-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
[quote name='gosia2313']Tak Tobi powinien miec ogloszenia bo jakis czas temu mu kupowalam pakiet gdzies na bazarku. Musze odszukac i zobaczyc czy sa jeszcze aktualne. Na tablicy za 2 tyg mu zrobie nowe i wyroznie. Kurcze to taki fajny, wesoly pies, spokojny, grzeczny nie wiem dlaczego ci ludzie tak na prawde go oddali :-/ moj pies prywatny tez po schronisku tak sie rozbestwil ze wie na spacerach rzuca na psy to co mam go oddac? ... nie wiem co za problem wyprowadzac psa na smyczy i omijac inne psy albo przytrzymac swojego krocej. Murzynek dzisiaj bedzie ponownie wazony, mam nadzieje ze wynik bedzie lepszy niz ostatnio, czyli 26,7 kg. (Wiadomosc sprzed chwili - Murzyn wazy 27,3 wiec postep jest, moze niewielki ale juz cos sie ruszylo). Co do domu... nic na razie mowic nie bede, jednej babce go polecilam to powiedziala ze TAKIEGO nie chce...[/QUOTE] TAKIEGO nie chce!!!!??? pewnie za mądry, za wspaniały i za wierny !!! eh Ci ludzie- pustka nie pojęta:(
-
[quote name='Poker']kiyoshi, napisz jakie poniosłaś koszty związane z transportem Najki. [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7595/sz67.jpg[/IMG][/QUOTE] POKER 55,20zł to koszt biletu dla mnie i Nai na trasie kalisz-wrocław. Chciałabym prosić o zwrot tej kwoty. Mam bilety ale wciąż nie mam kiedy ich zeskanować jednak najprawdopodobniej jutro już mi się to uda.
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
KOCHANE CIOTECZKI, WPŁYNĘŁY PIENIĄŻKI OD: ADA-VEBBY- 10ZŁ rutta- 10 zł mimiś- 10 zł Jo37- 10zł bardzo dziękuje!! niestety mam nie najlepsze informacje, ponieważ Pani która tak bardzo chciała dać DS Liskowi wczoraj nie odpowiadała na moje smsy... prosiłam ją bardzo o skan dowodu by spisać umowę adopcyjną, jeśli do dziś wieczorem nie wyśle tych dokumentów będe musiała odwołać adopcję:( dziwne to bardzo...tym bardziej, że tyle osób zaangażowało się w pomoc Liskowi, transport został zorganizowany itd. poczekajmy do wieczora...:( :( -
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']zapisuję. ;)[/QUOTE] witamy cioteczko:) wreszcie z nami:) :) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
no i niestety:( dziś nie dam rady:( prawdopodobnie Koreczkowy spacer przesuniemy na za tydzień:( -
dotarły:) potwierdziłam na wątku Liska;) DZIĘKUJE:loveu:
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Tinka przesiedziała w schronisku 5 lat ! A Kubuś 3 ! :O Tina zamieszkała w Dąbrowie Górniczej, a Kuba w Katowicach :))[/QUOTE] brawo dziewczyny!! -
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
hoop Lisku:) wczoraj pisałam z Panią i obiecała, że też dorzuci 30-40 zł do transportu;) -
[quote name='Poker']Skrobnę ,ale jutro. poza tym czekam na odzew Lucyny , która zwykle robi moim suniom dużo ogłoszeń.[/QUOTE] oj tak:) wierzę Ci, że jest coraz słodsza...mały przymilak;)
-
[quote name='madziakato']Skorzystałam, zapłaciłam;) Czekam tylko na meila, na którego mogę wysłać treść i zdjęcia Lupusa:p[/QUOTE] madziu kochana! bardzo dziękuje:) mój pakiecik miałbyć dla Naji, ale Poker napisała, że ogłoszenia już robi ktoś inny, więc przeznaczę pakiecik na Maxa.... a Ty może kochana poucz się ogłaszać npp. na Norku??? wrzuciłam go tutaj nie dawno, to fajny piesek, nie ma jeszcze nawet jednego ogłoszenia w necie. Dzięki kontakt w ogłoszeniach jak w pierwszym poście- na mnie Iza 605 886 434, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] woj. wielkopolskie miasto: jak uważasz- KaLISZ albo Poznań, ja zwykle jednak daje na Poznań, bo jest większy odzew. edit: jeśli Madzia zabierze się za Norka to na razie zostanie jeszcze Sawo, Oscar i Zibi do ogłoszeń... i 3 nowe dla których na razie nie ma dobrych zdjęć
-
[quote name='Poker']Lucyna potwierdziła ,że zrobi ogłoszenia dla Najki. Można pakiet przeznaczyć na inną bidę.[/QUOTE] fajnie:) w takim razie wybiorę jakiegoś innego biedaka...
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='rutta']ja też dorzucę 10 zł na transport :) Poproszę tylko dane do przelewu.[/QUOTE] cuda, cuda się dzieją:) dziękuje cioteczko!!!! dane już lecą:):loveu: -
POKER- jak uważasz..ja już pakiecik kupiłam więc może być dla Nai, albo dla innej bidy z G
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-Vebby']Dyszka poleciała ;)[/QUOTE] DZIĘKUJE!!:loveu: kochana cioteczko:) właśnie dziś rozmawiałam z osobą, która będzie transportować Liska (jest tu na dogo i mama nadzieje, że kiedyś zaglądnie na ten wątek) i poprosiła mnie o przesunięcie dnia wyjazdu na sobotę.. będe dzwonić i ustalać wieczorem- mam nadzieje, że wszystko się uda:) dzień zwłoki na pewno dużo nie zmieni, ważne by Lisek pojechał:) -
nowe wieści od Zosi dotarły:) "Cześć u Zosieńki wszystko wporządku jak narazie sprawuje się całkiem dobrze ostatnio mały problem że zaczeła się w nocy załatwiać w domu ale po paru dniach jej przeszło a tak to jak zwykle szaleje po ogródku i jest szczęśliwa" [img]https://lh5.googleusercontent.com/-JiuUQs5hVYE/Uhs4Z2qWiRI/AAAAAAAAA00/FFJX8AXQT7I/w727-h508-no/DSCN4560.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-lvrxR0dn7H0/Uhs4aYgxduI/AAAAAAAAA08/fI9wl8yoFJs/w677-h508-no/DSCN4562.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PaH8F9MTBW8/Uhs4aXC8VGI/AAAAAAAAA04/j2SIU_I1aCY/w677-h508-no/DSCN4733.JPG[/img]
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
wpłynęło 10 zł od Mazowszanka2 dla LISKA:loveu: -
[quote name='Poker']Czyli myślimy podobnie.[/QUOTE] nie tylko Wy myślicie podobnie;) edit: znalazłam bazarek i chciałabym zamówić ogłoszenia dla Najki;) będzie miałam na 30 portalach, tylko tekst...skrobniesz coś Poker, czy ja mam myśleć?????
-
zaglądam do cudeńka z rana;)
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
CIOTECZKI!!!! jesteście wielkie! nie wiem już jak dziękować:) nawet nie liczyłam na tak wspaniałą pomoc! konto już leci! BARDZO DZIĘKUJE MIMIŚ!!:loveu::loveu: -
[quote name='madziakato']Jasne, że mam! Nie mogę się zdecydować, więc niech będą oby dwa;) Tylko czy mogę prosić o opisy i zdjęcia przesłane na meila(ze mnie dosyć tępak komputerowy jest...)? Mój meil to : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Aha, a czy ma ktoś cynk o jakimś bazarku ogłoszeniowym?Chętnie bym skorzystała z tej okazji? Pozdrawiam Was dziewczyny![/QUOTE] cioteczko, to może na razie sam Lupus? ja też muszę podwinąć rękawy i zabrać się za ogłasznie, więc razem pójdzie nam jeszcze szybciej, zaraz prześlę na maila opis i zdjęcia Lupusa. Może Twoja ręka przyniesie mu szczęście:loveu:OBY nie wiem nic o bazarkach ogłoszeniowych- trzeba by pogrzebać pewnie i coś na pewno się znajdzie;) Miłego dnia