Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Kolejna staruszka w schronisku:( ostatnio wysyp staruszków i ONków:( zapisuje śliczną!!
  2. Chyba wiem czyja to sunia...jakiś czas temu spotkałam zrozpaczonego chłopaka, który obklejała całe Katowice jej plakatami!! wysłałam do niego wiadomość, jeśli to jego sunia pewnie dzis się skontaktuje.
  3. Ali jest bardzo słodki i ma wyjatkową, przepiękną mordkę:)
  4. [quote name='soboz4']dziś Bruno miał kastrację, nie przekazano informacji o bolącym uchu, wet zobaczy dopiero ucho w poniedziałek, pocieszające jest że i tak dostał antybiotyk...[/QUOTE] eh...ten przekaz informacji:( może trzeba byłoby wywiesić seledynową tablice przy pokoju weta i tam przypinać ważne informacje?? wtedy może nie było by tak łatwo je przeoczyć;) Jamniś jest cudny!! musimy jednak z całych sił starać się o domek dla niego. Biedaczek...bardzo widać, że schronisko źle na niego wpływa:(
  5. również jestem u Hassana. Piękne imię, piękny pies:) a indywidualizm, to chyba po prostu cecha tej rasy.... :)
  6. Muffinka (443/12) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9enuJk4n_sk/T6v52XQ6gpI/AAAAAAACBqo/xNlR5aA9uyc/s640/IMG_0006.JPG[/img] i Razmus (459/12) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jtGbMzV9Ns4/T7ip8EyB4QI/AAAAAAACE3g/jjJ0KxlDO4U/s720/RR3.JPG[/img] podreptały dzisiaj do nowych, dobrych domków:)
  7. Nuteczka dziś jak zawsze była szczęśliwa, że może wyjść z boksu i rozłożyć się w słońcu na zielonej trawie:) Kilka osób oglądało Nutke ale nie udało się znaleźć domku:( a Nutka coraz bardziej nie lubi powrotów do boksu, kocha ludzi, są całym jej światem!! nic więcej się nie liczy- tylko mieć kogoś na wyłączność:)
  8. oj bida, bida:( taka staruszka powinna mieć swoje miejsce na świcie, a nie błąkać sie na starość jak jakaś zabawka, która się zużyła... Przecież ona jest taka dobra, taka kochana! zrobi wszystko, żeby tylko być przy niej i poświęcić jej odrobinkę uwagi wspaniała sunia!!
  9. cudo!!! uwielbiam patrzeć na niego jak biega;)
  10. Dzięki maciaszku, dzięki soboz... właśnie miałam o to samo prosić:)
  11. Ja też ją tam kiedyś widziałąm:) wylegiwała się na trawie jak księzniczka:)
  12. Pamiętam, że na dniu otwartym Mufinką bardzo zachwyciła się jedna Pani...i co? nic z tego nie wyszło?
  13. oby przyniosły szczęście suni:)
  14. oj Kikusia...nie do wiary, że ktoś mógł tak bić takie małe, bezbronne stworzenie... dobrze, że ma Ciebie...
  15. spróbuj zrobić im ogłoszenia w internecie- tablica.pl, cafeanimal, gumtree czy inne portale, daj ładne zdjęcia, krótki opis... może akurat komuś wpadną w oko... Trzymam kciuki, bo rzeczywiście szkoda ich do schronu.. A sąsiadce podpowiedz sterylizacje dla suni, bo inaczej za chwile sytuacja się powtórzy...
  16. 20 lat!!!! myślę, że w tym wieku operacja nie ma raczej sensu....lepiej pozwolić mu po prostu szczęśliwie dożyć do końca... dobrze, że go zabieracie:)
  17. ładne imie:) zapisuje psiaka:)
  18. uśpi??? czy to juz pewna informacja??? trzeba jakoś wyciągnąć biedaka!!
  19. Mam wielką nadzieje, że jego stan będzie dobry. To ładny piesek:) widać że przeszedł wiele ale w dobrym domu na pewno szybko doszedł by do siebie...
  20. jestem u cudo 'bernardynka':)
  21. muszę zabrać się za zrobienie nowych ogłoszeń z tymi ślicznymi zdjęciami:) :) dziś/jutro:)
  22. Wspaniałe wiadomości!!! trzymam kciuki, żeby wszystko układało się jak najlepiej:)
  23. Jak myślicie, w jakim on może być wieku?? ile waży?? to ważne informacje. trzeba koniecznie szukać mu DT...biedaczek.... tak mu odpłacili za lata wierności:( :(
  24. Wspaniale:) powodzenia ślicznotko i pamiętaj- bądź grzeczna;)
  25. straszne...takich ludzi powinno się...................!!!! jakie są szanse tego biedaka w schronisku??????
×
×
  • Create New...