Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Kurcze, będę musiała pokombinować z tekstem, bo już więcej wersji nie ma... :hmmmm: Aha, pomyliłam się w rozliczeniu Kajtunowego konta, tzn. niechcący pominęłam wpłatę deklaracji od Lidy... :splat: Najmocniej przepraszam... :oops: Już poprawiiłam. W piątek moja tymczasowiczka, czyli Sepia, jedzie do DS. :multi: / :sad: Trzymajcie troszkę kciuków też za nią - za jej szybką aklimatyzację, zdrówko i zero problemów! :modla:
  2. No to macie na "pożarcie"! :grins: [video=youtube;l1l9oQ884as]http://www.youtube.com/watch?v=l1l9oQ884as[/video] Tylko wybaczcie inkównie - Wiewiórce paparazzi ;p - drgania, ale to wina zapadania się w zmarznięty z wierzchu śnieg... Jakby cuś nie teges, to tutaj sam link: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=l1l9oQ884as[/URL]
  3. Malagos, przytulam... :calus: Kwiatuszku... [*], biegaj wesoło po zielonych łączkach!
  4. Sońka, poproś T-pańcię o słoneczko! :modla:
  5. [quote name='malagos']Chyba nie ma sensu ten watek, nie wiem nic o suczce, nie moge pomóc, to tylko tak zagladam......[/QUOTE] Widzisz, wątek miał sens! :Rose:
  6. [COLOR=#800000][SIZE=3][B]Co widzicie na zdjęciu...? :diabloti:[/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p2pPXTuPF2jiECPVFMhf-aILA5gJ3iNpz5zI7QSSrcgDWSOwDTgvi6F2p1-BGkbIJuL1h8l9-4iCt24J_PS7vRZ_KgjEeMsGN/Co-widzicie-na-zdjęciu-M-od-d-s-IV-2013.jpg?psid=1[/IMG] [B][SIZE=3]Do tych, co wiedzą:[/SIZE][/B][COLOR=#b22222][B][SIZE=3] [SIZE=3]D[/SIZE]ajcie najpierw szansę tym, co nie wiedzą... [/SIZE][/B][/COLOR]:evil_lol:
  7. [quote name='deer_1987']Link na pw poszedl :) bardzo mi milo ze sie zdjecia podobaja :) [/QUOTE] Jeszcze nie dałam rady całego albumu obejrzeć :huh:, ale jak zwykle cudne zdjęcia! :Rose: I się nie mogłam powstrzymać, żeby nie zrobić czegoś... :siara: [quote name='deer_1987']zajaczek ma w sobie cos z mila sie tak zmienila :loveu::loveu: moje skarby :loveu::loveu: [/QUOTE] Widać, że SKARBY. Na kazdym zdjęciu widać! :loveu: [quote name='deer_1987']a patyczek to najwiekszy skarb :D odebralam wczoraj 5 wysuszonych takich nog i zaczniemy sie nimi bawic i moze tez troche w tropienie zobaczymy :)[/QUOTE] [quote name='deer_1987']jasne ze mila sie nie pogniewa :)[/QUOTE] Dziękuję... :oops: [quote name='deer_1987']Ty uszaty myslisz ze moge sobie wziasc jedna albo dwie? [URL]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_7796_zps99971562.jpg[/URL] [/QUOTE] No to "bezuchy" zajączek sobie pogadał z króliczkiem. :evil_lol:
  8. [quote name='malagos']Cieszę się, ze sprawa dograna. Pani Jagoda napisała sms, ze kupiona obróżka, smycz, posłanko i wszystko (i wszyscy) czekają na Sepię.[/QUOTE] Malagos, przytulam. :calus: [B]Ziutka[/B], dotarły właśnie [COLOR=#3333ff][B]szelki i smycz[/B][/COLOR] od Ciebie. :lol: No i teraz nie wiem - skoro Pani Jagoda Sepcię zaopatrzyła już, to chyba pójdą dla innej bidy...? Sugerowałam Pani jeszcze szelki, więc może będzie chciała te albo awaryjnie na podróż te od Malagos... Zobaczymy. [quote name='Mattilu']Sliczne fotki Inko!!!!:iloveyou:[/QUOTE] [quote name='Mazowszanka']Świetny fotograf, ale i sunia wyładniała w tych luksusach :smile:[/QUOTE] [quote name='konfirm13']Luksusy dodaja urody każdej panience ;-)[/QUOTE] Dziękuję! :oops: Tylko, co to za luksusy: kocyk z kawałkiem prześcieradła na kawałku podłogi w kątku, kawałek kanapy... [quote name='3 x']nas na potockich czipowali za darmo (Freda w listopadzie i Gamonia w styczniu/lutym) trzeba zapytać u wetów po prostu fiprex można kupić samemu i zakropić, bez problemu najtaniej jest na allegro ;-)[/QUOTE] Dzięki za info! :) Na allegro już za późno, skoro jeszcze u mnie ma być zakroplona. A darmowe czipowanie w wyszukiwarce ok. 3 tygodnie temu wychodziło tylko do grudnia ub.r. i ktoś wyjaśniał, że nowe rozporządzenia zwykle najwcześniej pod koniec marca czy na początku kwietnia są w tej sprawie... Poszukam jeszcze. [quote name='Mattilu']Trzymaj sie dzielnie Ineczko:calus:[/QUOTE] Dzięki, kochana... [quote name='konfirm13']Chętnie poczytam/pooglądam przygody Sepuni - i nie ja jedna :smile:. Psica przesłodka. Zrobiłaś dla niej bardzo dużo. Teraz trzymam kciuki za domek.[/QUOTE] Nie wiem, czy dużo... Chyba to, co trzeba było. Ale może też i (nieświadomie) zaszkodziłam... :oops: [quote name='konfirm13']Inka, ja Ci się wcale nie dziwię. Człowiek przywiązuje się do psa, a co gorsze, pies do człowieka też. I rozstanie dla obojga jest trudne. [/QUOTE] [quote name='Nutusia']Cudnie, cudnie, cudnie! Psinki niestety mają gorzej niż my. Bo my, dając DT mamy świadomość, że to jest "na chwilę", a psy oddawane po raz kolejny, odbierają to jednak jako kolejne porzucenie... [/QUOTE] Jak widać czasem ta świadomość nie wystarcza... :oops: Z Fotkiem jakoś nie miałam takiego problemu - może dlatego, że wiedziałam, że będzie u mnie max tydzień, był zaledwie trochę ponad dobę, a może dlatego, że jeszcze nie całkiem był psem, a tylko taką małą głupiutką puchatą kulką... :p Najbardziej nie mogę znieść tego, że to "porzucenie" to TYLKO (aż!) przez brak pieniędzy... :shake: :sad: :( [quote name='Nutusia']Inka, nic się nie martw. Każdy robi to co może i na ile może. "Dopadniemy" Cię w innych tematach pomocowych ;-)[/QUOTE] [quote name='Poker']Inka , nie marwt się.Co się odwlecze, to nie uciecze. Prędzej czy późnije jakiś tymczas Cię dopadnie.[/QUOTE] [quote name='Mattilu']A tymczasem posypią się zamówienia na banerki i plakaciki;-)[/QUOTE] No tak, wiem to wszystko... Ale. [quote name='Poker']Nic nie pozostaje jak trzymanie kciuków za szybka aklimatyzację Sepci w Ds.[/QUOTE] Tak, to najważniejsze! :kciuki: więc... I jeszcze, żeby zdrówko dopisywało i numerów nie robiło. Sepi właśnie przez sen przebiera stópkami i leciutko kłapie pyszczkiem. :evil_lol: Ciekawe, co się jej śni...
  9. Jolu, zdjęcia super! :loveu: [quote name='Ziutka']Poczekaj...poczekaj...a może teraz nas poczta zaskoczy i będzie w tydzień u Ciebie ? :diabloti:[/QUOTE] Z pewnością...! :diabloti:
  10. Malagos, gratuluję! :Rose: :calus: konfirm13, z może skan albo dobre fotki...?
  11. [quote name='auraa']Dzień dobry! Odpoczywamy po całym dniu..[/QUOTE] Dzień to się dopiero TERAZ kończy... ;)
  12. Jeżeli Fasolka jest właśnie rekonwalescentką posterylkową, to ja jestem ksiundz! :eek2: A ta psina druga jest niedobra! :mad: Fasolka tak prosi o pomoc w zdjęciu sukienki! całą sobą prosi!! Bezskutecznie...!!! :bigcry:
  13. [quote name='andegawenka']A kto zaczął, czy noga tak wygląda?:p [URL]http://i47.tinypic.com/2hgv2hf.jpg[/URL][/QUOTE] No przeca, że ja! :diabloti: I się jeszcze teraz dopatrzyłam, że to drzewo ma takie coś, że Tusia musi, że się przymierzała zieloną nóżką(?) do drzewofilii... :eviltong: [quote name='kakadu']no tak, wszystko na ciotkę kakadu [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/heul.gif[/IMG] a to nie ona zaczęła grę w skojarzenia przecież [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG][/QUOTE] Wobec powyższego - zaświadczam, że kakadu jest niewinna! :grins: [quote name='AlfaLS'] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] (...) z takiej bardzo grubej gumy więc chyba by sie nadawał... [/QUOTE] No, a miały(śmy) skończyć z gumami i iść na spacer z Tusią... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Zdjęcia super! Tusia już nie wygląda jak Kiwi i zgrabniutka jest Chomiczka. :) Pomimo, że SIĘ tu szkaluje motyle nocnej marki...! :obrazic:
  14. [B]Słuchajcie...[/B] [COLOR=#ff0000][B] Jestem umówiona z Panią Jagodą na piątek ok. godz. 17-tej.[/B][/COLOR] Powoli zaczynam się rozklejać... :sad: Gdyby nie ten chole*ny brak kasy, to Sepulinka by u nas została. :bigcry: Chyba się do tymczasowania jednak nie nadaję. Emocjonalnie... bo resztę to nie mi oceniać... Z reszta, i tak się okazało (z powodów nazwijmy to - osobistych), że raczej nie będę mogła DeTować psiaków... Może jakaś sytuacja BARDZO awaryjna, ale i to nawet jest wątpliwe. Cóż, nie na wszystko można mieć wpływ. Życie. :( Jak się ciut pozbieram (na chwilę), to Wam trochę jeszcze napiszę o "przygodach" Sepulinkowych. [COLOR=#ff0000][B]PS.[/B][/COLOR] Czy ktoś mógłby poszperać, czy już Warszawa lub Mińsk Mazowiecki mają akcję darmowego czipowania...? Czy Fiprex można kupić i zakroplić samemu (nie pamiętam, jakim preparatem miał Kajtun robione u nas), czy tylko u weta?
  15. [quote name='Czorcik']rewelacja :D[/QUOTE] I znów do przodu! :) [quote name='pinczerka_i_Gizmo']No to super, oby tak dalej :smile:[/QUOTE] Zgodnie z życzeniem...! ;) Dotarła dziś ostatnia wpłata z bazarku [COLOR=#008080]"CZYTELNIA i BAWIALNIA"[/COLOR] i łącznie zysk z niego wyniósł [SIZE=3][B][COLOR=#0000ff]+204,10[/COLOR] zł [/B][/SIZE]:multi: Doszły też wpłaty: [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - [B]Lida[/B] ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 08.04.2013[B] DZIĘKI[/B]! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG] [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - [B]AleksandraF[/B] ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 09.04.2013 [B]DZIĘKI[/B]! :Rose: [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - [B]lipsik[/B] (wpłata jednorazowa) 09.04.2013 [B]DZIĘKI[/B]! :Rose: [SIZE=3][B]i na dziś finanse Kajtuna wyglądają tak:[/B][/SIZE] [SIZE=3] [COLOR=#b22222][B]+66[SIZE=3]0[/SIZE],20[/B] zł[/COLOR] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222][B]09.0[SIZE=3]4[/SIZE].2013[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: [SIZE=2][B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B] [I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 11.04.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] będzie do zapłacenia [/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee]373 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (12 III - 11 IV) [/I]+ odrobaczenie 7zł + Fiprex 6zł [I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00][B]jest uzbierane! [/B][/COLOR][/I]:multi: :multi: :multi: [B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B] [I]Zbieramy jednak dalej, bo [B]30 dni szybko minie[/B] i...[/I] [I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 11.05.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] będzie do zapłacenia [/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee]360 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (12 IV - 11 V) [/I] [I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00][B]brakuje jeszcze 72,80zł...[/B][/COLOR] [/I] [B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B][/SIZE] Ale oczywiście nie ustajemy w bojach o jego byt - niestety wciąż tymczasowy... :( i wkrótce pojawi się kolejny bazarek. :grins: [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Tylko gdzie ten Stały Domek...? :modla:[/COLOR][/B][/SIZE] Gdzie choćby telefony czy maile [B]jakiekolwiek[/B] o Kajtuna...? [COLOR=#0000ff][B]Edit:[/B][/COLOR] Przepraszam, ale umknęła mi wcześniej wpłata deklaracji od Lidy... :oops:
  16. Przede wszystkim, to się muszę dopytać Pana, co i jak tam w ogóle wyszło do tej pory...
  17. [quote name='Andzike']Link do albumu wrzucałam tu wczoraj rano całkiem oficjalnie, więc wcale nie trzeba było ich kraść :evil_lol::eviltong: Pytanie tylko w jakim celu Ci były potrzebne? :razz: ;) aaa... już wiem... dla tego co się namierzał na bycie DT? ;) Tak długo się namierzał, że nie wiem czy się nie spóźnił przypadkiem :siara:[/QUOTE] Ktoś się może i namierzał, ale nic nie chciał pisać do momentu, aż miałby pewność, że może to zaproponować. Żeby nie robić niepotrzebnych nadziei. No i się niestety okazało, że nie będzie mógł... :sad: Przepraszam. EOT. Groszeńku, mizianki słodziaku! :glaszcze:
  18. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kochana, czy uregulowałaś już hotelik Kajtuna za poprzedni miesiąc? Jeśli nie, to ile jeszcze brakuje?[/QUOTE] Cioteczko, zaktualizowałam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191"][B]rozliczenie konta Kajtuna[/B][/URL] i okazuje się, że chwilowo jest dość bogaty... :multi: Na sobotę wyglądało to tak (a jeszcze coś pewnie doszło w międzyczasie - wieczorem sprawdzę) : [SIZE=2] [COLOR=#b22222][B]+558,20[/B] zł[/COLOR] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222][B]06.04.2013[/B][/COLOR] :multi: [B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B] [I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 11.04.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] będzie do zapłacenia [/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee]373 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (12 III - 11 IV) [/I]+ odrobaczenie 7zł + Fiprex 6zł [I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00][B]jest uzbierane! [/B][/COLOR][/I]:multi: :multi: :multi: [B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B] [I]Zbieramy jednak dalej, bo [B]30 dni szybko minie[/B] i...[/I] [I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 11.05.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] będzie do zapłacenia [/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee]360 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (12 IV - 11 V) [/I] [I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00][B]brakuje jeszcze 174,80zł...[/B][/COLOR] [/I] [B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B][/SIZE]
  19. Auraa, a próbowałaś dawać Myszce jadalne gryzaki...? (czyli takie które się da zagryźć "na śmierć" i pożreć - wiesz, ta teoria o polowaniu z zachowaniem ostatniego etapu w postaci zjedzenia ofiary, które daje satysfakcję, jakieś endorfiny czy cuś...) Mizianki dla Myszki grzecznej spacerowo. :glaszcze:
  20. Sepia prezentuje odmienny punkt widzenia na temat uniemożliwienia gazetą wejścia na niedozwoloną część koca... (29.03.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pilFrdKHEN1zXYjv5s2VgdgB6qlN5zhuqKEt7XxcBLn4ir0b4goxSsPsLpLabGyKBPOZQh0Zr0p27JP3oKvnS4Ti2XeL4sh0h/Sepia-kanapowanie-prasowe-29-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] Wersja podłogowo-nakolankowa ukochanego drapsiania za uszkami... (Otwock 01.04.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pljJyCgRB0iriW_TGv_DdgsUzodzh7oZ1VmkNB5MZnj7Os8AoBub7QS97aREjaFoT7g3Y-wWM68HrRvWdj6sEdhBtJKGBqat3/Sepia-nakolankowe-drapsianie-zauszek-Otwock-01-04-2013.JPG?psid=1[/IMG] Sepia rozmyśla nad swoim tymczasowym pieskim życiem i zastanawia się, czy jej brzusio będzie już grzeczny, jak ona... (08.04.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pilFrdKHEN1yYHBxAXQNErwHEtDzIea-c6fVP-Hb-CzKHrvCzY5vMk4qk6b7GvxNYnVI2dNkAy4tZOu_3okn_uW0ZDYJOGYer/Sepia-kłębuszek-posłankowy-08-04-2013.JPG?psid=1[/IMG] Poleżę tu sobie cichutko w kąciku, nie będę nikomu przeszkadzać... ale będziesz mnie kochać, dobrze...? (08.04.2013) [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pBDMB1yC-wue3XkHg0PwsJuKbpa41j8p3kfLgpEJ4N9Kkv5WbVTZzFFpnpPiToH_II3KDcyPqkXTwV1swuhE7bwNcIxrD9Fe8/Sepia-czy-można-jej-nie-kochać-08-04-2013.JPG?psid=1[/IMG] :iloveyou: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [B][COLOR=#9966ff]No, a dziś będę dzwoniła do p. Jagody z Mińska... eh... tak trochę... :sad:[/COLOR][/B]
  21. Tarzanko napleckowe i drapsianie klaty i boczków Sepcie lubią jednakowo najbardziej :p (27.03.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pCAliOm6sftFfj1tG67H7Q9jkkBTr5rV9AD0XfUsw7BpgP3gnaj8303t5APPYfoKO58lEB-63-_iczhgI6r2JVdx1K9X-NJ3T/Sepia-drapsiaj-brzusio-jeszczeee-27-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] Na kanapie można dzielnie mordować bucika... (27.03.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pOyCBqFW-AIz2AybrccKuDiIT6EtCrGQn_wISgVgZjylG-93RK5bj6JE2IA1DvU737stX7iV564v98O2667LA2L1XazAeKuPw/Sepia-mordowanie-bucika-kanapowe-27-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] ..ale na podłodze więcej z tym zabawy, bo można najpierw robić naapaaaad! (28.03.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pOyCBqFW-AIx_9qFNL3VtAuA8GbTGHSlm9qB4YyvTgcPYmV9WLXdh_ACfrYrDEmo2w2rqLB3KD0C0J_80P2-oT7Al3K0tBQUH/Sepia-mordowanie-bucika-podłogowe-28-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] Mordowanie bucika na kanapie, czasem wygląda TAK i się ze mnie śmieją, że ja ni to żaba, ni to plaskata krówka... (28.03.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pOyCBqFW-AIwH7q3egkA9-R6kSPZSYM-Jm6yVM-jcDstPxTgZWYgB1LWoqelSamzUEhvGUGBb_1w_ycZpK_dhi893Cyjg9Au8/Sepia-krówka-czy-żaba-28-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] Ejże! Nie myśl sobie Mniejsza Duża, że kostki przed Tobą nie dam rady obronić! (28.03.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pCAliOm6sftF5oqg2xFLgkCTFJZPoh8nj2kch5ppmN2j9m0tl1g2QEOLjO6hQptofvOJwrXkHQAAPtO0K4jb1Fiv8ENstfFRr/Sepia-ejże-to-jest-MOJA-kość-28-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] :grins:
  22. Wprawdzie, po tych zdjęciach wstawionych przez 3 x, to mi trochę wstyd z TAKIMI wyskakiwać... :oops: ...ale wstyd jeszcze większy chyba, że tak zalegam Wam z Sepkowymi fotkami... :oops: :oops: :oops: Sepcia strudzona podróżą autobusem, SKMką i pieszo w umorusanej wiosennym (!) śniego-błotem sukience (Otwock 30.03.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pY1AgHcB1xhdwQ5mXUDs84wNcR7_J5mknIVWmpkz-dwYIhDuVjcaKDTUoJ21UZwe1QosYBCKQL1vPAa2d9vqAqGCBGk2_rtWo/Sepka-umorusana1-Otwock-30-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] Tak grzecznie Sepcia czeka (na nas) po wcześniejszym ogonkowym tańcu radości po "Idziemy na psacerek!" (Otwock 31.03.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p2ss5KJFPBPKeCzwZ6EnVE9fhyqR--ETLM6o4gAkeuHZ6UmzL1jThnoSTxuf9334040a7cP2LUKXNFebtAnuucIiSQ7qsxkGa/Sepka-czeka-na-spacer-Otwock-31-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] Wiosenny (!) spacer wieczorny Sepiowego diabełka - tylko dlaczego T-pańcia bardziej grzęźnie w śniegu niż Sepi...? (Otwock 31.03.2013) [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pY1AgHcB1xheSFHIivPt7Z4RFxPjSFBDUt1fqTOrNO9dzrWL9clp6EmUzYPSpyk_y6o9jxf9lmP-3tOETGuMG5kDp-HfUxErN/Sepka-nocny-spacer-wiosenny2-Otwock-31-03-2013.JPG?psid=1[/IMG] Wiosenny (!) spacer wieczorny - Sepia wypatruje dzikiego zwierza, żeby móc nas przed nim obronić...! (Otwock 31.03.2013) [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p2ejWe7z447774dRBtMBPI0WnPsHDdM-bttWQ4fDUuT3PIhfZh-ZFnXL_vxUuMpfY08SfRRdoTNzTpLvqP-N-3RLbeMbZmo6M/Sepka-nocny-spacer-wiosenny1-Otwock-31-03-2013.JPG.JPG?psid=1[/IMG] Taka grzeczna, choć nieco (?) niezadowolona z namordniczka, Sepulinda wraca SKMką z Otwocka do Warszawy (01.04.2013): [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p2ejWe7z4477R9t1RengHwW1RBvuVcrrzJSsntuC53-nz3Zd-wDU2hipvhq3rMYYLmK2zbMeZIA1wR6CZpxnjVZaRDkRwA67t/Sepia-w-SKM-wraca-z-Otwocka-01-04-2013.jpg?psid=1[/IMG] Jeszcze mam trochę fotek w aparacie - jak zrzucę, to Wam wrzucę. :grins: Gdyby ktoś miał takie "hobby" to mam też (średnio dokładną) "foto-dokumentację" etapów gojenia i paprania się brzuszka... :roll: [COLOR=#ff0000][B]PS. [/B][/COLOR] Wizyta kontrolna u weta 08.04. była [B]GRATIS[/B]. Pomimo wyciskania doopci... ;)
  23. A teraz wracając do bohaterki tego wątku... :p Sepcia rano mnie troszkę wystraszyła, bo była "łaskawa" zwrócić śniadanko po ok. pół godzinie od zjedzenia go... :( Paniki jednak nie było, bo nie wygladało na to, żeby się znów gorzej czuła. Ponieważ dr Gugala przyjmował od 15-tej, to sie telefonicznie skonsultowałam z wetką jego koleżanką z gabinetu. Ona również mnie uspokajała (wcześniej także Malagos). Poradziła podać mimo wszystko antybiotyk i obserwować. Gdyby Sepia znów zwróciła (a podawałam go jej z odrobinka gotowanego żarełka), to by przynajmniej bylo wiadomo, że to najpewniej po nim pojawił się tym razem problem. Jeżeli nie, to by znaczyło, że to był jedynie "wypadek przy pracy", zbieg okoliczności, że akurat teraz zwymiotowała, czyli bez związku z antybiotykiem czy całym tym nieszczęsnym nieżytem jelit. Sepka nie zwymiotowała i czuła się nadal dobrze. :) Ok. 15:30 poszłyśmy na kontrolę do dr Gugały i on potwierdził wszystko, co mówiła wetka. Zbadał brzucho i okolice rany sterylkowej - jest ok. Wpisał w kniżkę, że w normie. Jeszcze ciut tego zgrubienia zostało, ale wg niego już nawet kolejna kontrola nie jest potrzebna. Obejrzał jej też skórę, bo Sepcik przez ostatnie dwa dni trochę więcej się drapala (niż zwyczajnie po psiemu). Niczego nie znalazł. Podejrzewa, że to lekkie podrażnienie po antybiotyku. Mniej niż uczulenie. Właśnie, Sepi miała zakraplany Fiprex 16.03, więc kończy się m-c anty-kleszczowy. Na pcheły wystarcza na 3 m-ce. Chyba trzeba by zaraz go ponowić. Zwłaszcza, że wiosna wreszcie się obudziła. :roll: Sądzicie, że to jeszcze u mnie ze zbiórkowych lepiej, czy już niech Domek to załatwia...? :hmmmm: Przypominam, że wirusówki (wg Gugały) można pod koniec kwietnia dopiero - przez całe to zapalenie, nieżyt i leczenie... Kolejna "wetowa" sprawa: Sepisia od wczoraj wieczorem (mniej-więcej) "gryzła się" pod ogonem. Ma oczyszczone zatoki przyodbytowe i po sprawie - od wizyty zadka nie memla. :) No i chyba ostatnia kwestia: wg weta, skoro Sepi zdrowieje, a właściwie już jest zdrowa, to badania krwi czy inne nie są teraz konieczne. Wydaje mi się jednak, że przynajmniej Domkowi warto zasugerować, żeby jednak je wkrótce zrobił... :hmmmm: To teraz z innej beczki... Wiecie, ślepa chyba jestem :oops:, bo nie mogę znaleźć na wątku - a jestem (prawie) pewna, że Malagos to pisała - jak sie nazywa ta sucha karma, którą podarowała Sepci. Wydaje mi się to o tyle ważne, że skoro delikwentka jest taka wrażliwa jelitowo, a jakoś ta suchą toleruje (i nawet ją polubiła!), to Domek powinien wiedzieć, co to za jedna. Jeszcze jej dużo zostało, bo ją jako dodatek tylko daję po odrobince, ale nie wiem, czy Malagos chce, żeby poszło to z powrotem do niej, do innej/go potrzebowskiej/go, czy pojechało z Sepką... Co Maluta dziś (hehe, właściwie to wg niektórych wczoraj... :p ) na spacerach wyprawiała, to już się jutro dowiecie... :eviltong: Powiem tylko, że koo było wieczorem "reklamowe", a sioo w normie. :) Za to za chwile będzie cos jeszcze... :siara:
×
×
  • Create New...