Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Martuniu bardzo dziękujemy za pomoc w zrobieniu ogłoszenia :) Trzymam kciuki aby przyniosło dziewczynkom szczęście w postaci oczekiwanego domku :)
  2. Nawet nie wiem jak byśmy się starały,to jednak zwroty z adopcji się zdarzają.W przypadku Alis bardzo się cieszę,że właśnie tak się stało :) Ma wreszcie to, czego jej brakowało w poprzedniej rodzinie i o to chodzi :)
  3. Zimowy spacer,a raczej gonitwa :) Bardzo pomysłowe zapięcie obu psiaków na jednej smyczy.Karmel bardzo jest usłuchany i karny,więc nawet gdyby Alis chciała gdzieś zrobić skok w bok,to nie ma takiej opcji :)
  4. No bardzo dużo ale Piotrek liczy i tak tylko 55gr za km dla psiaków dogomaniackich,a normalnie 70gr
  5. Pani Agata ma do oddania za darmo wraz z wysyłką tabletki po swoim Maniusiu Vetmedin vet. 1,25mg 80tabletek ważne do 05.2020r Tabletki na serce.Czy ktoś kojarzy z dogo. psiaka,który takie przyjmuje?
  6. Bardzo Wam kochane dziewczyny dziękujemy :) Mamy już 65zł :) Transport Nowa S. - Opole - Nowa S. koszt 270zł+bramki.Nie wiemy jeszcze ile weźmie Patrycja
  7. Super! Bardzo dziękuję :)
  8. Izuniu można rezerwować ale dopytaj Dexterkę czy by Czesterka przetrzymała.Piotrek by go odebrał 24.01
  9. Nic ują i nic dodać :) Tak właśnie działa ten pomocowy łańcuszek cudownych serduszek :) Jesteś jego kolejnym ogniwem,za co jeszcze raz bardzo dziękuję :)
  10. Bardzo dziękujemy :) To ogromna pomoc :) Damy znać,jak tylko uda się nam wyciągnąć Czesterka i będzie jego wątek :)
  11. Dziękuję :) Numer mam.
  12. Izuniu,czy będziesz mogła w razie czego pomóc w rezerwacji Czestera i wstępnym uzgodnieniu transportu z Patrycją?
  13. Anulko jutro na spokojnie to przeanalizujemy :) Dzisiaj jest już zbyt późno abym pytała Hanię czy Piotrek będzie mógł jechać i jaki będzie koszt.
  14. A to dlatego ta zmiana...No nic,sama nie mogę decydować co do innego terminu i muszę to pouzgadniać.Do Katowic nie opłaca nam się gnać Piotrka po jednego psiaka bo to spory koszt,a niestety razem z Anulą utrzymujemy psiaki same,bez praktycznie żadnych deklaracji
  15. Izuniu miejsce u Hani zaklepane :) Potrzebna teraz pomoc w zarezerwowaniu Czesterka w schronisku i załatwieniu miejsca u Pati Teraz doczytałam,że zmiana terminów transportu i wielka szkoda :( Więc nie wiem co i jak i musimy to przedyskutować i uzgodnić
  16. Zapytam Hanię czy przyjmie....
  17. Już wstawiam cudowną, radosną Bronię :)
  18. Czesterek jest ślicznym psiakiem! Serce się kroi na kawałki....
  19. Zgadza się! Aleks wygrał swój los na loterii,że mógł trafić do tak wspaniałej,świadomej i odpowiedzialnej rodziny :) Jest bardzo kochany przez wszystkich domowników,zadbany i odpowiednio uczony dobrych manier :) A jak piszę z p.Agatą to mam wrażenie,że się znamy od dawien dawna :) Acha,zapomniałam napisać,że czip zarejestrowany w bazie Safe Animal.Państwo sami się zalogowali i wprowadzili :)
  20. Pięknie Elu dziękujemy :) Może tym razem dziewczynkom się poszczęści....:)
×
×
  • Create New...