-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
[quote name='Poker']Pieniędzy na pokrycie kosztów nie szukaj. Zaraz wyślę zdjęcia potencjalnemu domkowi. Jeżeli Rudi się spodoba, to jutro o 10 podjadę na wizytę PA. Kobieta pytała co ma mieć ze sobą. Poprosiłam o dowód osobisty i zgodę właściciela mieszkania na obecność psa. Macie umowy adopcyjne? Napisz mi na PW nazwę miejscowości ,żebym mogła sprawdzić trasę z Wrocławia.[/QUOTE] poszło priv... :) trzymam baaardzo mocno kciuki!!
-
[quote name='Poker']Mąż się zgodził.Zaśmiał sie patrząc na Darmę (imię raczej zmienimy chyba ,że reaguje na nie). Do domku nie mogę się dodzwonić. Jak tylko mi sie uda , dam znać. Małą możemy brać natychmiast,ale lepiej chwilę poczekać, bo jak domek się zdecyduje, to można połączyć transport.[/QUOTE] już wpisałam prośbę na fb. Jeśłi ktoś się znajdzie to załatwię pieniądze na pokrycie kosztów:) ciekawa jestem co będzie z Rudim.... tak mocno trzymam kciuki!!!!!
-
[quote name='ailema']Ok nie ma sprawy .Napiszę aby nie ogłaszali .Chciałam tylko pomóc i nie chce aby wyszło źle .Może ogłosze na własnej tablicy na fb[/QUOTE] dobrze:) wiem, że chciałaś pomóc...ja tylko trzęse się nad tymi psiakami cała, bo tyle juz w życiu przeszły i nie chce by trafiły źle:( ostatnio było trochę afer na dogomanii...kto wie ten wie... trzeba być ostrożnym na każdym kroku jeśli masz ochotę i możliwość wrzucenia je na swój fb, to cudownie:) to na pewno tak:) podaj namiary na mnie z 1 postu i a nóż coś się wydarzy dobrego:) fajnie, że tu z nami jesteś! dziękuje:)
-
dzięki halszka za obecność:) tak- moje imię Iza:) mail tez mój oczywiście, a główne miasto może lepiej Poznań, bo jak dajemy Kalisz- to odzew jest zerowy, a z Poznania ludzie w miarę chętnie przyjeżdżają... najbardziej proszę o ogłoszenia dla Liska i maluchów! dla dużych psów muszę zrobić taką treść by wynikało, że pies może mieszkać na zewnątrz, ale tylko w dobrych warunkach. Dotąd pisałam w ogłoszeniach że nie wydamy Lupusa czy Sawo do budy, ale minął rok...i domu nie ma, więc trzeba zmienić taktykę:( lepsza czysta buda i pełna miska niż to co tam mają... Pilnie potzrebny jest też dom dla Miki i Kamy!! zresztą, dla kogo zrobisz- będzie cudownie i będe Ci przeogromnie wdzięczna:) co do Lupusa- też rozważaliśmy SOS husky, ale on jest baaardzo wysokim psem i poza oczami właściwie nic go z huskim nie łączy:( więc nie wiem... ale spróbować można:) dzięki za tą sugestię- napisze
-
[quote name='Pysia']Tym psom trzeba rzeczywiscie pomóc. Ciągle mam w pamięci Fraszke stamtąd. Kołtun, brudas i dzikus. Faktycznie do uśpienia. Okazała się cudownym, kochajacym psiakiem a to co sie tam z nią działo doprowadziło ją do skrajności... Z wszystkimi tymi psami z czasem może stać sie to samo. Promocja i Premia u mnie też dochodziły sporo do normalności mimo iż były tam krótko. Niestety ja już nie mam możliwości tymczasowania psów :( Zmieniło sie moje życie i klops. Zobaczę w piątek czy dam radę porobić trochę ogłoszeń psiakom. Nie obiecuję bo mój router do wymiany- mam problem przez niego z netem :angryy:[/QUOTE] Witaj Pysiu...szkoda, że już nie możesz tymczasować, bo Premka i promka miały u Ciebie najlepsze sanatorium na świecie... ale dobrze, że jesteś tu z nami, bo Ty i malawaszka możecie potwierdzić moje słowa, że to miejsce to koszmar a psy z tamtąd to jak zakładnicy obozów koncentracyjnych....cudowne psy spisane na straty przez urzędasów dla których nie liczy się nic poza ich krzesłem:(
-
[quote name='Zefirek2']Nie rozpędzałabym się tak z tym psygarnij :(. Wiele psów ,którym psygarnij "pomogło" przepadło bez wieści. Wiem o kilku nieciekawych przypadkach :( Nikogo nie dziwią te ich nieograniczone możliwości pomocy? Chyba jedyna tak fundacja, ciągle gotowa do "pomocy".[/QUOTE] O-O....TO NIE- W TAKIM RAZIE DZIĘKUJE ZA POMOC PSYGARNIJ!!!! nie zaleznie czy informacja, którą przekazała Zefirek 2 jest prawdziwa czy nie- DZIĘKUJE i proszę o NIE PRZEKAZYWANIE informacji o psach do tamtej fundacji!! szukamy dla nich tylko sprawdzonych, dobrych domów
-
[quote name='ailema']Jedynie co mogę zrobić to przesłać ogłoszenia na przygarnij.pl obiecali pomóc[/QUOTE] WSPANIALE!! to ogromna pomoc:) zdjęcia można z wątku pobierać do woli, opisy też można pobierać, zmieniać...ja sama staram się ogłaszać te 20 psiaków w internecie, ale tez czasami nie mam już siły i czasowo nie wyrabiam, więc jeśli będziesz mogła pomóc, to będzie BARDZO BARDZO BARDZO dużo dla mnie!!! DZIĘKUJE!!!
-
[quote name='Poker']Mąż się zgodził.Zaśmiał sie patrząc na Darmę (imię raczej zmienimy chyba ,że reaguje na nie). Do domku nie mogę się dodzwonić. Jak tylko mi sie uda , dam znać. Małą możemy brać natychmiast,ale lepiej chwilę poczekać, bo jak domek się zdecyduje, to można połączyć transport.[/QUOTE] jestem bardzo szczęśliwa:) to cudowna wiadomość, bo wyjeżdżając obiecałam Darmie że wkrótce ją zabiorę... to cudowna sunia!!! sama zobaczysz:) co do imion- chyba tylko Lupus reaguje na swoje..reszta to imiona wymyślone na potrzeby ogłoszeń...nawet te psy, które są tam długo nie reagują na żadne imię- śmiało można zmieniać:)
-
dotarły deklaracje dla Zosi od Nette I Funky:) bardzo dziękujemy:) u Zosi wszystko dobrze, tylko Paulina pisała smsem, że coś im burza liny pozrywała więc w ten weekend nie miała jak podesłac zdjęć, ale u Zosi po staremu, czyli dobrze:) dobrze że nas tutaj odwiedzacie i pamiętacie:D a propos...gdyby ktoś znalazł trochę czasu i miał pomysł jak pomóc....proszę zaglądnijcie do psiaków, o których cały świat zapomnial:( przytulisko pod Kaliszemmm [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246237-PRZYTULISKO-G-skrajne-zaniedbanie-br%C3%B3d-smr%C3%B3d-i-potworna-potrzeba-MI%C5%81O%C5%9ACI!-wlkp[/url]
-
[quote name='malawaszka']melduję się i ... jeszcze bardziej się cieszę, że udało nam się zabrać stamtąd trzy panienki... okropne miejsce i psiaki potrzebują pomocy bo bez ludzi z zewnątrz nie ma tam dla nich nadziei trzymam :kciuki: za DT u Poker!!!![/QUOTE] dzięki malawaszko, że jesteś:) :) może wypatrzysz jeszcze jakieś sznupy?????;) trzy panienki, które zabrałaś wtedy miały więcej szczęścia niż można sobie wyobrazić...Fraszeczka teraz miastowa dama, a wtedy...kocmołuch, agresor do eutanazji:( :( Darma i Diuna to jej koleżanki z boksu....
-
[SIZE=5]KAMA[/SIZE] TEKST DO OGŁOSZEŃ: Kama to młoda, ok 4 letnia, śliczna, czarna sunia średniej wielkości (ok. 20 kg). Błąkała się po okolicy, wiec trafiła do Przytuliska pod Kaliszem, jako piesek bez przeszłości... Kama ma bardzo pojętne spojrzenie i jakąś żywotność w sobie, która pomimo wielu miesięcy w zamknięciu nie pozwoliła jej utracić nadziei. Bardzo ożywia się na widok człowieka, widać że wszystko ja interesuje. Lubi biegać po wybiegu, ale także lubi, gdy człowiek skupia na nią swoją uwagę, pozwala się głaskać, przytulać. Może być troszkę zazdrosna o inne psy. Jest pojętna, posłuszna, nadaje się do dzieci starszych. Najważniejsze dla Kamy, by wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi, gdzie poczuje się bezpieczna i kochana. Kama jest suczką idealną, w zamian za dom podaruje Ci cale swoje psie serce!!! Nie bądź obojętny na jej los- zwykłe, czarne pieski długo czekają niezauważone- Kama czeka na Ciebie już ponad rok! Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna oraz wizyta poadopcyjna. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RlrnWbepoAY/Ugt9Q-eYwRI/AAAAAAAAAwg/jAanqL4ZYfo/w651-h508-no/Kama+(2).jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fqie7WC9gFM/Ugt9TisPgaI/AAAAAAAAAw0/qXo5Dm8JMG8/w762-h508-no/DSCF2867.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rWOYJ8T_v5Q/Ugt9Taeqx2I/AAAAAAAAAww/vitYAdF2Pu8/w597-h508-no/Kama3+(2).jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_QucLlUetxQ/Ugt9Tob6dRI/AAAAAAAAAw4/sESP99QcVZI/w341-h507-no/Kama.jpg[/IMG]
-
ZIBI [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oUxKL46ZSgE/Ugt1xUiDN0I/AAAAAAAAAwA/KxqKaC8AU6o/w727-h508-no/DSCF2637.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pXz0D1v4fZE/Ugt1xs-ODaI/AAAAAAAAAwE/6kpPfdbYL74/w315-h508-no/Nika.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EkJo8Jlbfl0/Ugt1xVPkwuI/AAAAAAAAAv8/duqiqg1pHSE/w725-h508-no/Zibi2+(2).jpg[/IMG]
-
SHAGGY jego numer przytuliskowy 2... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-94pQd0WnD3A/Ugty0pXooQI/AAAAAAAAAvM/iVTwSveqH7s/w753-h508-no/Szagi2+(2).jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8763Nvz7f18/Ugty2Go_30I/AAAAAAAAAvg/EPiU2VzSqG0/w762-h508-no/Szagi4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iTQqZDTnV6c/Ugty01tIRAI/AAAAAAAAAvQ/h6ekPy1l9g8/w742-h508-no/Szagi+(2).jpg[/IMG]
-
OSCAR [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NOYeGTpccR0/UgtwdQSrH8I/AAAAAAAAAuQ/GCZivetXA2c/w687-h508-no/DSCF2493.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ly5bFFzL-28/UgtwfNvtkDI/AAAAAAAAAug/d1BeU3udt6Q/w414-h508-no/DSCF2501.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BZ8fxyG18bA/UgtwfGts2QI/AAAAAAAAAuo/-mELPP7bgD4/w443-h508-no/DSCF2506.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tbEl7g_rA88/UgtwfecwgQI/AAAAAAAAAuk/aNWKVV9zcbc/w762-h508-no/DSCF2828.jpg[/IMG]
-
MAX [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mQ6LIUq0xZg/Ugtub9B3FFI/AAAAAAAAAtg/0EZmfdo0s5M/w572-h508-no/DSCF2410.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lJasXxlQT1k/UgtucFINEWI/AAAAAAAAAto/zgdlUbKk6E8/w723-h508-no/DSCF2523.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rDQVLWCinoA/UgtucH9vIwI/AAAAAAAAAts/cL_XZo5_ZEs/w762-h508-no/DSCF2865.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-E1SRUZv9CE8/Ugtuci7vUhI/AAAAAAAAAtw/bl1qIVr6GS4/w325-h508-no/Max1.jpg[/IMG]
-
[SIZE=5]MILAN[/SIZE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--VLlGcL0IYc/UgtsS7M0BvI/AAAAAAAAAs0/9BcJblY38x8/w300-h225-no/94.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bIgrwtLKxzE/UgtsRP1CxQI/AAAAAAAAAso/Z8FR4lXRIGs/w762-h508-no/DSCF2731.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YCiw16p-vkA/UgtsSy5ZwNI/AAAAAAAAAtA/C2HcSfRojOo/w762-h508-no/DSCF2896.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QesrMNSVWl4/UgtsS5Jio2I/AAAAAAAAAs8/FJQuyhAhIXo/w762-h508-no/DSCF2899.jpg[/IMG]
-
[quote name='Poker']Będę rozmawiać z domkiem na temat Rudiego. jakby się wszystko ułożyło, to on i Darma mogą pojechać jednym transportem. Jeżeli chodzi o np. oddawanie psa z powrotem , to nie ma co przesadzać z odwożeniem. W umowie adopcyjnej zawsze mam punkt, który mówi ,że w razie czego DS odwozi psa na własny koszt. Nie można rozpuszczać ludzi.[/QUOTE] :) dobrze:) w razie czego na pewno sobie poradzimy, myślę jednak że to dobry pies i wszystko się ułoży:) byłoby cudownie, gdyby udało im sie pojechać razem!!
-
[SIZE=5]OZI[SIZE=2] [/SIZE][/SIZE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZsrokO1M69g/Ugtp-0E7RVI/AAAAAAAAAsE/wI93uqTFHKQ/w762-h508-no/DSCF2884.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--JIyvLgqQ0Y/Ugtp-9y3QhI/AAAAAAAAAr8/1UyIaddyezQ/w762-h508-no/DSCF2887.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NIR0Kuh6O58/Ugtp_Vf6s7I/AAAAAAAAAsM/iZ_OxBOR5H4/w733-h508-no/nowy4.jpg[/IMG] [SIZE=5][SIZE=2][img][/SIZE][/SIZE]https://lh4.googleusercontent.com/-QYs8ubvzDco/Ugtp-slXXmI/AAAAAAAAAr4/kIDRuomtqq4/w717-h508-no/DSCF2600.jpg[/img][SIZE=5] [/SIZE]
-
[SIZE=5]Sawo[/SIZE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FEFEsI-5NUs/Ugto76KDbDI/AAAAAAAAArQ/R2PACAa9LJ4/w580-h508-no/DSCF2551.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KnoSEYe8cLE/Ugto8EmTLwI/AAAAAAAAArU/y4bKKhCGfhs/w762-h508-no/DSCF2831.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ljqb5uHcRIo/Ugto6alQRgI/AAAAAAAAAq8/DIt0wZbmJVg/w710-h508-no/Sawo2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WFjISaBW-YE/Ugto8e0yzPI/AAAAAAAAArM/43MIOOc6a40/w531-h508-no/Sawo6.jpg[/IMG]
-
[quote name='Poker']Czekam na odpowiedź męża w sprawie DT dla Darmy. Czy RUDI nadawałby sie do domu z 2.małych dzieci, 1 rok i 4 lata. Mieszkanie 100 m2, w ładnej dzielnicy .Mam cały czas w domu. Ludzie chcą wziąć psa ,żeby pomóc.Jedyny warunek, to ,żeby nie był agresywny do dzieci.Mogę zrobić wizytę przedadopcyjną.[/QUOTE] POKER jesteś wielka!!! co do RUDIEGO jestem na 90 % pewna że sprawdziłby się w takim domu...jedyne co, to jego energicznośc...tzn. on jest energiczny po wypuszczeniu z boksu, bardzo radośnie wtedy biega!!:) jednak nie rzuca się na człowieka, raczej podchodzi by zaczepić i pokazać jak dobrze się wreszcie bawi. Po samym pyszczku widać, że to bardzo mądry psiak, obserwator, który nie stracił nadzieji...jeśli rodzina zgodzi się- wydamy Rudiego nawet na próbę!!! gdyby coś było nie tak- odbierzemy go. Jednak dla niego to wielka sznasa...Moim zdaniem on i darma to dwa psy z tamtąd które najbardziej nadają się do dzieci. DZIĘKUJE CI CIOTECZKO!! i być może też Lisek...on jest bardzo malutki, ale z kolei rozszczekany do innych psów...
-
[SIZE=5]AMIGO[/SIZE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RwKrx3JBfqQ/Ugtit5QwL1I/AAAAAAAAAqU/BN1NfiKT9l8/w542-h508-no/nowy2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FrQ5uCuO6yk/UgtivAJIiPI/AAAAAAAAAqk/ZLx_FwdmN5k/w569-h508-no/DSCF2814.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RDQtwOqu6lM/UgtivLzosjI/AAAAAAAAAqg/U3RBkxITuoQ/w442-h508-no/DSCF2700.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ag8yE_BocxE/Ugtis4TO6TI/AAAAAAAAAqM/gVTU5wC-wiU/w658-h508-no/DSCF2581.jpg[/IMG]