-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Poproszę o numer konta - wpłacę 10zł.[/QUOTE] jakieś cuda podziały się na Liskowym wątku!!! cioteczko Jo37- bardzo, [COLOR=#ff0000]bardzo dziękuje[/COLOR]!!!!!!:) :) :loveu::loveu: -
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-Vebby']..i ja dołożę dyszkę Liskowi :)[/QUOTE] z całego serduszka dziękuje Aduś!!dobra z Ciebie cioteczka:loveu: zaraz prześlę namiary na konto:) Lisek na pewno bardzo się ucieszy, że już tak nie wiele dzieli go od DOMU:D:loveu: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
zglądam;) :) -
[quote name='togaa']Tymczasiki Poker idą zawsze jak ciepłe bułeczki....[/QUOTE] no ładnie;) trudno się dziwić- Poker wypiękna panny do boskości;)
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka2']To ja 10 zł Liskowi dołożę :)[/QUOTE] DZIĘKUJE:multi: -
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka2']To ja 10 zł Liskowi dołożę :)[/QUOTE] jesteś WSPANIAŁA!!! bardzo, bardzo dziękuje!!! już ślę konto na priv...dla Liska to wielki dar!! -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Niestety Anecie nic fajnego nie wyszło ze zdjęć Korka więc nie dodawała mu do albumu. Więc jak pogoda dopisze to pofocimy we wtorek, wezmę linkę żeby sobie trochę pobiegał[/QUOTE] super Gosiu:) ja linki nie mam więc Twoja na pewno bardzo się przyda:) edit: wreszcie uaktualniłam cały pakiecik ogłoszeń Korka- tym razem z numerem Gosi;) -
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
trzeba będzie coś pomyśleć nanette;) dobry pomysł z tym bazarkiem, ale to też wymaga czasu:( wziąż mam nadzieje, że z fantowego bazarku uda się uzbierac;) edit: Lisek ma już na koncie 20 zł od madziakato:) :loveu:bardzo dziękuje!! w poście nr 1 będzie rozliczenie pod zdjęciami;) -
to dobre wiadomości Poker:)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']No właśnie pisałam Izie na PW, że jak tylko będzie ładna pogoda i jeszcze po południu jasno to może jakieś nowe zdjęcia uda się zrobić :) Bo ostatnie ma te od Kasi, sąsuper, ale przydałoby mu się coś nowego :)[/QUOTE] W pełni się zgadzam...nowe zdjęcia na pewno bardzo by się przydały:) i mam wielką nadzieje, że uda się je zrobić:) chciałabym też chociaż jedno zdjęcie: ja plus Korek:) edit: znowu mała prywata;) POKER zrobiła kolejny bazarek dla Najusi- ładne ciuszki, zaglądnijcie chociaż cioteczki:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246496-LATO-JEST-CO-ROKU-ciuszki-dla-pań-na-pomoc-szczylkomii-sterylkę-Nai-Do-28-08-g-22[/url] -
nanetta- z nieba mi tutaj spadłaś!!! a przede wszystkim tym biedakom, dla których te ogłoszenia są ogromną szansą na dom!!! jak dobrze pamiętam w tamtym roku we wrześniu wyadoptowaliśmy kilka piesków z G właśnie z ogłoszeń, więc mocno wierzę, że i w tym roku ruszy się już na dniach:) wiesz, co do warunków....jestem pewna, że jest w Poslce jeszcze wiele tego typu miejsc, które istnieją gdzieś pośród innych pól i łąk i o których zupełnie nikt nie wie:( psiaki z G mają szanse! to, że ja, Ty i kilka innych osób pamiętamy o nich i pomagamy im jak tylko potrafimy, to już bardzo, bardzo dużo!!! ogłoszenia Shagiego już aktywowałam:) bardzo Ci dziękuje:) KCIUKI TRZYMAM i oby wreszcie się udało! edit. na 1 stronie dodałam nowe pieski- Fiodora, Kenje i Norka:) może komuś wpadną w oko;)
-
zaglądam do Najeczki o poranki i już biegnę na bazarek:)
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
można zrobić...tylko? jak to działa? nigdy nie robiłam żadnego bazarku....musiałabym poczytać regulamin. na pewno niedługo ruszymy z bazarkiem fantowym:) dzięki za obecność:) -
podniosę..może komuś się przyda;)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Korek się szykuje na spotkanie z kiyoshi :D[/QUOTE] na razie jednak tylko ja się z tego cieszę (I TO BARDZO), bo Koreczek do wtorku jeszcze pozostanie w nieświadomości;) wątpie by mnie rozpoznał...ale jedzonko przyniosę, wygłaszczę, wytulę!!:) dzięki za tą możliwość spaceru z Korkiem, to dla mnie naprawde ważne -
mi też za bardzo nie podoba się taka sytuacja z 'przerzucaniem' Naji z mieszkania do mieszkania.... ona będzie tęskniła za Tobą a te dodatkowe zmiany każdego dnia jeszcze bardziej pogłębią jej stres:( szkoda, że tak wyszło.... Postaram sie zrobić jej ogłoszenia, ale nie moge obiecać że będzie to jutro- najpewniej dopiero w niedziele.... jeśli nikt mnie nie wyprzedzi, to się za to zabiorę. Szkoda, bo domek się tak dobrze zapowiadał...może jednak nie powinnaś rezygnować z wizyty PA? skoro i tak tamtędy będziecie przejeżdżać...porozmawiasz, ocenisz na miejscu sytuacją... napawde szkoda, że tak się musiało skomplikować:(
-
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
do góry Lisku..może jednak ktoś się zlituje.... -
[quote name='nanetta']Amigo juz sie reklamuje, jak bede miala jeszcze chwile, to zajrze znowu[/QUOTE] BARDZO CI dziękuje:) :loveu: ogłoszenia Amigo już aktywowane, super, że wybrałaś kilka portali typowo na wielkopolskę, ja ich wcześniej nie znałam... oby Twoja ręka okazała się szczęśliwa dla Oziego i Amigo:)
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
fajnie, że Cindy zaaklimatyzowana:) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
uwielbiam czytać ten wątek...tyle cudów dzieje się w waszym schronisku... zawsze zaglądam z tą samą nadzieją- czy przyszedł już czas na Korka??? wiem, że kiedyś jego zdjęcie tutaj zawiśnie jako psa w nowym domu i to będzie nie tylko jego, ale i mój najszczęśliwszy dzień!!