-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
[quote name='MALWA']Dzisiaj wpłacam moją stałą deklarację za lipiec, sierpień i wrzesień. Właśnie się zorientowałam, ze nie mam zapisanego konta.........poproszę o dane do wpłaty.[/QUOTE] cioteczko, bardzo, bardzo Ci dziękuje... przesle dane na dniach a jednocześnie przepraszam, że tak mało udzielam się na wątku:( to się wkrótce zmieni... dziś wpłynęła wpłata od dancik za sierpień- WIELKA BUŻKA CIOTKO! i więsci o Zosi od Paulinki:0 Cześć u Zosieńki wszystko ok narazie nie wariuje tylko czasem kąbinuje jakby tu uciec ale tylko wtedy jak nas nie ma w domu opowiadali mi teście) że jak wyjeżdżamy to biega jak zwariowana wzdłuż płotu i szuka dziury pozdrawiamy w piatek/ sobote wrzuce zdjęcia;)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']:placz:Nie na taką decyzję czekałyśmy....eh, szkoda....[/QUOTE] no nie no:( :( jak pech to pech:( a tyle nadziei nam narobił:( kiedy wreszcie los uśmiechnie się do KORKA:( kiedy... Gosiu..jeśli to nie będzie problemem i jeśli mogę tak zrobić chciałabym zamienić numer w Korka ogłoszeniach na swój... tzn. za jakiś tydzień zrobię mu świeże ogłoszenia i wtedy. Gdyby ktoś chciał go zobaczyć, wtedy będe umawiać ludzi na sobotę, bo Ty chyba zwykle wtedy jesteś? co o tym myślisz? wiem, ze nie jestem Waszym wolontariuszem, ale mam duże doświadczenie w adopcjach i tez Ciebie w ten sposób trochę odciąże...co o tym myślisz? poza tym- jestem dostępna pod telefonem 24 gdziny na dobę... ps. i napisz nam tutaj, którego pieska Pan wybrał jak juz się zdecyduje...dobrze że innemu biedakowi się poszczęści:( :( -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Miałyśmy z AgusiąP przyjemność poznać dzisiaj Fraszkę:) Zdjęcia nie umywają się do tych Malawaszki, ale damy co mamy:) [/QUOTE] wow...ale super ciotuchy, ze widzialyscie Fraszulke:) a kiedy ona do warszawy sie spakuje wreszcie;) dzięki Myszko i Agusiu za zdjęcia:) Fraszce zrobiła się śliczna bródka!:D -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Pan jest z Katowic, ma chorą żone i juz dwa razy dzwonił w sprawie Korka ale ani razu nie udało mu się dotrzeć do schroniska, by Korka zobaczyć... zobaczymy co z tego wyniknie...bardzo jestem ciekawa. -
[quote name='Yoana']Dobrze, że tak to się skończyło. Teraz już będziesz ja miała pod swoimi skrzydłami to takie historie nie będą miały miejsca. Gaja pewnie "oszalała" ze szczęścia jak Cię zobaczyła :lol:[/QUOTE] mam nadzieje:( Gaja się ucieszyła na mój widok, ale chyba mocno przywiązała się też do mojego brata i na razie jest na etapie zagubienia:(
-
tez mam taką nadzieje... tymczasem pare dni temu wrociłam do Polski, do moich rodzicow u ktorych zostawialam moja Gajusie i dowiedzialam sie, ze... raz Gaja prawie wpadla pod samochod:( raz uciekla na dzialkach:( a raz mama ja zabrala do jakiejs kolezanki na drugi koniec miasta i Gaja uciekla z jej ogrodka...wszyscy szukali jej pare godzin, nawet straz miejsca...a ona przebiegla cale miasto i SAMA wrocila pod nasz blok:( :( dramat:( Zosia...Ty przy tym jesteś aniołem....
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Dzisiaj dzwoniła do mnie moja poczta głosowa i się zdziwiłam... nawet bardzo! Była tam wiadomość od tego Pana co dzwonił parę razy. Nagrał się, że dzwonił już w spr Korka i prosi o kontakt, próbowałam oddzwonić, ale nie odbierał jutro jeszcze w ciągu dnia spróbuję. Dziwię się tylko, że poczta mi wcześniej nie dzwoniła, że ktoś zostawił wiadomość :/[/QUOTE] Gosia, to wszystko się kompletnie w głowie nie mieści...ale próbuj, dzwoń i zobaczymy co z tego wyjdzie...a może jakąś wizyte przedadopcyjną u niego zrobić jak jednak CHCE znowu Korka...bo to wszystko jest co najmniej lekko dziwne...i martwie się o Korka:( pisz tu proszę co i jak.. jestem już w Polsce ale na razie na podkarpaciu u moich rodziców, dlatego tak rzadko tu zaglądam...ale myślę o Koreczku i trzymam mocno kciuki, by mu się jak najlepiej trafiło! -
[quote name='piescofajnyjest']melduje sie u Zosienki po przerwie:)[/QUOTE] Przepraszam, ze tak dlugo mnie nie bylo, ale tyle co wrocilam do Polski, mam nowe wieści od Zosienki, tym razem bez zdjęć niestety:( bo nie mam jak ich wkleić Cześć u Zosieńki wszystko ok na razie nie drapie i sprawuje się całkiem całkiem ale pojawił się nowy problem nasza Zosia próbuję uciekać (nie wiem co jej znowu odbiło) całe ogrodzenie obłożyłam cegłówkami bo próbuje pod siatką przejść ciężki ona ma charakter a poza tym ok pozdrawiamy
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='patka2805']Na spacerze nie byli, bo poszli w piątek na wybieg. U Koreczka wszystko dobrze. Ładnie wygląda, przytył. Dogaduje się z innymi psami. Ma swojego opiekuna, z którym regularnie wychodzi na spacery. Jest fajnym, wesołym psiakiem :)[/QUOTE] bardzo ci dziękuje za wiadomości... dobrze wiedzieć, że Korek ma opiekuna i radzi sobie dobrze:) szkoda tylko, ze opiekun tutaj nie zaglada...ale i tak najwazniejsze, ze JEST:D Teraz tylko potrzeba Koreczkowi domu -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
potwierdzam- tez zauwazylam, ze adopcje ruszyly, wiec glowa do gory Gabi:)naszym ukochanym psiakom wkrotce musi sie poszczescic:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
dziękuje że zaglądacie:D -
oj..no to rzeczywiście... moja Gaja jak zobaczy takie stado to najpierw pewnie z 5 minut będzie obszczekiwać;) a to może Gabusie przestraszyć:( potem będzie biegać sama sobie albo się bawić jak znajdzie towarzystwo w podobnym wieku...nic Gabusi na pewno nie zrobi, ale obszczekanie może być... :( no szkoda Agusia:( no....
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
doczytałam.. ale trochę mi smutno, bo piszecie, ze sunia tak zżyta była z Panią:( czy nie dało się z tamtymi ludźmi dogadać? że mają dbać, a jak coś jest nie tak to mogą prosić o pomoc itd. pewnie rozważałyscie i tą kwestie, ale nie doczytałam może bo wątek długi... Sunia jest przepiękna!! :) to fakt! trzeba ją zacząć ogłaszać migiem... mogę jednorazowo 10 zł dla bidy dorzucić- dajcie namiary proszę;) -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
przychodze za Mysza.. ale teraz juz nie dam rady poczytac bo watek dlugi. jutro wroce- ciotuchy-trzmajcie sie! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
zagladam do słodkiej Cindy:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie Koreczku