Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Zaktualizuję rozliczenie Sepci tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240629-Ta-male%C5%84ka-Sepia-JU%C5%BB-W-DOMU-STA%C5%81YM!-Inka33-dziekujemy!?p=20689333#post20689333[/URL] Se zapisałam, jak już znalazłam tamten post, bo mam sklerozę, a muszę już na razie spadać... :oops: W skrócie: - dopisać tam muszę 17zł za Fiprex - za gotowane żarełko od 03.04 do 12.04 wyszło ok. 28zł No i te rzeczowe jakoś trzeba "poprawić"... :hmmmm:
  2. Bardzo się cieszę, że choć trochę mogłam pomóc... :) Starajcie się zachować spokój, choć bywa to niełatwe... oj, wiem... Unikajcie sytuacji zmuszających do pośpiechu z psem (np. bieg do autobusu itp.). Czekam na wieści o postępach, które pewnie szybko nastąpią, sądząc po pierwszej "lekcji". ;) Tylko się nie poddawajcie! :kciuki:
  3. Obecność też jest bardzo ważna - sama wiesz - bo nie ma sie poczucia, że jest się zupełnie samemu z problemem. :Rose:
  4. I u mnie, jak by piwniczkę przejrzeć, to może coś by się wygrzebało... :oops: Co tam u Hanusi...? :loveu:
  5. [quote name='Ellig']Dziekuje za buziaki:buzi:. Kto by pomyslal,ze ta cudowna sunia zlapana na polu jest taka piekna i lagodna. Trafila w swoim zyciu, na wspaniale osoby, dziewczyny Macie i Lacie,ktorym los wlasnie takich bidulek nie jest obojetny... Ewus i Jej Syn pojechali po Gabi, chociaz wyjazd musial byc przelozony z soboty na niedziele, bo suni w sobote nie bylo na polach. Tyle zbiegow okolicznosci, przypadkow i takie zachudzone cudowne psisko. [B]Czasami naprawdę nie wiem jak udaje sie nam tu Wszystkim pomagajacym , zebrac to w calosc, poukladac logistycznie i byc swiadkiem "cudu" [/B]:)[/QUOTE] Wrażliwe Serca + Dobre Porozumienie + Znakomita Organizacja + Opieka Aniołów + Łut Szczęścia. Ot, co! :klacz:
  6. [quote name='Mattilu']Acha, no to przesuwam kciukanie na jutro:)[/QUOTE] Dopisuję się na jutro, ale zaczynam i tak jeszcze dzisiaj! :kciuki:
  7. :multi: Łapka coraz ładniej się porusza, a Tuśinka ma coraz zgrabniejszą figurę. :klacz: Kurczę, będę musiała zapomnieć o przezwisku Kiwi... :( ;)
  8. [quote name='Mazowszanka']Dobre wieści :) Tylko fotek brak ![/QUOTE] Bo jeszcze nie dostałam nowych...
  9. To chyba jedyny mój pomysł na teraz... :oops: http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywil%C3%B3w-Szarik%C3%B3w-Rex%C3%B3w-i-Alex%C3%B3w?p=20762758#post20762758
  10. [B]Kochane cioteczki ONkowe[/B], mam nadzieję, że mnie nie pogonicie, gdzie pieprz rośnie... :nerwy: Przyszłam prosić o wsparcie :oops: - chociaż obecnością i radami - dla Rudego Misia błąkającego się w okolicach Jeleniej Góry, którego wypatrzyła AleksandraF i założyła mu [COLOR=#ff8c00][SIZE=2][B]wątek[/B][/SIZE][/COLOR], na którym jest niemalże tylko Ona, samotny Rudy Miś oraz hulający wiatr... :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242333-Porzucony-Rudy-Miś-w-okolicach-Jeleniej-Góry-spory-chłopak-błąka-się-po-wsi?p=20758827[/URL] Jest też Jej [COLOR=#ff8c00][SIZE=2][B]bazareczek[/B][/SIZE][/COLOR] biżuteryjny na Rudego Misia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242516-BIŻUTY-na-Rudego-Misia-do-27-04-13-szybki-bazar-szybka-pomoc[/URL] I jeszcze jest [COLOR=#ff8c00][SIZE=2][B]banerek[/B][/SIZE][/COLOR]: . [URL="http://tiny.pl/h814r"][IMG]http://tiny.pl/h8147[/IMG][/URL] . [COLOR=#ff8c00][SIZE=2][B]Już nic więcej i nikogo więcej Rudy Miś nie ma... :sad:[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][B]Zajrzyjcie, poradźcie, podpowiedzcie, wesprzyjcie - jeżeli tylko możecie... Proszę...[/B][/SIZE] :modla:
  11. :oops: Tak, miałam na myśli Cioteczkę ewu - jak nic nie pokręciłam... :oops:
  12. Kurczę, tu się Majce kroi bitwa o nią, a nie tylko domek! ;)
  13. Bidna Duszko, zdrowiej Ci serDuszko! :kciuki:
  14. Przyszła wiosna, śnigu ni ma, Ino Śmiszce został w imiu... ;)
  15. [quote name='Murka']I jeszcze na allegratce taką wiadomość dostałam... "Prosze podac wiek psa oraz czy jest zdrowyoraz orientacyjnie wielkość Pozdr"[/QUOTE] :-o Rozumiem, że to była odpowiedź bezpośrednio z ogłoszenia Kajtuna? (Sorki, nie do końca wiem, jak to działa... :oops:) Odpowiedziałaś? Była jakaś kontynuacja...? :nerwy: W sierpniu 2010 r. Kajtun został "wyceniony" na ok. roku, może nawet niecały rok, więc teraz ma między 3,5 a 4 lata. Ale - i tak to masz chyba w książeczce... :) Rety, trzymać te kciuki mocniej...?! :kciuki:
  16. Przypominamy się, Rudy Misiu! :multi: Nooo, kapuju... :) Tylko może jeszcze jesteś w stanie powiedzieć - jeżeli banerek jest wstawiony ze skróconego adresu i podlinkowany też skróconym, to ile napisu da się jeszcze do podpisu upchnąć oprócz niego....? No i dlaczego mam taki przedziwny objaw przy wstawianiu samych napisów podlinkowanych, jak napisałam parę postów wyżej?! :-o
  17. Królewna Śmieszka-Śnieżka! :klacz:
  18. Jak się miewa podrostek? ;)
  19. Jak to "czy hodowca zawiadomiony?" - bo kompletnie nie rozumiem... :oops:
  20. Cudna Tinulka! :loveu: A ta łapka na łapkę najcudniejsza! [URL]http://img716.imageshack.us/img716/4795/sam0762e.jpg[/URL]
  21. Chwilowo się zapiszę u Gabi, bo mi w serducho zapadła, a doczytam potem. Powodzenia, psinko! :loveu:
×
×
  • Create New...