Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='diana79']a może Czesiek go tak nakręcał tym swoim ADHD? :evil_lol:[/QUOTE] Obyś miała rację... :kciuki:
  2. [quote name='malagos']Ale rewelacja!! A ja nie wiedziałam o filmiku, a tu taka niespodzianka :loveu::loveu:[/QUOTE] E, niemożliwe... :-o Wspominałam Ci chyba, że musze najpierw zgrać i sprawdzić, czy się "do użytku" nadają? :hmmmm: [quote name='wiosenka']Trzymam kciuki.[/QUOTE] Ja też... :kciuki: ...również z obawy o własną skórę! :nerwy:
  3. Diana, Pinczerka - zgadzam się z Wami, co do znajomości charakteru psa. Z tym, że w treści jest full o jego zachowaniu, potrzebach itp., a to przytulisko na końcu miało mówić o miejscu w PL właściwie. Z dołączonymi kciukami - pisz jak chcesz. :loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Także ja też bym była za hotelikiem z trudem opłacanym.[/QUOTE] Ja bym się jednak bardziej skłaniała ku Domowi Stałemu... i to bez problemów finansowych... ;)
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Sobie też... Trzeba dać im trochę czasu ;)[/QUOTE] No właśnie - [U]trochę[/U], a nie wieczność! :mad:
  5. [quote name='diana79']tak tak wszystko mam ale zastanawiam się nad jednym, w tekście pisze że on znajduje się w przytulisku a to bardziej kojarzy się ze schroniskiem a on przecież jest w hotelu nie? a hotel lepiej się ludziom kojarzy niż schronisko ;)[/QUOTE] No widzisz, a ja mam nieco inne zdanie... Jak w schronisku, to potencjalnie nic o nim nie wiadomo, więc "kota w worku" lepiej nie brać. Jak w hotelu, to kogoś stać na utrzymanie go tam, więc nie ma problemu, niech sobie siedzi. A jak w przytulisku, to mi się kojarzy tak, że jest mniejsze niż schronisko, więc więcej można o psiaku się dowiedzieć, jest tam zaopiekowany, ale tylko tymczasowo, więc czeka na własny dom... Słuchaj, zrób na własną intuicję może, skoro i tak zero telefonu do tej pory... :( Może np. napisz, że [U]tymczasowo przebywa w hoteliku (z trudem opłacanym co miesiąc z datków)[/U], czy jakoś tak...
  6. [quote name='Ellig']Nie ma za co, jeszcze jeden filmik zgrywam:) Mozna peknac ze smiechu jak maluch przebiera lapkami, kiedy szczotkuję sie jemu brzuszek:)[/QUOTE] Biedactwo pcheły gryzły i jeszcze go szczotka (odrobineczkę kłująca) atakowała... :mad: [quote name='Nutusia']Zachowuje się wtedy jak... kot :) Aha, i skoro już tu jestem - wnoszę o zmianę tytułu ;)[/QUOTE] Zaczekajmy może chociaż do po inspekcji Atomowej... ;) [quote name='Ellig']I jeszcze jeden filmik . Mam nadzieję, że to nie jest ucho Atomówki :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=1ij5jalBpQY&feature=player_embedded[/URL][/QUOTE] Dzięki raz jeszcze! :loveu: Nie - to ucho było Atomówki, a teraz jest to ucho Fotka/Froda. ;)
  7. Wielkie dzięki, Ellig! :loveu: [quote name='Mattilu']Do 15.00 jeszcze trochę czasu. Ale ja już zaczynam czekać na relację Atomówki. Ciekawe czy Frodo w domku bardziej demoniczny czy sweetaśny jak mawia moje dziecię...[/QUOTE] W sobotę przez telefon dowiedziałam się, że jak Pan wraca do domu okutany zimowo w szalik itd. to Frodo go obszczekuje! :-o Po za tym jest "cudowny". Niestety nadal jeszcze się drapie :( - mieli iść z nim do (chyba zaprzyjaźnionego?) weta. Może nie wszystkie pcheły się wytruły, a może ma po nich podrażnioną skórę...
  8. Może plastikową butelkę jej dać do mordowania...? :hmmmm:
  9. [quote name='diana79']to ja mu porobię na Kraków :)[/QUOTE] Dzięki, Cioteczko! :loveu: Tutaj masz "ściągę": Zdjęcia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20225450#post20225450[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20225458#post20225458[/URL] Aktualny tekst: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20298139#post20298139[/URL]
  10. Uszatku, no i po co sobie smrodzisz pod nosem...?! ;)
  11. Tosiu-Dropsiu, a nie mówiłam, że Ciocia Malagos krzywdy Ci nie zrobi i że dobrze Ci w domu będzie? :) To teraz dalej bądź grzeczna i grzecznie trzymaj łapki za Ten Jedyny Swój Domek! :kciuki:
  12. Jak dzwonią jakiekolwiek, to już jest nadzieja, bo to oznacza, że jest zauważalna, że nie ginie całkiem w tłumie innych. :kciuki:
  13. Czekam z niecierpliwością na wieści, jak się zwierzaki dogadują... :nerwy: i :kciuki:
  14. Tusieńko, będzie coraz lepiej - pamiętaj! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  15. Może jeszcze zadzwoni? Weekend, może rodzinne spotkania, te sprawy... :kciuki:
  16. Lea, jesteś słodziakowaty rudzielec :) ale lepiej znajdź inny sposób na douczanie się...! :mad:
  17. [quote name='diana79']a czy Kajtun ma ogłoszenia na Kraków? bo jak ja ogłaszałam jednego lubliniaka na Warszawę i Lublin to przez ponad rok nie znalazł domu a jak ogłosiłam go na Kraków to po miesiącu dom znalazł :)[/QUOTE] Nie, na Kraków nie ma...
  18. Atomówka... aparat!!! :mad: z bateriami i kartą!
  19. Tak niektóre zaglądają tylko czasem, ale nie zapominają, bo pomagają jednak Kajtunowi. :)
  20. [quote name='aikowo']no i jest pierwszy telefon...[/QUOTE] To ja tylko po cichutku.... :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  21. [quote name='AleksandraF']Ogromne dzięki [B]inko33 [/B]za kibicowanie!!![/QUOTE] No i tak zostałam kibolem... eh... ;)
  22. Triszko, zdrowiejesz, prawda...? :kciuki:
  23. Łapeczko, obyś mogła trzymać własne kciuki za DS... :kciuki:
  24. To juz nigdy nie zapominaj o aparacie! :mad: A jajka zostaw wetowi, jak lubi... ;) Bobik, dzielny jesteś! Zdrówka!
  25. Mariolka, kicie są OK, pamiętaj o tym! ;) Kiciu, Mariolka jest Super, pamietaj o tym! :mad:
×
×
  • Create New...