-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
wow:) ale wspaniała wiadomość:) nie znam niestety nikogo z Ząbkowic:( może na jakimś wątku zbiorczym gdzieś w dolnośląskim powklejać prośbę?? malutka ma szczęśćie...prawdopodobnie wkrótce tez jej kolega Lisek pojedzie do DS... cudownie:loveu:
-
niespodzianka:) właśnie dostałam bardzo sympatyczny telefon [B][SIZE=3][COLOR=#b22222]od pani, która chce adoptować Liska:[/COLOR][/SIZE][/B]D jest na 100% pewna, Lisek zamieszka w bloku z trójką dorosłych dzieci, panią i dwoma kotami. Długo rozmawiałyśmy o kotach i pani jest zdecydowana, by dać szanse Liskowi a w razie problemów izolować zwierzaki przez jakiś czas, póki się nie poznają:) Pani jest z Częstochowy! znalazła Liska na [B][SIZE=3][COLOR=#b22222]FB JEDNEJ Z WAS:)[/COLOR][/SIZE][/B] dziękuje, jak widziecie- każda pomoc jest ważna:) Pozostaje tylko kwestia transportu Kalisz- Częstochowa!! ktoś może pomóc?????
-
ponoć mają odwiedzić przytulisko na dniach osoby z fundacji Help Animals....i dadzą znać co zastawi i co ustalili z gminą.... tyle udało mi się wskórać tym wątkiem:( oczywiście jest też cudowny DT dla Darmy (Naji) u Poker i niezastąpiona pomoc w ogłaszaniu bid od halszki i innych ciotek.... za to wszystko jestem ogromnie wdzięczna:) jednak 20 psów nadal tam tkwi- niektóre 2-3 lata!!! :( :( :(
-
zapisuje się na wątku..znam całą sprawę, bo od dawna jest wałkowana na fb:( urzędnicy 'rozmyślają' a psy umierają w mękach:(
-
i ja zaglądam od rana zaciskając kciukasy:) ale się panience poszczęściło z Wami:)
-
cudowne zdjęcia:) sunieczka wygląda jak prawdziwy aniołek:D:loveu: i jak jej nie kochać:) trzymam kciuki za chętny domek....to by była ekspresowa adopcja.....:)
-
[quote name='Figunia']też czekam na nowe wieści i fotki. Mam nadzieję, że siurania po katach coraz mniej... Kolejna "lejka" się trafiła...:razz:[/QUOTE] suni z czasem przejdzie;) jest młodziutka i wcale nie głupieńka:) zorientuje się...jestem pewna... cioteczko POKER- czekamy tu;)
-
dla mnie też Najusia jest (niemal) idealna- sama słodycz:) ciekawe jak się miewa? Poker, opowiesz nam??
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynuszek']Korek i Murzynek powodują, że łzy same płyną jak się czyta ich historię. Od razu chciałoby się ich wziąć do domu :( Oby jednak ten jedyny kochający dom szybko się znalazł :roll:[/QUOTE] dziękujemy za odwiedziny u Korka:) równiez mamy taką nadzieje, i dla Koreczka , Murzynka i innych psich bid.... -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
wspaniałe zdjęcia- jestem pewna, że przyniosą suni szczęście, bo wygląda na nich jak prawdziwa gwiazda:D -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Do adopcji raczej nieposzedł. Co do reszty nie powiem, bo nie ma mnie w soboty. Ale w boksie raczej OK, jeden pies został dość mocno w korka boskie zdominowany ale korek sobie radzi[/QUOTE] no tak...sytuacja w boksie się trochę zmieniła, bo jak się nie mylę- Helga poszła do adopcji z boksu Korka, tak? i chyba ktoś nowy wskoczył na jej miejsce... niestety do mnie też nikt o Korka nie dzwonił:( muszę mu zrobić nowy, porządny pakiet na 30 stron, ale na razie- brak czasu:( zrobię na dniach -
[quote name='madziakato']Chętnie wesprę finansowo - raczej skromnie, ale zawsze... oraz ogłoszeniami(na razie jakiegoś jednego psiaka). Dajcie kochane znać.[/QUOTE] dzięki Madziu... szczególnie za chęć pomocy finansowej...cały czas myślę, który z tych biedaków najbardziej zasługuje na pomoc i wyciągnięcie do DT?? wychudzona Mika? czy Lupus od dwóch lat w mega ciasnym boksie? może jakieś sugestie? na fb odbyłam wymianę maili z fundacją Help Animals...dziś mieli jechać do 'G'...ciekawe co z tego wyszło?? ANETTTE- benio nadal w przytulisku, ale jak pisałam- jest zarezerwowany:( myślę, że w tym tygodniu nie ustalimy czy dom nadal chętny, bo ten jedyny pracownik tam ma urlop!! (cały tydzień)
-
[quote name='Poker']Podcięłam .One wyglądały jak szable u dzika.Muszę jeszcze coś z tym fantem wykombinować , bo ją szpeci. Ciągle ją trymuje, ma niesamowicie gęstą sierść. Dobrze ,że jest grzeczna i posłuszna.Wygląda na to ,że już reaguje na imię. A kota próbowała się bawić jej ogonem.Reakcja suni - wielkie zdziwienie.[/QUOTE] słodka Najlusia:) wspaniale, że tak dobrze się sprawuje:) czekamy na zdjęcia z nowym image dziewczynki;)
-
[quote name='Poker'][B]NASZA [/B]gwiazdeczka jest bardzo słodka. Oprócz tego ,że siura po kątach to jest świetna. Bardzo dużo rozumie, słowa "chodż, gdzie jesteś?, masz". Od wczoraj zaczęła nosić pluszaki w pyszczku. Zarówno do męża jak i do mnie jest bardzo przymilna, wręcz sie płaszczy przy podłodze. ogonek cały czas w ruchu. Wczoraj była u nas córka i moja przyjaciółka. Ich niestety się bała. Widocznie nas uznała już za swoich i nie widać lęku po niej do nas. Mogłam nawet wyłożyć ją wczoraj kołami do góry ,żeby upolować 3 pchły. Mam nadzieję ,że reszta nie zmieniła lokatorów i dziś będziemy znowu polować, bo się gryzie i drapie. Muszę dopracować nożyczkami wygląd jej mordki, bo ciągle wygląda jak morus.[/QUOTE] ojoj...to jednak te pchły były:( mam nadzieje, że reszta Twojej 'drużyny' nie podłapie, a jak podłapie to może zbiórkę na kropelki trzeba będzie zrobić:( szkoda, że sunia podsikuje...pewnie jest jeszcze w stresie...sama zresztą o tym pisałaś... dużo zaniedbań było w jej życiu- teraz wszystko trzeba nadrobić:( pozdrawiam Was bardzo!!:loveu:
-
też uważam że po kąpieli sierść wygląda przepięnie CIEKAWE JAK MINĘŁA KOLEJNA NOC???? mam nadzieje, że 'moja' gwiazdeczka sprawuje się wspaniale
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
kiyoshi replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Madziu, a może powinnaś poprosić o pomoc jakąś fundacje/stowarzyszenie?? nie wiem czy taka opcja już tutaj się pojawiła....jeśli tak, to sorki za zamieszanie -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
wow:D takie zakończenia sprawiają że się rozpływam;) Fraszulka cudowna, taka szczęśliwa!!! i fryzurkę ma cud- miód!!! dzięki malawaszko:D -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak się Fraszce wiedzie? czy coś wiadomo? może jakieś zdjęcia??? -
[quote name='madziakato']Rozumiem, to jak mogę wam pomóc?[/QUOTE] myślę, że największą pomocą będzie poszukiwaie dla psiaków DS lub DT, w których będą mogły powoli wrócić do świata żywych;) to co pisałam w pierwszym poście- ogłoszenia i pomoc jakiegoś stowarzyszenia...dziś napisałam do Help Animals z wielką nadzieją że pomogą...rozglądam się też za jakimś tanim hotelikiem lub płatnym DT dla psiaków...wtedy przydałby się też bazarek lub inna pomoc finasowa żeby chociaż te 2-3 miesiące psiakom zapewnić na spokojne znalezienie domu... taką mam wizję;) dzięki madzia że to zaglądasz, bo reszta cioteczek chyba urlopuje ;) (dobrze im;))