-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Trochę wiadomości od p.Agaty :) Aleks vel Oleś jest gwiazdą osiedla :) i gremialnie ci którzy znali Mańka twierdzą,że to mańkowa wersja, tylko xxl :) Nasza gwiazda została agresorem. Dzisiaj ugryzł psa. Mówiłam do właściciela, trzymając Aleksa krótko, żeby odwołał swojego Kubuśia. Aleks warczał i po postawie widziałam,że na warczeniu się nie skończy. Kubuś bez smyczy ochoczo gnał ku nam. Prosiłam, ostrzegałam,a Pan stwierdził że nie szkodzi. Kubuś podbiegł a Aleks dużo nie myśląc złapał za podgardle. Uratowało sytuację to,że Aleks rozumie już słowo "Blisko"! Kiedy ostro powiedziałam, to puścił. Pierwsze czego uczyłam Olesia to właśnie "Blisko" ,"Auto!". Przechodząc przez ulice, czy gdzieś gdzie tłok.żeby na ulicy mieć kontakt. To daje dużo bezpieczeństwa. Łapa, leżeć itp będą później. Najpierw komendy, które zapewnią nam bezpieczeństwo I owo "Blisko!" już zaowocowało. Aleks puścił bo uznał,że ma być obok mnie. A radosny właściciel Kubusia nadal twierdził,że to nic. Brak słów! :( Oleś rozumie również -?Budzimy pannę!" - leci wtedy do pokoju Młodej i radośnie wącha jej nos, włosy oko i wszystko co ma pod mordką :) Cieszą się oboje, jakby rok się nie widzieli :) a to tylko kilka nocnych godzin. Cudnie!:) Po spacerze zasłużona drzemka...:)
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
Bogusik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bardzo smutna i tragiczna wiadomość :( Nigdy bym się nie spodziewała,że Teosia już nie ma...:( Teosiu...[*] -
30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja także zaglądam.... -
Fakt,że fajny i zabawny psiak z Aleksika :) Miał wielką uciechę i rodzinka będzie się starała co tydzień jeździć do firmy aby Aleks mógł sobie swobodnie pohasać :) Bardzo super! Pani Agata prawie co dzienne podeśle mi jakieś info :) Od wczoraj zaczął dostawać gotowany ryż z mięskiem i warzywkami i wsuwa aż się uszy trzęsą :) Koopale wzorcowe więc będzie dobrze! Jedynie bardzo źle i niechętnie znosi jazdę autem i bardzo się boi.Być może kojarzy to sobie z kolejną wywózką w nieznane...? O tyle jest teraz lepiej,że jak jest brany na ręce i wnoszony do auta to się nie wyrywa.Sam nie ma mowy aby wskoczył.Myślę,że potrzebuje sporo czasu aby to się zmieniło i zaufał.Jest bardzo często wożony autem do lasku na spacer i z powrotem do domu, aby sobie to dobrze kojarzył.A jest najszczęśliwszy i najwięcej okazuje radość, właśnie po powrocie do domu.Widać,że to jest jego bezpieczny azyl :)
-
ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK Z TO I OWO DO DOMU....:) https://www.dogomania.com/forum/topic/349217-to-i-owo-do-domu-zapraszam-do-180119/
-
Serdecznie zapraszam na bazarek dla zamojskiej Sary i Majki :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349217-to-i-owo-do-domu-zapraszam-do-180119/
-
30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Abażur to tylko przejściowy dyzkonfort dla suni.Najważniejsze,że już po operacji i pomalutku dochodzi do siebie :) Może trochę ryzykowne było podjęcie tak dużej operacji bez tak ważnych czynności, jak odrobaczenie.Ale nie jestem wetem i trzeba się opierać na jego ocenie i decyzji