-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='patka2805']Korek i jego nowa przyjaciółka poznały się przed schroniskiem, z zainteresowaniem obwąchały, a potem poszliśmy na spacer. Gdy przepięliśmy Korka na długą linkę Arija zaczęła zachęcać go do zabawy, co jemu na szczęście się podobało. Następnie jeszcze poszliśmy na wybieg aby pobiegały sobie razem bez smyczy. Widać było, że Koreczek przywiązał się do Pawła (podbiegał, tulił się). Państwo bardzo fajni, aktywni. Wieczorem dostałam obszernego, bardzo miłego e-maila. Korek - teraz Saxon świetnie zgrał się z Ariją, nieprzerwanie bawiły się (bardzo delikatnie, bez warczenia, bez pisków) przez 3 godziny. Myślę (tfu tfu, co by jeszcze nie zapeszyć), że będzie miał jak w raju :). Piękne tereny w pobliżu, wycieczki górskie, dużo miłości i pieszczot ze strony właścicieli oraz wspaniała psia towarzyszka Arija :)[/QUOTE] BARDZO DZIĘKUJE ZA TE WIADOMOŚCI:) NO I ZNÓW PORYCZAŁAM się- KORECZKU!!!!! ZE SZCZĘŚCIA:D wszystko brzmi cudownie, taki dom dla Korka wymarzyłam....chociaż to dzięki Murzynkowi go znalazł.... powodzenia:) -
spokojnie, ciotko;)to co jest wystarczy;)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Wszystko jest OK :) Jutro napiszę więcej i wrzucę zdjęcia bo Państwo Patrycji już wczoraj wysłali :)[/QUOTE] wow:D Gosia !!! to ja już tak się cieszę, że nic tej radości nie zakłóci:D myślę, że nie wiem co musiało by się stać, by KOREK wrócił... Oficjalnie więc uznaję, że KOREK MA DOM:D :D -
[quote name='Poker'] kiyoshi, zbierz swoje WSZYSTKIE wydatki do kupy z przewagą wydatków. .[/QUOTE] a więc całość to [B]143,20zł[/B] :( dobrze by było w pierwszym poście napisać co na co poszło i ile już mamy uzbierane, mam wielką nadzieje, że bazarek ciuszkowy ruszy...oby;)
-
[quote name='Mysza2']To szkoda, że nie połączyłyśmy sił:)[/QUOTE] a no właśnie...to mogła być myśl.. już biegnę na bazarek- jeszcze raz bardzo Ci Myszko dziękuje, że zgodziłaś się ten bazarek poprowadzić dla Najusi:) a nowe zdjęcia małej po prostu przecudne!!zresztą- ja w niej nawet z 'wąskami' sterczącymi- byłam zakochana od zawsze:)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak minęła pierwsza doba Korka w nowym domu? szkoda, że nie mam numeru- jakbym miała- już bym dzwoniła;) -
dziewczyny...ja tu bez zaproszenia i nie chce się wtrącać, ale również moim zdaniem lepiej pojedynczo je wyciągać... ja bym obstawiała na białą, bo ludzie chętnie w tym kolorze psy adoptują, albo tą drugą sunię w typie ON- bo wiadome, w typie rasy to tez łatwiej o adocpje. Niestety tak bym się tutaj kierowała na chłodno.... Przykro mi, że finansowo nie mogę pomóc:( bardzo mi ich żal...
-
wspaniale;)
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']bardzo się cieszę, że Lisek będzie miał super domek. Trzymam kciuki.[/QUOTE] dzięki Poker:) jutro sie okaże wszystko....bo wiadome, że w życiu nie wszystko jednak jest na 100%;) (tfu, tfu!!!) kciuki zaciśnięte z całych sił :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: -
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='rutta']Lisek, będziesz mieszkał w moich rodzinnych stronach :)[/QUOTE] wow:) super:) to może kiedyś go spotkasz na spacerze!!:) zresztą- chyba i tak sie poznacie;) -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
kiyoshi replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Madzia:( tak mi przykro:( nie poddawaj się... -
zaglądam do Darmusi...coś u niej cichutko się zrobiło:(
-
[quote name='Nutusia']Ja rozumiem, że człowiekowi należy się urlop, ale chyba jest jakieś zastępstwo!!! O matko...[/QUOTE] pewnie jest..tylko zastanawiam się, że skoro ten Pan co jest zatrudniony nie ma za bardzo czasu, by sprzątać itd. to ten na zastępstwo...hmmm... rozsądek podpowiada, że może być różnie:( obym jednak się myliła....
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']To czekamy na zdjęcia;)[/QUOTE] oj tak;) czekamy:D :D -
[quote name='Beatkaa']Było kolejne pytanie o Gifta na tablicy:"witam. byłabym zainteresowana adopcją tego pieska .mam pytanie kiedy by można przyjechać?" Odpisałam żeby skontaktowała się z panią Justyną,u której jest psiak i dograła termin wizyty :)[/QUOTE] to kicuki zaciśnięte:)
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
wszystko ustalone w sprawie adopcji... teraz tylko dużo kciukasów, oby nic nie wypadło niespodziewanego, oby nikt się nie rozmyślił, oby Lisek sie spodobał....OBY MIAŁ SWÓJ DOM! -
[quote name='ANETTTA']a benio co z nim ??? moze ja mu wykupie ogłoszenia jak jeszcze jest[/QUOTE] ANETTTE nadal nic nie wiadomo w sprawie benka:( pani z gminy, która odpowiada za adopcje (papierki) ma urlop, pan z przytuliska, który sprząta i karmi psy- rónież ma urlop. Ponoć w poniedziałęk mają wrócić, więc sama zadzwonię tam i spytam co z tym psem? jeśli macie jakiś domek na oku dla niego!!!!!!\ to już chyba miesiąc minął dla niego w tym ciasnym boksie....a teraz- skoro jedyny pracownik tam ma od 2 tygodni urlop- naprawde nie wiem kto sprząta, kto karmi???? miejmy nadzieje, że psiaki to przetrwają... Proszę Anettte- jeśli masz jakiś pomysł dla benka- daj znać!!!!!
-
[quote name='Poker']Ja też jeszcze pobazarkuję. Tym razem przepisami na jedzonko, bo widzę ,ze mają wzięcie.[/QUOTE] wiesz Poker, tak myślę, że dobrze by było jakby gdzieś na początku zrobić rozliczenie- ile potrzebujemy, ile mamy... Mam nadzieje, że moje ciuszki się posprzedają chociaż za pare groszy...a jak nie- jest jeszcze opcja bazarku ogłoszeniowego:( musimy na Najusie zebrać i damy radę:) :) ciekawe co u malutki??
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Dzisiaj do domu poszedł [CENTER] Korek [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ysUArMafTpA/UYEYdGazBJI/AAAAAAACBBg/r_e4XxQWh1w/s512/kasiakrupa%20%2862%20of%201%29.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/QUOTE] [COLOR=#ff0000]DOCZEKAŁAM SIĘ[/COLOR] :) To jeden z szczęśliwszych dni dla mnie:) Korek był pierwszym i miejmy nadzieje, ostatnim psem, którego znalazłam na ulicy i oddałam do schroniska:( chciałąm jeszcze raz z całego serca podziękować Panu, który przyjechał na wezwanie, by Korka 'wyłapać'- okazał się mieć wielkie serce dla zwierząt!! Dziękuje wszystkim osobom, które pisały na wątku Korka jak się piesek miewa, wszystkim wolontariuszom, którzy zabierali go na spacery i jego opiekunowi:) wiem, że wszystkie pieski u was są traktowane z taką samą troską- i to najbardziej mnie cieszy!!