Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. fajnie, że fanta lubi wode:) wreszcie może nacieszyć się troszke życiem:) a że jest psem idealnym- w pełni popieram:) naprawde ją uwielbiam!
  2. ale wspaniałe wieści:) mała Myszka jest przekochana i zasługuje by resztę życia spędzić w dobrym domku:)
  3. super:) powodzenia Hassan!!
  4. Myszka:) wreszcie na dogo;)
  5. Bruno miał szczęście, że udało się go wyciągnąć ze schroniska:( wszyscy widzieli w jakim był stanie, dlatego myślę, że każdy wolontariusz wesprze jamniorka lub zgodzi się na opłacenie DT ze środków fundacji... Trzymaj się Bruno. Jesteś taki uroczy, że na pewno szybko znajdziesz domek:)
  6. Oh ta Nucia moja:) dostałam iformacje od Ani i potwierdzam, że Nutka zostałą adopowana, chyba dokładnie przez panią o której pisze romina, bo Ania mówiła, że była to Pani z dziewczynką. Z tego co Ania mówiła- cudowny domek! eh...Romina przyniosłaś mnojej Nutce szczęście:D dziękujemy:)
  7. [quote name='pralinka94']No teraz, to Marek rzadko jeździ, ostatnio Paweł często z nią wychodził, myślę, że może warto pomyśleć nad kimś tylko dla niej...[/QUOTE] o tym samym dzisiaj pomyślałam....
  8. Fanta rzeczywiście jak nowa:) widać, że ma więcej siły..chociaż jest mocno wychudzona...jednak przy Ani na pewno szybko wróci do formy :)
  9. Nuteczka dzisiaj znów zachowywała się jak prawdziwy pies obronny:) pomyśleliśmy, że jeśli ktoś przyjdzie po amstafa, to spokojnie można polecić Nutke, jako mniejszy zamiennik;) Poza tym...jak zawsze była bardzo głodna i chyba jeszcze troszke schudla...ale od dziś zamiast zatłoczonego boksu- będzie miała dwójke ze Zrywka:) Bo Marko i Tika już w swoich domkach:) wydaje mi się, że boks Nutkowy ma ostatnio szczęście, więc zaciskam kciuki, by uśmiechnęło się ono również do mojej gwiazdeczki;) W sobote niestety nie będzie mnie w schronisku...dziękuje jednak z całego serca Rominie, która postanowiła wspomóc Nucie i pod moją nieobecność zabrać ją na spacerek:) czekam na relacje;) i...ostrożnie z innymi psiakami....
  10. kochani....chociaż nie zawsze pałałam miłością do jamników, tak tego dziadziusia wyjątkowo mi szkoda:( po nim dosłownie widać jak GAŚNIE!!! chyba czas powaznie pomyśleć o wyciągnięciu go z boksu...nim...będzie za późno.... dzisiaj obserwowałam go na spacerze, był bardzo apatyczny...jakby w jakimś amoku/ depresji....wychudzony...bez cienia nadzieji żal patrzeć w te piękne, smutne oczy:(
  11. TIKA bardzo dziękuje Kice i Rominie, ponieważ dzięki nim powędrowała dziś do najwspanialszego w świecie domku!!!! Nasza staruszka, Tika (290/12)- teraz wyleguje się już pewnie na swojej kanapie:) :) :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9Bw9Sn3CDLw/T4mJ5cEeWTI/AAAAAAAB6uc/vZ63AQ5i4XI/s720/DSC_4291.JPG[/IMG]
  12. cudowny, piękny, wyjątkowy!!! zapisuje:)
  13. No i super:) rodzinka w komplecie;)
  14. ale on jest śliczny...aż dziwne, że nadal nikt go nie wypatrzył.... :(
  15. a może Tika??????????? jej baaardzo przydałby się domek...ma też chyba ok. 8 lat, tylko, że jest malutka...na pewno polubi psiaka, na koty można ją sprawdzić w czwartek... weź ją pod uwagę Romino, proszę:) [url]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Tika2901289Lat46Kg23Cm13032012RAngelikaNocon[/url]
  16. bardzo, bardzo dziękujemy za ogłoszenia aeriel.. właśnie do śląskieogłoszenia nie dałam do gazety:(( bo dopiero po fakcie dokładnie doczytałam jak się to robi:( aha...i dałam Nutke też na tablica.pl z nowymi zdjęciami...tylko nie wiem dlaczego, ale nie jestem w stanie ich wyróżnić:( czy tylko mi wyskakuje błąd jak próbuje to zrobić????
  17. wow!!! skąd wytrzasnęłaś ten domek?? przyznaj się?? super że Kikusie tyle szczęścia ostatnio spotyka!! niech jej się powodzi jak najlepiej!!!
  18. A Aza??? ona chyba jest nadal dosyć energiczna:)
  19. [url]http://www.slaskieogloszenia.pl/ogloszenie/katowice/60607/nutka-zlotowlosa-pieknosc-szuka-domu.html[/url] do domku kochana:)
  20. [quote name='iwonamaj']Schronisko dla maluszków to ogromne zagrożenie :-(...[/QUOTE] dokładnie:( a może ktoś jednak odezwał się z ogłoszenia? jak wygląda sytuacja?
  21. strasznie biedny piesek...wychudzony i widać, że stres go zżera:(
  22. miałam na myśli Aze...przykro mi, że to nie ona:(
  23. Poszukuje kogoś kto w przyszły weekend (piątek popołudniu do niedziela popołudniu) mógłby wyprowadzać moją sunie na spacery! muszę wyjechać! mieszkam w Sosnowcu na Zagórzu. dla kogoś kto mieszka w okolicy nie powinno być dużym problem podejść i wyprowadzić ją w piątek popołudniu i wieczór, w sobote 3 razy i w niedziele rano i popołudniu. Zapłace!!!!! Bardzo proszę o pomoc. Mój numer 605 886 434 Sunia jest bardzo przyjazna, młoda, posłuszna, uwielbia zabawę.
  24. wow!! ale piękne!!!! Marku- masz talent:)
×
×
  • Create New...