Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Zajrzałam ;), choć kasy brak... :( [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] A co z jasną sunią...? Ma swój osobny wątek...? Tak mi w pamięci siedzi ta straszka...
  2. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']A tu już się pewne czary mary nad Mają odprawiają... szykują się zmiany, ale jeszcze nic pewnego, dlatego nie chwalimy dnia przed zachodem słońca. Majeczka już zdrowa fest, cycuchy mięciutkie i nawet już nie cherla :) także dziś umawiamy sterylkę :)[/QUOTE] Czy to oznacza, że mam się wstrzymać z ulepianiem plakaciku...? :kciuki:
  3. Łojej, ale hurtowe naprawy Duszkę czekają... :huh: Wobec tego :kciuki: naszykowane już na piątek!
  4. [quote name='yolanovi']Uszatku uszasty zaglądam i kciukasy ciągle trzymam za Ciebie :)[/QUOTE] Może teraz to już zacznijmy trzymać uszy...? ;)
  5. Sierściuchy i sierściuszki oczywiście urocze, ale i tak Milka najcudniejsza! :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-4XCx-kI9QOg/UW1jugdy3OI/AAAAAAAA4kA/P9UfAhd4fWk/s640/IMG_9673.jpg[/URL] Nawet taka obgryzana... ;)
  6. To trza wykupić zapasik prasy z wywiadem i na bazarek...! :p
  7. [quote name='Mattilu']Inka, ja mowie o Sepi z kojca gminnego! Zobacz jaka, dzieki Tobie i Malagos, przemiana w zwierza kanapowego:)[/QUOTE] Jak ktoś na dogo mówi - kanapa od razu lepiej wygląda ze zwierzem! :evil_lol:
  8. Chomiczki mają cudne skarpetusie :loveu: - pewnie po mamie... Bidne niczyje maluszki... :( DT, dziękujemy! :Rose:
  9. [quote name='Nutusia']Się nie wypowiem, bo nie znam tego problemu z autopsji. Moje jedyne dziecię było w maleńkości aniołkiem skończonym. Teraz różnie bywa, ale grzechem byłoby narzekać ;)[/QUOTE] Jak aniołek skończony, to zaczął się diabeł(ek)... :diabloti:
  10. [quote name='Kamila Proc']no i jakie wiesci?[/QUOTE] U mnie - niezmienne...
  11. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Majka, gdybyś Ty widziała, jakie czepliwe ciotki tu na Twój wątek zlazły... :evil_lol:[/QUOTE] Takie niby okropne są...? :obrazic: Majeczko, i tak mizianki dla Ciebie przesyłam: :glaszcze:
  12. Ale jednoczesnie takie zdjęcie pokazuje jej charakter - taki straszek potrafi chwycić za serce kogoś opiekuńczego. :kciuki:
  13. [quote name='Andzike']Fasolka została dziś zaszczepiona i odrobaczona - koszt 48zł :)[/QUOTE] Na wirusy czy na wściekłość? Bo jak jej złodziej mleczka spod nosa nie odda, to ja się wścieknę, jak najpodlejszy wirus! :mad: Kiedy, Strączki, wykiełkujecie w DeeSach, hę...? :kciuki:
  14. [quote name='kcd']Sońka się dalej babrze, ale wet mówi, że nie jest to rozlizane, tylko sączy się ze szwów wewnętrznych...[/QUOTE] Skąd my to znamy... :sad: U Sepci pomógł wyraźnie antybiotyk. Przymoczki z Rivanolu moim zdaniem tylko zabezpieczały trochę rankę przed większym papraniem...
  15. Śmiechotka, banerek Ci T-pańcia wywaliła, to musi, że już na odchodnym jesteś... ;)
  16. Fajnie, że Tosia taki fajny domek ma! :multi: ...i Sepia też! :multi: [quote name='malagos']Pewnie, tylko Milusi się nie powiodło......... :puppydog: :megagrin: :talker: :pissed:[/QUOTE] A Milusia, to musi, że w najlePsiejszym! :loveu: :glaszcze: :calus: :buzi:
  17. [quote name='kcd']To zdjęcie z zębami spowodowało u mnie wybuch śmiechu i oplucie monitora. Uprzedzać następnym razem, to założę najpierw chlapacze :P[/QUOTE] Hihihi, bo to była przecież ZEMSTA! :diabloti: ...no, a że trafiło akurat na Ciebie, to psieplasiam... :oops:
  18. [quote name='sylwija']tak :) o psiakach myślałam, strasznie ich dużo - ciężko ogarnąć tyle zwierzaków..[/QUOTE] No... tak... :oops: Lepiej by było, gdyby tutaj na wątku było liczniejsze towarzystwo ludzkie... :kciuki:
  19. [quote name='AleksandraF']Na razie wydarzenie na FB się rozkręca, zbieram fanty na bazarki na szczepienie, przegląd i odrobaczenie.[/QUOTE] No, to choć ciut do przodu! :thumbs:
  20. [quote name='sylwija']liczne towarzystwo..[/QUOTE] Kochana, i tak chyba lepszy rydz niż nic...? Może się jeszcze wątasek rozkręci. :kciuki: Edit: Chyba, że masz na myśli zbyt liczne psie towarzystwo... :oops:
  21. [quote name='Mattilu']No, prawda jest, Sepcia się rozwija i pokazuje coraz to nowe swoje oblicza;)[/QUOTE] Hę...? Może jam w błąda wprowadziła... :( ...bo z DS to tylko te ostatnie 4 zdjęcia są (przytulankowe, kbeżowo-kocykowe i z kotkiem...), no i to, co Ziutka za mnie wstawiła z mmsa... Pozostałe to jeszcze ode mnie... te zębiska, pazurki, szeleczki niebieskie od Ziutki, czerwona smyczka od p. Jagody... itd. Psieplasiam very bałdzio... :oops:
  22. Ovuś, ta Duża dobra jest - z głodu Ci nie da zejść! :glaszcze: daleka ciocia pełna troski
  23. [quote name='Nutusia']Halo, halo - żebyś nie wykrakała!!! Jeszcze jedną mam przecie "na wydaniu". W dodatku brzydactwo, jak twierdzi dziecię me rodzone ;)[/QUOTE] No i kogoś Ty własną piersią wykarmiła...?! :-o No, chyba, że mu pożałowałaś i to dlatego... :diabloti:
  24. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Aganiechaa chciała powiesić takie ogłoszonko w kilku miejscach w naszym mieście, także gdybyś tylko miała chwileczkę... :oops:[/QUOTE] OK, ale dziś "trochę" nie w domu jestem... Więc najwcześniej dopiero późnym wieczorem... Bo tu to tylko tak na chwilkę jestem, w przelocie... :oops:
  25. [quote name='zozola77']pazurki - najnowszy krzyk mody wśród psowatych ząbki - godne prawdziwego wampira a z kotem miłosc od pierwszego wejrzenia Specia jestes super ![/QUOTE] No. :Rose: To się nazywa prawdziwe podziwianie Sepki! :loveu:
×
×
  • Create New...