-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A tu już się pewne czary mary nad Mają odprawiają... szykują się zmiany, ale jeszcze nic pewnego, dlatego nie chwalimy dnia przed zachodem słońca. Majeczka już zdrowa fest, cycuchy mięciutkie i nawet już nie cherla :) także dziś umawiamy sterylkę :)[/QUOTE] Czy to oznacza, że mam się wstrzymać z ulepianiem plakaciku...? :kciuki: -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Uszatku uszasty zaglądam i kciukasy ciągle trzymam za Ciebie :)[/QUOTE] Może teraz to już zacznijmy trzymać uszy...? ;) -
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
inka33 replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To trza wykupić zapasik prasy z wywiadem i na bazarek...! :p -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Inka, ja mowie o Sepi z kojca gminnego! Zobacz jaka, dzieki Tobie i Malagos, przemiana w zwierza kanapowego:)[/QUOTE] Jak ktoś na dogo mówi - kanapa od razu lepiej wygląda ze zwierzem! :evil_lol: -
[quote name='Kamila Proc']no i jakie wiesci?[/QUOTE] U mnie - niezmienne...
-
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Majka, gdybyś Ty widziała, jakie czepliwe ciotki tu na Twój wątek zlazły... :evil_lol:[/QUOTE] Takie niby okropne są...? :obrazic: Majeczko, i tak mizianki dla Ciebie przesyłam: :glaszcze: -
[quote name='kcd']Sońka się dalej babrze, ale wet mówi, że nie jest to rozlizane, tylko sączy się ze szwów wewnętrznych...[/QUOTE] Skąd my to znamy... :sad: U Sepci pomógł wyraźnie antybiotyk. Przymoczki z Rivanolu moim zdaniem tylko zabezpieczały trochę rankę przed większym papraniem...
-
Śmieszka - radosna OMC jamnisia już w swoim raju :)
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Śmiechotka, banerek Ci T-pańcia wywaliła, to musi, że już na odchodnym jesteś... ;) -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Tosia taki fajny domek ma! :multi: ...i Sepia też! :multi: [quote name='malagos']Pewnie, tylko Milusi się nie powiodło......... :puppydog: :megagrin: :talker: :pissed:[/QUOTE] A Milusia, to musi, że w najlePsiejszym! :loveu: :glaszcze: :calus: :buzi: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='kcd']To zdjęcie z zębami spowodowało u mnie wybuch śmiechu i oplucie monitora. Uprzedzać następnym razem, to założę najpierw chlapacze :P[/QUOTE] Hihihi, bo to była przecież ZEMSTA! :diabloti: ...no, a że trafiło akurat na Ciebie, to psieplasiam... :oops: -
Rudego Misia już nie ma..........
inka33 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AleksandraF']Na razie wydarzenie na FB się rozkręca, zbieram fanty na bazarki na szczepienie, przegląd i odrobaczenie.[/QUOTE] No, to choć ciut do przodu! :thumbs: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']No, prawda jest, Sepcia się rozwija i pokazuje coraz to nowe swoje oblicza;)[/QUOTE] Hę...? Może jam w błąda wprowadziła... :( ...bo z DS to tylko te ostatnie 4 zdjęcia są (przytulankowe, kbeżowo-kocykowe i z kotkiem...), no i to, co Ziutka za mnie wstawiła z mmsa... Pozostałe to jeszcze ode mnie... te zębiska, pazurki, szeleczki niebieskie od Ziutki, czerwona smyczka od p. Jagody... itd. Psieplasiam very bałdzio... :oops: -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
inka33 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovuś, ta Duża dobra jest - z głodu Ci nie da zejść! :glaszcze: daleka ciocia pełna troski -
Śmieszka - radosna OMC jamnisia już w swoim raju :)
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Halo, halo - żebyś nie wykrakała!!! Jeszcze jedną mam przecie "na wydaniu". W dodatku brzydactwo, jak twierdzi dziecię me rodzone ;)[/QUOTE] No i kogoś Ty własną piersią wykarmiła...?! :-o No, chyba, że mu pożałowałaś i to dlatego... :diabloti: -
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Aganiechaa chciała powiesić takie ogłoszonko w kilku miejscach w naszym mieście, także gdybyś tylko miała chwileczkę... :oops:[/QUOTE] OK, ale dziś "trochę" nie w domu jestem... Więc najwcześniej dopiero późnym wieczorem... Bo tu to tylko tak na chwilkę jestem, w przelocie... :oops: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozola77']pazurki - najnowszy krzyk mody wśród psowatych ząbki - godne prawdziwego wampira a z kotem miłosc od pierwszego wejrzenia Specia jestes super ![/QUOTE] No. :Rose: To się nazywa prawdziwe podziwianie Sepki! :loveu: