Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. [SIZE=5]RUDI[/SIZE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Sx--eWdCYOM/Ugtgz79PDVI/AAAAAAAAApo/zxaOizNNSpc/w762-h508-no/DSCF2826.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-a0xap35JLaA/UgtgyXqayOI/AAAAAAAAApc/VRNYwqFiUmI/w762-h508-no/DSCF2856.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-y3CO_IaKa5w/Ugtg0bQjI9I/AAAAAAAAApw/Bz7dpUJJa7c/w762-h508-no/DSCF2864.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7VqwUlQh1iE/Ugtg0sbbwRI/AAAAAAAAAp0/mVHgsUDwlbo/s508-no/nowy+psiak.jpg[/IMG]
  2. [quote name='ailema']Aż trudno uwierzyć gdzie się dokładnie psy znajdują ?? Na FB mogłabym napisać do przygarnij.pl tyle że muszę mieć miejscowość i numer kontaktowy .Bez tego nie ma szanse na ogłoszenie psiaków ...[/QUOTE] Nie chcę pisać tutaj dokładnego adresu przytuliska...jednak mieści się w okolicach KALISZA.
  3. [quote name='malagos']Te małe psy, Lisek i sunia, miały by największe wzięcie, o ile by się ktoś o nich dowiedział...... Zaraz zawołam tu kilka osób....[/QUOTE] BARDZO dziękuje...tak jak pisałam, Lisek miał być już dwa razy adoptowany jednak sami nie daliśmy rady zorganizować transportu na ponad 100 km:(
  4. [SIZE=5]DIUNA[/SIZE] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RXRtu-T8pUE/UgtdJwFGdvI/AAAAAAAAAoQ/wHKgl_yHpbY/w762-h508-no/DSCF2850.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ypD0r48YDL8/UgtdNK6hVaI/AAAAAAAAAos/6hgiEXgtI2w/w486-h508-no/Diuna.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-chguf8nqVC0/UgtdM8R-HbI/AAAAAAAAAo0/16SqfD_DWek/w762-h508-no/DSCF2840.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VtTGIe5G1y4/UgtdNX_prwI/AAAAAAAAAow/0t5HdqtNkf4/w411-h508-no/Dżeki2.jpg[/IMG]
  5. witaj wszystkich!!! i serdecznie dziękuje za odzew.... jeśli chodzi o Darmę...to tylko podejrzenie- może bezsensowne. Sunia jest potwornie spragniona miłości, po krótkich odwiedzinach i wspólnej zabawie na wybiegu, gdy zamknięliśmy ją ponownie w boksie sunia 'płakała'- wyła i zaczęła kręcić się w kółko... jest to prawdopodobnie wynik stresu, ona jest już w tym przytulisku tak długo, że dla niej obecność człowieka jest jak cud!! nie dziwie się, że nie chciała tego racić...byc może w domu byłoby zupełnie inaczej, na pewno jednak będzie potrzebowała dużo uwagi na poczatku.... mimiś- to małe za Drmą opiszę w następnym poście zuzlikowa- bardzo dziękuje za fb dla Verna!!!
  6. BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA VERNA Z przytuliska pod Kaliszem! pies jest tam od ok. 2-3 tygodni, jednak jego stan jest kiepski...pies ma tak ciasny boks że ledwie może się ruszyć, w dodatku brud.... więcej na tym wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246237-PRZYTULISKO-G-skrajne-zaniedbanie-br%C3%B3d-smr%C3%B3d-i-potworna-potrzeba-MI%C5%81O%C5%9ACI!-wlkp[/url] Vern może mieć 2-3 lata, jest bardzo łagodny do ludzi i innych psów [img]https://lh3.googleusercontent.com/-1UYqwX5Bh4M/Ugs4i-c37cI/AAAAAAAAAiY/DlPnYwCBWao/w376-h507-no/DSCF2821.jpg[/img] kontakt: 605 886 434 przyjmę KAŻDĄ pomoc w jego sprawie!!
  7. dziś Korek dostał nowe ogłoszenie na gumtree i wyróznione świeżutkie ogłoszenie na tablicy;)
  8. [quote name='zebrazebra']Deklaracja poszła, pozdrawiam :)[/QUOTE] dziękuje cioteczko:) a dziś dotarły pieniązki od zachary- 25 zł:loveu:
  9. [quote name='Mysza2']Nie mogę się na nią napatrzyć, coś w sobie ma :)[/QUOTE] zwariowana babinka:) ładnie na zdjęciach wygląda:)
  10. [quote name='paula_t']Ojjj Zosieńko, tak ci tam źle, że próbujesz uciec?:eviltong: Ty już chyba nie pamiętasz co było przed tym, jak ciotka kiyoshi cię znalazła;)[/QUOTE] też myślę, że juz nie pamięta. Teraz rodzina Pauliny to jej świat...
  11. również mam nadzieje, że KOrek się nie zasiedzi...dobrze, że jest nim zainteresowanie.. w końcu trafi na swój domek, mam nadzieje, że dojdzie do tego jak tylko skończą się wakacje. mam mały problem z ogłoszeniami, bo- nie wiedzieć czemu- nagle nie mogę wrzucić rzadnego ogłoszenia na gumtree:( a z tamtąd odzew jest największy...jest tutaj ktoś kto ma ten sam problem?? czy to tylko mnie 'znienawidziła' ta sronka:?
  12. przesyłam kolejne wieści i zdjęcia Zosi Cześć u Zosieńki wszystko ok, jak narazie dała sobie spokój z próbą ucieczki i nie sprawia żadnych problemów oby tak dalej (hahaha)pozdrawiamy [img]https://lh3.googleusercontent.com/-inwl98pG9p8/UgIRHTvPVQI/AAAAAAAAAhM/t8Pc2Do6O1c/w594-h508-no/DSCN4376.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-lGSRA2lNGmQ/UgIRHV681XI/AAAAAAAAAhQ/5LWjHMloAmw/w677-h508-no/DSCN4379.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1bpQWdUDr_g/UgIRHbjtjMI/AAAAAAAAAhU/Gq7AGmJe-tQ/w433-h508-no/DSCN4384.JPG[/img] wpłynęły dla Zosi pieniązki od MALWA 30 zł za kolejne 3 miesiace, bardzo dziękujemy:loveu:
  13. [quote name='gosia2313']Dzisiaj byli w schronisku Państwo poważnie zainteresowani Korkiem, byli z nim na krótkim spacerze zapoznawczym, ale w końcu wybrali Nila, bo był większy ale spokojniejszy niż Korek. Korek jest bardzo wesoły i pozytywnie nastawiony do życia. Ma bardzo dużo energii i cały czas chciałby się bawić. Więc na pewno nie nadaje się dla starszych ludzi, fajnie gdyby mieszkał w domku z ogrodem.[/QUOTE] oj Gosia:( tak mi smutno przez Korka:( bardzo bym chciała żeby miał dom, a tu ciągle pod górkę... wiem może z doświadczenia, a może tak czuje...że zwykle pieski, które tak długo czekają ostatecznie trafiaja na naprawde dobre domy! oby tak było w Korka przypadku... to wspaniałe, że jest radosny i nie traci wiary! na pewno chciał się Państwu przypodobać, a wyszło jak wyszło... Agusia ma racej, całe szczęście, że innej bidzie się udało...
  14. wow...jakie śliczne ogłoszenie:) kciuki i ja zaciskam za Darmusię;)
  15. przyłączam się do zyczeń urlopowych:) szerokiej drogi Raczyna i Czakuś:) a domek...MUSI się znaleźć..pamiętajcie, że już coraz bliżej do końca wakacji;)
  16. :loveu: oby więcej takich domków:)) brawo Cindy:)
  17. dla Zosienki wpłynęło 15zł od yoanna:D bardzo sliczne podziękowania cioteczko:) przypomniałam sobie, że mam zaległe zdjęcia od Pauliny, więc wrzucam je teraz... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-IYFZKu3zNLA/Uf4LLIJ_iQI/AAAAAAAAAgY/z_0nFHlMbQw/w412-h549-no/DSCN4340.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-KnNtQM8A4Lg/Uf4LM-TQAcI/AAAAAAAAAgg/0hB4UHLW_ZU/w412-h549-no/DSCN4344.JPG[/img] Zosia to prawdziwa akrobatka:D a dziś pewnie przyjdzie kolejna porcja informacji, jak starowinka się sprawuje;) zaraz uzupełnie też 3 post o kolejną wpłatę za DT za sierpień- 300zł
  18. zaraz zabieram się za nowe ogłoszenia- ten pakiecik MUSI przynieść mu szczęście;)
  19. [quote name='Mysza2']Bardzo optymistyczny ten wątek:)[/QUOTE] a ja dopiero dziś dotarłam i ciesze się z całego serducha:) Fraszulka u siebie:D hurra! mam nadzieje, że dobrze się sprawuje, bo że ją kochają to jestem pewna:multi:
  20. zaglądam do Lary:0 dobrze, że już po sterylce, ślicznota :)
  21. [quote name='Ada-Vebby']Poprostu Zosia nie lubi zostawać sama i już ;):) Zresztą,który psiak lubi.. ;)[/QUOTE] to prawda Aduś:0 Zosia widać przywiązała się do swojej 'rodziny zastępczej' dobrze, że już nie drapie;)
  22. [quote name='gosia2313']Nie, mnie właśnie w soboty w ogóle nie ma już od dłuższego czasu. Jestem tylko w tygoniu po południu. Jasne, możesz zmienić numer. Gdyby ktoś dzwonił to najwyżej skontaktuj się z jego opiekunem Pawłem - numer powinien być na stronie schroniska :)[/QUOTE] dzięki Gosiu, jak tylko wróce do Katowic to zajme się ogłoszeniami i skontaktuje się też z opiekunem Korka (DOBRZE< ŻE GO MA!!!!) może zorganizujemy jakąs akcje z plakatami? zobaczymy, coś trzeba robić na pewno, bo to już ponad 5 miesięcy:( a Ty Madzia masz na pewno racje...Korek rzeczywiście mógłby nie pasować do domu tego Pana...
×
×
  • Create New...