Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. [quote name='Jo37']Poproszę o numer konta - wpłacę 10zł.[/QUOTE] jakieś cuda podziały się na Liskowym wątku!!! cioteczko Jo37- bardzo, [COLOR=#ff0000]bardzo dziękuje[/COLOR]!!!!!!:) :) :loveu::loveu:
  2. [quote name='Ada-Vebby']..i ja dołożę dyszkę Liskowi :)[/QUOTE] z całego serduszka dziękuje Aduś!!dobra z Ciebie cioteczka:loveu: zaraz prześlę namiary na konto:) Lisek na pewno bardzo się ucieszy, że już tak nie wiele dzieli go od DOMU:D:loveu:
  3. [quote name='togaa']Tymczasiki Poker idą zawsze jak ciepłe bułeczki....[/QUOTE] no ładnie;) trudno się dziwić- Poker wypiękna panny do boskości;)
  4. [quote name='Mazowszanka2']To ja 10 zł Liskowi dołożę :)[/QUOTE] DZIĘKUJE:multi:
  5. [quote name='Mazowszanka2']To ja 10 zł Liskowi dołożę :)[/QUOTE] jesteś WSPANIAŁA!!! bardzo, bardzo dziękuje!!! już ślę konto na priv...dla Liska to wielki dar!!
  6. biedny Tobi:( rzeczywiście straszny z niego chudzielec:( mam nadzieje, że zmiana diety troszkę pomoże...
  7. ciekawe jak minął kolejny tydzień u Zosi;) czekam na wieści od Pauliny i zdjęcia
  8. [quote name='gosia2313']Niestety Anecie nic fajnego nie wyszło ze zdjęć Korka więc nie dodawała mu do albumu. Więc jak pogoda dopisze to pofocimy we wtorek, wezmę linkę żeby sobie trochę pobiegał[/QUOTE] super Gosiu:) ja linki nie mam więc Twoja na pewno bardzo się przyda:) edit: wreszcie uaktualniłam cały pakiecik ogłoszeń Korka- tym razem z numerem Gosi;)
  9. trzeba będzie coś pomyśleć nanette;) dobry pomysł z tym bazarkiem, ale to też wymaga czasu:( wziąż mam nadzieje, że z fantowego bazarku uda się uzbierac;) edit: Lisek ma już na koncie 20 zł od madziakato:) :loveu:bardzo dziękuje!! w poście nr 1 będzie rozliczenie pod zdjęciami;)
  10. [quote name='madziakato']Witajcie. Zgodnie z obietnicą chciałabym poogłaszać jakiegoś jednego psiaka. Którego mi "dacie"?:eviltong:[/QUOTE] Madziu, jak masz nadal chęci i czas, to może Lupus albo Kama??? DZIĘKUJE:)
  11. to dobre wiadomości Poker:)
  12. na szczęście w tym przytulisku nie ma kotów... zostało za to jeszcze 19 psów. Jak znajdziesz czas na pewno LUPUS chętnie przyjmie ogłoszenia- przy poście o nim wrzucił tekst do ogłoszeń, aha- i jak możesz podawaj tylko mój numer do kontaktu;) DZIĘKUJE!!!!
  13. [quote name='gosia2313']No właśnie pisałam Izie na PW, że jak tylko będzie ładna pogoda i jeszcze po południu jasno to może jakieś nowe zdjęcia uda się zrobić :) Bo ostatnie ma te od Kasi, sąsuper, ale przydałoby mu się coś nowego :)[/QUOTE] W pełni się zgadzam...nowe zdjęcia na pewno bardzo by się przydały:) i mam wielką nadzieje, że uda się je zrobić:) chciałabym też chociaż jedno zdjęcie: ja plus Korek:) edit: znowu mała prywata;) POKER zrobiła kolejny bazarek dla Najusi- ładne ciuszki, zaglądnijcie chociaż cioteczki:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246496-LATO-JEST-CO-ROKU-ciuszki-dla-pań-na-pomoc-szczylkomii-sterylkę-Nai-Do-28-08-g-22[/url]
  14. nanetta- z nieba mi tutaj spadłaś!!! a przede wszystkim tym biedakom, dla których te ogłoszenia są ogromną szansą na dom!!! jak dobrze pamiętam w tamtym roku we wrześniu wyadoptowaliśmy kilka piesków z G właśnie z ogłoszeń, więc mocno wierzę, że i w tym roku ruszy się już na dniach:) wiesz, co do warunków....jestem pewna, że jest w Poslce jeszcze wiele tego typu miejsc, które istnieją gdzieś pośród innych pól i łąk i o których zupełnie nikt nie wie:( psiaki z G mają szanse! to, że ja, Ty i kilka innych osób pamiętamy o nich i pomagamy im jak tylko potrafimy, to już bardzo, bardzo dużo!!! ogłoszenia Shagiego już aktywowałam:) bardzo Ci dziękuje:) KCIUKI TRZYMAM i oby wreszcie się udało! edit. na 1 stronie dodałam nowe pieski- Fiodora, Kenje i Norka:) może komuś wpadną w oko;)
  15. zaglądam do Najeczki o poranki i już biegnę na bazarek:)
  16. można zrobić...tylko? jak to działa? nigdy nie robiłam żadnego bazarku....musiałabym poczytać regulamin. na pewno niedługo ruszymy z bazarkiem fantowym:) dzięki za obecność:)
  17. [quote name='ANETTTA']i co z beniutkeim zabrany[/QUOTE] niestety nadal jest w przytulisku... coś długo ten kojec budują:( mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu jak ten pracownik wróci z urlopu to uda się rozpoznac dokładnie sytuacje- czy będzie ta adopcja czy jednak nie.... na razie nic nie wiem:(
  18. podniosę..może komuś się przyda;)
  19. [quote name='gosia2313']Korek się szykuje na spotkanie z kiyoshi :D[/QUOTE] na razie jednak tylko ja się z tego cieszę (I TO BARDZO), bo Koreczek do wtorku jeszcze pozostanie w nieświadomości;) wątpie by mnie rozpoznał...ale jedzonko przyniosę, wygłaszczę, wytulę!!:) dzięki za tą możliwość spaceru z Korkiem, to dla mnie naprawde ważne
  20. mi też za bardzo nie podoba się taka sytuacja z 'przerzucaniem' Naji z mieszkania do mieszkania.... ona będzie tęskniła za Tobą a te dodatkowe zmiany każdego dnia jeszcze bardziej pogłębią jej stres:( szkoda, że tak wyszło.... Postaram sie zrobić jej ogłoszenia, ale nie moge obiecać że będzie to jutro- najpewniej dopiero w niedziele.... jeśli nikt mnie nie wyprzedzi, to się za to zabiorę. Szkoda, bo domek się tak dobrze zapowiadał...może jednak nie powinnaś rezygnować z wizyty PA? skoro i tak tamtędy będziecie przejeżdżać...porozmawiasz, ocenisz na miejscu sytuacją... napawde szkoda, że tak się musiało skomplikować:(
  21. do góry Lisku..może jednak ktoś się zlituje....
  22. [quote name='nanetta']Amigo juz sie reklamuje, jak bede miala jeszcze chwile, to zajrze znowu[/QUOTE] BARDZO CI dziękuje:) :loveu: ogłoszenia Amigo już aktywowane, super, że wybrałaś kilka portali typowo na wielkopolskę, ja ich wcześniej nie znałam... oby Twoja ręka okazała się szczęśliwa dla Oziego i Amigo:)
  23. uwielbiam czytać ten wątek...tyle cudów dzieje się w waszym schronisku... zawsze zaglądam z tą samą nadzieją- czy przyszedł już czas na Korka??? wiem, że kiedyś jego zdjęcie tutaj zawiśnie jako psa w nowym domu i to będzie nie tylko jego, ale i mój najszczęśliwszy dzień!!
×
×
  • Create New...