Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Dziękujemy Haniu za wiadomości o dziewczynkach i zdjęcia.Widać,że sierść staje się ładniejsza i dużo zdrowsza :) Masz jeszcze Olekardin? Trochę poprzycinałam niektóre zdjęcia,więc do wyboru,przy wstawianiu do ogłoszeń.
  2. Trochę wiadomości od p.Agaty :) Aleks vel Oleś jest gwiazdą osiedla :) i gremialnie ci którzy znali Mańka twierdzą,że to mańkowa wersja, tylko xxl :) Nasza gwiazda została agresorem. Dzisiaj ugryzł psa. Mówiłam do właściciela, trzymając Aleksa krótko, żeby odwołał swojego Kubuśia. Aleks warczał i po postawie widziałam,że na warczeniu się nie skończy. Kubuś bez smyczy ochoczo gnał ku nam. Prosiłam, ostrzegałam,a Pan stwierdził że nie szkodzi. Kubuś podbiegł a Aleks dużo nie myśląc złapał za podgardle. Uratowało sytuację to,że Aleks rozumie już słowo "Blisko"! Kiedy ostro powiedziałam, to puścił. Pierwsze czego uczyłam Olesia to właśnie "Blisko" ,"Auto!". Przechodząc przez ulice, czy gdzieś gdzie tłok.żeby na ulicy mieć kontakt. To daje dużo bezpieczeństwa. Łapa, leżeć itp będą później. Najpierw komendy, które zapewnią nam bezpieczeństwo I owo "Blisko!" już zaowocowało. Aleks puścił bo uznał,że ma być obok mnie. A radosny właściciel Kubusia nadal twierdził,że to nic. Brak słów! :( Oleś rozumie również -?Budzimy pannę!" - leci wtedy do pokoju Młodej i radośnie wącha jej nos, włosy oko i wszystko co ma pod mordką :) Cieszą się oboje, jakby rok się nie widzieli :) a to tylko kilka nocnych godzin. Cudnie!:) Po spacerze zasłużona drzemka...:)
  3. Mam takie pytanie rozliczeniowe...Kiedy są uzupełniane wpłaty w poście rozliczeniowym? Czy to od czegoś zależy? Ostatni stan konta jest zapisany z datą 08.12.18.Nie ma wszystkich wpłat z grudnia,jak i teraźniejszych...
  4. Bardzo smutna i tragiczna wiadomość :( Nigdy bym się nie spodziewała,że Teosia już nie ma...:( Teosiu...[*]
  5. Tak zawsze przykro jak ktoś bliski odchodzi,choć nawet nie zna się w realu...:( One są wszystkie nasze i mają swoje miejsce w naszych sercach... Limbuniu [*]
  6. Nie jestem na wszystkich wątkach bo nie ogarniam czasowo...Bardzo smutno,że tyle psiaczków odeszło za TM [*] :(
  7. Jaaga bardzo smutne wiadomości o Limbie...Jedynie co cieszy to to,że nie gaśnie w samotności,zimnie i głodzie.To bardzo trudne i ciężkie chwile dla Was- opiekunów :( Najgorsza jest bezradność i świadomość,że nie wiele już można zrobić....:( Asiu Ciebie też mocno przytulam.Biedny Kazanek....:(
  8. Otrzymałam od p.Magdaleny filmik.Rodzina już przeprowadzona do nowego domu :) Obrońcy posesji.....:)
  9. Pani Agata i Pan Marek postanowili wspomagać nasze psiaki i przesyłać co miesiąc 30zł na ich potrzeby :) Pani Jola od Joszko już tyle czasu nas wspomaga,a to druga tak ogromna pomoc :) Z całego serca dziękujemy! :)
  10. Pani Agata i Pan Marek postanowili wspomagać nasze psiaki i przesyłać co miesiąc 30zł na ich potrzeby :) Pani Jola od Joszko już tyle czasu nas wspomaga,a to druga tak ogromna pomoc :) Z całego serca dziękujemy! :)
  11. Potarmosi,pociągnie po podłodze,a mała pchła Yoy do końca waleczna i nie odpuszcza....:)
  12. Fakt,że fajny i zabawny psiak z Aleksika :) Miał wielką uciechę i rodzinka będzie się starała co tydzień jeździć do firmy aby Aleks mógł sobie swobodnie pohasać :) Bardzo super! Pani Agata prawie co dzienne podeśle mi jakieś info :) Od wczoraj zaczął dostawać gotowany ryż z mięskiem i warzywkami i wsuwa aż się uszy trzęsą :) Koopale wzorcowe więc będzie dobrze! Jedynie bardzo źle i niechętnie znosi jazdę autem i bardzo się boi.Być może kojarzy to sobie z kolejną wywózką w nieznane...? O tyle jest teraz lepiej,że jak jest brany na ręce i wnoszony do auta to się nie wyrywa.Sam nie ma mowy aby wskoczył.Myślę,że potrzebuje sporo czasu aby to się zmieniło i zaufał.Jest bardzo często wożony autem do lasku na spacer i z powrotem do domu, aby sobie to dobrze kojarzył.A jest najszczęśliwszy i najwięcej okazuje radość, właśnie po powrocie do domu.Widać,że to jest jego bezpieczny azyl :)
  13. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK Z TO I OWO DO DOMU....:) https://www.dogomania.com/forum/topic/349217-to-i-owo-do-domu-zapraszam-do-180119/
  14. A dzisiaj Aleksio wraz z całą rodziną pojechali do firmy Pańcia i na ogrodzonym terenie wybrykał się do woli :) Zaraz powstawiam filmiki...
  15. Serdecznie zapraszam na bazarek dla zamojskiej Sary i Majki :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349217-to-i-owo-do-domu-zapraszam-do-180119/
  16. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK DLA SARY I MAJKI :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349217-to-i-owo-do-domu-zapraszam-do-180119/
  17. Abażur to tylko przejściowy dyzkonfort dla suni.Najważniejsze,że już po operacji i pomalutku dochodzi do siebie :) Może trochę ryzykowne było podjęcie tak dużej operacji bez tak ważnych czynności, jak odrobaczenie.Ale nie jestem wetem i trzeba się opierać na jego ocenie i decyzji
×
×
  • Create New...