Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Dziękujemy Haniu za informacje i zdjęcia ślicznego Czesterka :) On wygląda jak by od zawsze z Wami był :) Pysio zadowolony i zero strachu w oczach....:)
  2. Ja wtrącę swoje 3 grosze co do banerka.W napisie dałabym słowo staruszki bo ten wątek raczej ich dotyczy.Więc może coś takiego: Staruszki w potrzebie,już tak mało czasu im zostało.... Lub coś w tym stylu i dałabym zdjęcia psiaków te schroniskowe z kratami/siatką.To w jakiś sposób już określi o co chodzi
  3. Faktycznie on ma dosyć krótkie te łapinki.Na zdjęciach z Radys to miał dosyć długaśne i szczupłe :) Mordeczka śliczna! :)
  4. Miejmy nadzieję,że tak będzie i szybko znajdzie domek :)
  5. To jeszcze tochę i dotrą do Hoteliku :) Czesterek ma cudną mordkę! :) Zazwyczaj psiaki z Radys nie są wychudzone a wręcz z nadwagą bo karmią jakimiś odpadami skór z łojem.Dlatego wręcz trzeba odchudzać....Mam nadzieję,że Czesterek będzie miał dobrą wagę
  6. Wiadomości bardzo dobre nawet te dotyczące ogonka bo nie ma rany.Kormoranek zapowiada się na bardzo fajnego i radosnego psiaka :) Chciało by się widzieć go,jak cieszy się wolnością bo to musi być wspaniały widok! :)
  7. Rodzina jest bardzo zaskoczona,że Aleks tak szybko się do nich przywiązał i pokochał :) Jest bardzo mądrym i pojętnym psiakiem.Okazuje swoją miłość na każdym kroku i pokazuje jak bardzo jest szczęśliwy gdy już wszyscy są w domu.Jak wraca Klara ze szkoły,to p.Agata otwiera drzwi mieszkania i Aleks czeka też obok.Nie przekroczy progu nawet jak ją zobaczy,dopiero jak wejdzie to następuje szaleństwo powitalne :) Tak się witamy...:)
  8. Wczoraj zadzwonił do mnie p.Krzysztof z informacją,że Mailo jest już po zabiegu oczów i kastracji,które odbyły się 22.01.19.Oba udało się zrobić za jednym razem.Mailo czuje się dobrze i nawet nie źle toleruje abażur :) Bardzo fajni i odpowiedzialni ludzie! :)
  9. Hania też rozmawiała z dexterką i ma jeszcze taką informację,że Czesterek jest nie wykastrowany,więc czeka go zabieg.
  10. Bidulek wczoraj był mocno zestresowany ale jak dotrze do hoteliku to już będzie lepiej.Dobrze,że jest łagodny i spokojny :) Co do książeczki to nikt na to nie ma wpływu,więc i Ty Izuniu też nie .Wiadomo jak jest w Radysach i szczęściem jest to,że udało się jakoś zabrać psiaki.Brak zaświadczenia o szczepieniu jest dużym utrudnieniem bo psiak powinien być izolowany, ale co zrobić....Jedynie Izuniu postaraj się do nich dobijać, aby chociaż w miarę szybko wysłali
  11. Dziękujemy Izuni za wiadomość :) Czesterkowi został ostatni etap drogi do pokonania.Trzymam kciuki!
  12. Martuniu ja to trochę widzę inaczej jeżeli chodzi o to sub konto.Może uda się uzbierać pieniążki na jeszcze jedną kolejną starowinkę.Jako Fundacja możecie jeszcze zrobić apel na fb o zbiórkę na te staruszki lub konkretnego psiaka, podając to właśnie konto.Swoją drogą bardzo się cieszę,że Fundacja zaczęła dosyć prężnie działać na fb :) Jeżeli jakaś pula by się zebrała to zawsze będzie łatwiej przyszłemu dt podjąć się opieki nad psiakiem.Zawsze to grosz do grosza...:) Oczywiście musi to być dobrze rozważone i zgodne z obowiązującymi zasadami,którymi kieruje się Fundacja
  13. Kochana dziękujemy i tak za tak wiele :) Poczekamy na spokojnie do jutra :)
  14. To naprawdę super!:) U mnie niestety ale takowych brak i jedynie mam ten sklepik.Kiedyś po uzgodnieniu z właścicielem, jak plakat i skarbonka stały tuż przy kasie, to się nawet fajnie uzbierało.Niestety ale to miejsce było potrzebne na promowane art. i plakat wylądował na ścianie.To mały sklepik i faktycznie brakuje tam miejsca, ale ja i tak jestem wdzięczna,że ją udostępniają i zawsze jakiś grosik się zbierze :) A tak na marginesie,to iw tym i wielu innych sklepikach ,kawiarenkach,aptekach oprócz skarbonek na rzecz pokrzywdzonych ludzi /cały świat/ postawionych tuż przy kasie,stoją też,skarbonko-świneczki na tzw. kawę dla personelu.Jest to tu normalne i ,źle nie odbierane.,taka jakaś ich tradycja.Decyzja należy do klienta jaki wariant wybierze oprócz swojego portfela .Tak więc konkurencja wcale nie mała...:)
  15. Jeżeli Fundacja może takie subkonto założyć,to też uważam,że to całkiem dobry pomysł :) Zawsze coś do przodu....:)
  16. Kejciu bardzo kochana dziękujemy za wspaniałą pomoc w postaci smakowitych ciasteczek :) Jeżeli nikt wcześniej się nie zadeklaruje z bazarkiem to ja pewnie jakiś zrobię w lutym i chętnie dołączę do niego psie pyszności :) Sama też kupię :)
  17. Bardzo kochana dziękuję :) Może taki: Marzenie Czestera - móc żyć godnie!
  18. Dzisiaj jeszcze jedna miła niespodzianka dotycząca pieniążków :) Swego czasu wstawiłam u nas w polskim sklepie plakacik +skarbonkę.Dzisiaj postanowiłam pojechać i zobaczyć czy coś się w niej uzbierało. I się uzbierało 22,50e oczywiście trafią do skarpety Czesterka :)
  19. Witamy Bogduniu serdecznie :) Kochana, może wyczarujesz jakiś banereczek dla chłopaka :) Będziemy jak zawsze bardzo wdzięczne :)
  20. Mam wspaniałą wiadomość - niespodziankę :) Osoba,która chce zostać anonimową, postanowiła opłacić transport na trasie Radysy - Opole! :) Z całego serca bardzo dziękujemy, za ogromną pomoc :)
×
×
  • Create New...