Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. :shake: Niedobrze, Myszko, bardzo nieładnie... Udało się coś z tymi gryzakami/kongiem... wykombinować?
  2. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Tak, myślę, że póki co się wstrzymamy :) W razie czego będę się upominać ;)[/QUOTE] To egoistycznie :p trzymam :kciuki: za Majeczkowy domek. No i troszeczkę sobie... :eek2:
  3. Płynie rybka, płynie po Tusi ligninie... :siara: Aż tu nagle! :eek2:
  4. Kto nie śpi? Bo ja śpię. Nie, ja nie śpię. Ktoś mnie śpi. Nie, już nie wiem... :sleep2: Wszędzie tylko jakieś Śmiechy-chichy-Duchy...! :eek2:
  5. Ciotka inka zagląda z ranka do RudzInki w odwiedźInki. A co! :)
  6. Kciukam też, ma się rozumieć. :kciuki:
  7. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Pancia ostro haruje do egzaminów, a Lea tryska energią, jak zawsze :) Tylko zabrałam kennel-klatkę, która docelowo miała służyć Lelci do zostawiania samej w domu, natomiast nigdy z niej nie skorzystała prawidłowo... I zostając sama w domu wylegiwała się NA kennelu i to było jej ulubione miejsce. No i zabrałam i teraz jest foch ;)[/QUOTE] Ty brutalna wredna ciotko! :mad: Też bym się fochnęła za odebranie ulubionego miejsca! :obrazic: Za karę poGROŻĘ Ci swoim podpisem (zamiast palcem)! :diabloti:
  8. [quote name='Mattilu']Zobaczysz, z Ruda tez sie uda. A tu bedziemy zagladac po nowiny z Tinkowego domku:)[/QUOTE] Popieram. Zgadzam się. Potwierdzam. :) czyli... PODPISuję się GROŹNIE wszystkimi kończynami! :diabloti:
  9. [quote name='Mattilu']Jolu, te zabawki Ziutka kupila na bazarku Inkowym, wiec wspomogla jednego psa i sprawila radosc drugiemu, Alessandros nie ucierpial a zyskala Zosia, bo jak przewidywalam pluszowy husky wlasnie spi w jej lozeczku;) (...) Siostra, nawet nie wiesz co te male ludziki tu wymyslaja. Ja nawiewam z foka w zebach a oni mi rzucaja losia. To ja gonie za losiem a oni laps za foke. Zabralam w koncu caly kram i schowalam sie pod lozkiem. I juz foka ma dziure w okolicach pletwy a los nie ma oka:) a to dopiero poczatek:cool3:[/QUOTE] Biedna foczka! Biedny łosiu! Tylko husky bezpieczny... :) [quote name='Ziutka']Ciesze się, że już doszło ! Normalnie jestem pod wrażeniem, że tak szybko :) Mam nadzieje, że na kilka dni starczy tych maskotek ;) Ineczko, robisz jeszcze jakiś maskotkowy bazarro ??? Czekamy na fotaski zadowolonej Hopci :)[/QUOTE] Ee, chyba nie szybko... :shake: Na te, co jeszcze zostały mam od darczyńczyni(?) rozporządzenie anty-pożarciowe... Ale się jeszcze pomyśli... ;) A tymczasem :eek2: Was postraszę! :diabloti:
  10. To jak będzie z tymi autografami...? :mad: ...bo jak nie, to będę GROZIĆ podpisem...! :diabloti:
  11. ...a tymczasem: [SIZE=4]ZAPRASZAM SERDECZNIE na :eek2: * ANTYKWARIAT GROZY! * :eek2: Bazarek potrwa do 6 V 2013 do godz. 22:00 Ma formę licytacji. Możliwy jest zakup w opcji Kup Teraz za podwójną aktualną cenę. :grins: Najhojniejszy klient otrzyma zabawny psi gratisik... :grins: :modla: Ewentualny dochód z bazarku będzie przeznaczony po połowie: - na KAJTUNA :-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby - na DOSIĘ :-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/182555-Dosia-w-hotelu-ale-GROZI-JEJ-SCHRONISKO-bo-nie-mamy-kasy!-POMOCY-BRAKUJE-210-zl-! Oboje mają mało deklaracji stałych ijuż bardzo długo się tymczasują, bo Domki Stałe jakoś się o nie nie biją...
  12. [quote name='reksio7']pewnie nie wcześniej niz w maju, bo mam w pracy kocioł, a muszę pomyszkować a szafie i na pocztę, to spore przedsięwzięcie[/QUOTE] Dzięki! :Rose: Czekam grzecznie. :) ...a tymczasem: [CENTER][SIZE=3][B][COLOR=#9933ff][SIZE=4]ZAPRASZAM SERDECZNIE [/SIZE][/COLOR][SIZE=4]na [/SIZE][COLOR=#9933ff][SIZE=4][/SIZE] [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]:eek2: * [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242474-*-ANTYKWARIAT-GROZY!-*-na-Dosi%C4%99-i-Kajtuna-do-6-V-2013-g-22?p=20751994"][COLOR=#ff0000]ANTYKWARIAT GROZY![/COLOR][/URL][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B] *[/B][/SIZE][/COLOR] :eek2: [B][COLOR=#000000][SIZE=3]Bazarek potrwa [/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][SIZE=4]do [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]6 V 2013 [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4]do godz. [/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]22:00[/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=#008080][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#000000][SIZE=3]Ma formę licytacji. Możliwy jest zakup w opcji Kup Teraz za podwójną aktualną cenę.[/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#008080][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=#008080][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#9933ff][B][SIZE=3]:grins: Najhojniejszy klient otrzyma zabawny psi gratisik... :grins:[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=1] [/SIZE] :modla: [SIZE=2][B][COLOR=#000000]Ewentualny dochód z bazarku[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000] będzie przeznaczony po połowie: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]- na [/COLOR][/B][COLOR=#ff8c00][B]KAJTUNA [/B][/COLOR][/SIZE]:-([SIZE=2][B][COLOR=#a52a2a] [/COLOR][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby[/URL][B][COLOR=#008080] [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]- na [/COLOR][/B][COLOR=#ff8c00][B]DOSIĘ [/B][/COLOR][/SIZE]:-([SIZE=2] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182555-Dosia-w-hotelu-ale-GROZI-JEJ-SCHRONISKO-bo-nie-mamy-kasy!-POMOCY-BRAKUJE-210-zl-![/URL] [COLOR=#ff8c00][B]Oboje [/B][/COLOR][B]mają mało deklaracji stałych i[/B][B]już bardzo długo się tymczasują, bo Domki Stałe jakoś się o nie nie biją... [/B][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][B][COLOR=#000000][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pZeBbkeiegZzyxhWJyk0fm5t8E7BX2hA6K3r-inlBKwlgKQR-Yi2euJr2XXRYTLzrdmdhQi8B4vVFc3uO6RuwaogZ1pd39jkM/ANTYKWARIAT GROZY skrót.jpg?psid=1[/IMG] [SIZE=3][/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][/CENTER]
  13. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nie no nie będziemy ukrywać, jest jeden ciekawy domek zainteresowany Majeczką :) W Krakowie. Trochę się nam to przeciąga w czasie, wizyta ostatecznie jutro o 18:00 :) Także trzymajcie kciuki ;) Mamy też zaplanowaną sterylkę w poniedziałek na 8:00![/QUOTE] E, to na nic moje podejrzenia... :shake: Znaczy, pomylone jakieś takie były... Wobec tego trzymam :kciuki: za Kraków jutro i :kciuki: za Majkę w poniedziałek! Akcja "plakat na osiedlu" wstrzymana...?
  14. Aha,[B] dzięki pewnej cioci-czarownicy, czyli Nutusi - jest nowy tekst ogłoszenia Kajtunowego. :loveu:[/B] Wlepię tu, jak mi przestanie net tak rzęzić... :mad:
  15. Jestem na zaproszenie Malagos. Zdaje się, że niewiele mogę pomóc, ale może ktoś przyjdzie chociaż po moich śladach... [quote name='Nutusia']Małgoś, jestem... Czy na boga, niedługo w tym kraju będzie tylko JEDNO schronisko - w Radysach?... :( Mestudio i spółka na głowie stają, by przed wywózką do tego "przybytku" ratować psiaki z kozienickiego przytuliska, a teraz jeszcze tu - ręce z majtkami opadają :( Czy jest szansa na przeklejenie więcej informacji na wątek dla tych, którzy nie mają konta na FB (np. dla mnie ;))?[/QUOTE] Nie ogarniam instytucji SCHRONISKA w Polsce... :shake: Kogo one mają właściwie CHRONIĆ...?! Bo raczej nie zwierzęta... :( Dopisuję się do prośby Nutusi o przeklejenie z fb informacji tutaj.
  16. [quote name='Ewanka']Wspaniała wiadomość :multi: a`propos, mam trochę rzeczy, które kupiłam na bazarkach, a okazały się nietrafione, mogę je przekazać na Dosię, gdyby ktoś chciał (?)... a może dorzucić jeszcze do tego bazaru?[/QUOTE] To będzie "ANTYKWARIAT GROZY!", więc jeśli coś pasuje, to... :hmmmm: ew. możemy dołożyć. Ale nie wiem, jak z wysyłką wtedy... Innych się nie podejmuję robić, przepraszam... :oops: Z bazarkowaniem koszmarnie długo mi się schodzi, a Kajtunowi co miesiąc (poza deklaracjami) muszę ciułać ponad 300zł... :( (Chyba, że jednorazowo ciocie dobre coś akurat wpłacą...)
  17. [quote name='reksio7']Inka zrobisz bazarek jesli wyśle Ci fanty, o których kiedyś wspominałam ?[/QUOTE] Oczywiście, że zrobię! :) A za to dziś późnym wieczorem albo jutro przed południem... bójcie się! :siara:
  18. [quote name='Andzike']Na lodówce można też powiesić magnes z Sercem i Rozumem dostępny na moim bazarku :cool3:[/QUOTE] Dobra, dobra, zaraz tam lezę... :cool3:
  19. [quote name='Mattilu']Czyli w piątek kciukamy za operację Duszki a w sobotę za domek Śmieszki.:thumbs:[/QUOTE] No właśnie, sobotę miałam na myśli :oops:, ale Duch jakiś mnie zmylił...! :mad:
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jeszcze nic nie wiemy ;)[/QUOTE] Ja myślę, że wszystko już wiecie... :obrazic: Nawet pewne przypuszczenia mam, ale nie zdradzam. :kciuki:
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Witaj Dropsiu, mam nadzieję, że wszystko w porządku...[/QUOTE] Właśnie, Dropiaty... :modla: ...ale znak jakiś daj! :mad:
  22. [quote name='ewa gonzales']Usinku zagladam i sciskam ogromnie ogromnie za ciebie kochany:iloveyou::thumbs::thumbs::modla: kolczatki sa dla niegrzecznych facetow , nie dla ucholenkow zwierzunkowych szeleczki bylyby cudne ![/QUOTE] Podpisuję się wszystkimi czterema kończynami i uszami (tylko dwoma)! :modla:
  23. Filmik z Torpedą niebieskonóżką cud miód! :loveu:
×
×
  • Create New...