trafi do swojego własnego, ciepłego domku! Trzymam za to kciuki!
  3. co za koszmar....jak można trzymac psy, które się gryzą w jednym boksie???? Madox jest uroczy, ogłaszajcie go w necie. Trzymam kciuki za psiaka.
  4. Jestem u Lesia i trzymam kciuki za ślicznego kundelka:) święte słowa- kundelki to najcudowniejsze psiaki:D
  5. dzięki maciaszku:) mam nadzieje, że kolejna aktualizacja w albumie Buni to będzie "adoptowana':)))))
  6. zaciskam kciuki za domek dla Kajtka...mam nadzieje, że w czwartek zobacze go na spacerku...
  7. Czytam ten wątek i jest mi tak cholernie smutno... sytuacja znów się powtarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moim skromnym zdaniem- każdy ma prawo godnie umierać!!!! czy jest to mała myszka czy pies czy człowiek! śmierć w schronisku to nie jest godna śmierć!!! Jeśli Kida ma szanse przeżyć jeszcze nawet kilka tygodni przy człowieku który podaruje jej ciepło, miłość, namiastkę domu i dzięki któremu NIE BĘDZIE UMIERAŁA W SAMOTNOŚCI PAMIĘTAJĄC TYLKO TYLE, ŻE NIKOMU NIE BYŁA POTRZEBNA!! to warto jest za to ZAPŁACIĆ!!!! Przyłączam się do deklaracji, daje min. 50 zł na jej DT. Naprawde nie ma sensu zbierać z wyprzedzeniem na 6 miesięcy, bo wszyscy doskonale wiemy, że jeśli będzie potrzeba pieniądze się znajdą!!! Mamy bazarki, mamy zbiórki- 200 zł na miesiąc to tak niewiele!!! 4 osoby są w stanie pokryć to bez specjalnego uszczerbku na finansach. Moich zdaniem miesiąc dla Kidy to i tak dużo...decyzja o jej eutanazji jest raczej nieunikniona... Nie wiem dlaczego tyle pisze się tutaj o chłodnej kalkulacji....jak można chłodno przekalkulować uczucia????????????????????? Włączmy empatie, podarujmy Kidzie namiastkę domu na ostatnie dni!!! ps. Istar- przykro mi, że zostałaś tak zaatakowana na tym wątku. Jesteśmy wolontariuszkami w tym samym schronisku i doskonale wiem jak wiele robisz dla psów, które [B]zawsze[/B] mogą na Ciebie liczyć.
  8. jestem u jamnisi:)
  9. Przez weekend zadecyduje, które zdjęcie Buni pójdzie do gazety i jaka treść. Mocno wierze, że przyszły weekend Bunia spędzi już w swoim nowym domu!!! musi tak być! Jutro niestety mnie nie będzie:( przykro mi, ale zebrało się wiele spraw, tonę w pracy, w dodatku rozchorowała mi się myszka, którą adoptowałam i muszę z nią do weta, a w tygodniu kompletnie nie mam na to czasu....Mam nadzieje, że ktoś zabierze Bunie na spacer- ona to uwielbia! [B] Maciaszku[/B], zaktualizuj proszę album Buni na stronce, wpisałam siebie oficjalnie jako opiekuna suni przy jej albumie:)
  10. I ja się ciesze, że współlokator- najpierw mojego Mobiczka, a potem mojej Buni- wreszcie w domku:) powodzenia psiaku:)
  11. Biedna psinka, staruszki mają najgorzej w schronisku...jak można było oddać taką babinkę...gdzie Ci ludzie mieli serce:(((
  12. Jestem u uroczej suni:)
  13. witaj Bryza...jesteś taka śliczna....i taka biedna zarazem:(
  14. [quote name='kiyoshi']jutro już na pewno tam będę.., miałam teraz sporo pracy....ale jutro już dam znać co i jak:)[/QUOTE] byłam i daje znać...okazało się, że mozna dać krótkie ogłoszenie ze zdjęciem i wcale nie kosztuje ono majątku!!! Także- w przyszły piatek Bunia wraz ze swoją podobizną będzie w "Dzienniku Zachodnim" (na mój koszt;)) Teraz tylko pytanie i prośba o rade- jakie zdjęcie wybrać??? pyszczka , całej suni? w treści dam tylko, że mała, starsza, grzeczna i bardzo potrzebuje domu, bo żadne szczegóły i tak się nie zmieszczą. Bunia dzisiaj była bardzo grzeczna na spacerze. Nawet ucieszyła się na mój widok i całe 5 minut pod koniec wolontariatu pozwoliła się głaskać:D Gdy chodzimy koło jakiś domów zawsze zatrzymuje się i obwąchuje drzwi, bramy....wytrwale próbuje odszukać swojego domu! :(
  15. Sani- czas byś wróciła na górę!! i...prosto do domku:) tego Ci życze owieczko
  16. wow- nie wiedziałam, że Marko jest taki fotogeniczny:)
  17. taki śliczny piesek i nadal bezdomny.... nie do wiary:(
  18. śliczna sunia....na zdjęciach rzeczywiście wygląda jak wulkan energii:) kochana!
  19. [quote name='aeriel']A wiadomo cosik ile kosztuje ogłoszenie w gazecie ze zdjęciem?[/QUOTE] jutro już na pewno tam będę.., miałam teraz sporo pracy....ale jutro już dam znać co i jak:)
  20. To prawda:) maleńka jest cudowna i ma w sobie taką niesamowitą niezależność! ciekawa jestem jak się czuje bidulka.... byle do czwartku...
  21. śliczny Guliwer:) trzymam kciuki za psiaka
×
×
  • Create New...