-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
No bardzo dużo ale Piotrek liczy i tak tylko 55gr za km dla psiaków dogomaniackich,a normalnie 70gr
-
Bardzo Wam kochane dziewczyny dziękujemy :) Mamy już 65zł :) Transport Nowa S. - Opole - Nowa S. koszt 270zł+bramki.Nie wiemy jeszcze ile weźmie Patrycja
-
Super! Bardzo dziękuję :)
-
Izuniu można rezerwować ale dopytaj Dexterkę czy by Czesterka przetrzymała.Piotrek by go odebrał 24.01
-
Nic ują i nic dodać :) Tak właśnie działa ten pomocowy łańcuszek cudownych serduszek :) Jesteś jego kolejnym ogniwem,za co jeszcze raz bardzo dziękuję :)
-
Bardzo dziękujemy :) To ogromna pomoc :) Damy znać,jak tylko uda się nam wyciągnąć Czesterka i będzie jego wątek :)
-
Dziękuję :) Numer mam.
-
Izuniu,czy będziesz mogła w razie czego pomóc w rezerwacji Czestera i wstępnym uzgodnieniu transportu z Patrycją?
-
Anulko jutro na spokojnie to przeanalizujemy :) Dzisiaj jest już zbyt późno abym pytała Hanię czy Piotrek będzie mógł jechać i jaki będzie koszt.
-
A to dlatego ta zmiana...No nic,sama nie mogę decydować co do innego terminu i muszę to pouzgadniać.Do Katowic nie opłaca nam się gnać Piotrka po jednego psiaka bo to spory koszt,a niestety razem z Anulą utrzymujemy psiaki same,bez praktycznie żadnych deklaracji
-
Izuniu miejsce u Hani zaklepane :) Potrzebna teraz pomoc w zarezerwowaniu Czesterka w schronisku i załatwieniu miejsca u Pati Teraz doczytałam,że zmiana terminów transportu i wielka szkoda :( Więc nie wiem co i jak i musimy to przedyskutować i uzgodnić
-
Zapytam Hanię czy przyjmie....
-
Już wstawiam cudowną, radosną Bronię :)
-
30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do suni i nadal kciuków nie puszczam! Dzielna dziewczynka! :) -
Czesterek jest ślicznym psiakiem! Serce się kroi na kawałki....
-
Zgadza się! Aleks wygrał swój los na loterii,że mógł trafić do tak wspaniałej,świadomej i odpowiedzialnej rodziny :) Jest bardzo kochany przez wszystkich domowników,zadbany i odpowiednio uczony dobrych manier :) A jak piszę z p.Agatą to mam wrażenie,że się znamy od dawien dawna :) Acha,zapomniałam napisać,że czip zarejestrowany w bazie Safe Animal.Państwo sami się zalogowali i wprowadzili :)