Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Dziękujemy za kciuki,bardzo się przydadzą :) Też mam nadzieję,że tym razem to TEN domek :)
  2. Jeszcze jeden wspaniały prezent jaki otrzymałam, w postaci dzisiejszego zdjęcia Duni :):):) Pani Basia napisała: Dunia sama przyszła do pokoju i nawet kilkanaście minut sobie tak poleżała :)
  3. Olśniło mnie,że ewu jest z Gliwic a one prawie łączą się z Zabrzem więc zadzwoniłam i Basia zgodziła się zrobić wizytę p/a :) Z całego serca Basieńko dziękujemy! :)
  4. Elu,Pan Marek mi napisał,że wraz z żoną są zdrowi,Rambi i Neli też:) To chyba najważniejsze! :) Nie zgłaszał też żadnych problemów więc jest ok :)
  5. Też mi się wydaje,że to bardzo dobry domek,a wizyta p/a to formalność :)
  6. Pani Ola z Katowic nie skontaktowała się ze mną tak jak się umawiałyśmy ale wczoraj był kolejny sensowny telefon w sprawie Aleksa z Zabrza.Dzisiaj długo rozmawiałam z p.Agatą i wydaje mi się,że to dobry domek.Mieszkanie w bloku na parterze,nie daleko las do spacerów.Pani Agata jest w domu,mąż pracuje w firmie i mieszka też z nimi 18 letnia córka.W domu zawsze były psy,a ostatni Maniuś odszedł właśnie w wigilię w wieku 13 lat.Tylko przypadek sprawił,że właśnie tego dnia p.Agata natknęła się na ogłoszenie Aleksa i cała rodzina zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia.Decyzja zapadła jednogłośnie,że bardzo by chcieli go zaadoptować i dać mu pełen miłości dom.Pani Agata to niesamowity zwierzolub i osoba bardzo wrażliwa na krzywdę zwierząt.Uratowała,a wręcz ukradła psa oprawcy,który uderzył go obuchem siekiery i zawiozła do swojej mamy.Psiak został odratowany i żył jeszcze kilka lat ale niestety odszedł na raka głowy.Jeżeli wizyta wypadnie pozytywnie to państwo chcą sami pojechać po Aleksa. SZUKAMY KOGOŚ DO WIZYTY P/A W ZABRZU! Pani Agata podesłała mi zdjęcia ich Maniusia [*]
  7. Mnie to łezki się w oczach zakręciły na każde życzenia i zdjęcia szczęśliwych psiaków w swoich wspaniałych domkach! :) To dodaje skrzydeł i wiary w to co robimy :) Jeszcze jedno dosłane zdjęcie uśmiechniętej Pusi z Pańciem :)
  8. Świąteczne pozdrowienia z domeczku Isi :)
  9. Świąteczne pozdrowienia z domku Rambusia :)
  10. Zdrowych i pogodnych świąt!
  11. Świąteczne pozdrowienia z domku Gracji wraz życzeniami :) Zdrowych spokojnych i wesołych świąt bożego Narodzenia kochana Bogusiu, dziękujemy za najlepszy i najukochańszy prezent, który dałaś nam w tym roku! :) :)
  12. Świąteczne pozdrowienia i wiadomości z domku Czikuni :) Witamy i pozdrawiamy wraz z Czikunią :) Ta mała pchła ma się bardzo dobrze a wręcz CUDownie jest z nami wszędzie gdzie tylko się da, śpi z nami To jest nasze małe serduszko i kochamy ją wszyscy bardzo mocno :) Myślę że ona też jest z nami szczęśliwa to już nie ten sam pies co kiedyś.Ja się śmieje że czasami zachowuję się jak szczeniak: gryzie nas, zaczepia aż serce się raduje :) Mogła bym o niej pisać godzinami, tak bardzo ją kochamy! Jestem bardzo wdzięczna, że daliście nam szansę adopcji Cziki, ona wnosi bardzo dużo do naszej rodziny, dziękujemy!:)
  13. Świąteczne pozdrowienia z domku Sali :)
  14. Świąteczne pozdrowienia z domku Pusi....:)
  15. Wiadomości z domku Duni :) Świątecznie pozdrawiam i Ciebie i Twoja Siostrę Udało mi się zrobić zdjęcie Duni prawie w domu czyli,jak do niego wchodzi. Ma ocieplone wejście i domeczek w głębokiej szafce. A że nie spieszno jej do spania że mną, wstawiłam jej grzejnik olejowy. Kochamy się bardzo, wciąż bezdotykowo. Obserwuje rytuały domowe i coraz mniej panikuj. Ładnie je mokre z "Doliny Noteci" Jest ruchliwa i wesoła. W załączeniu dzisiejsza fotka
  16. Po wigilijnej kolacji i zabawie mikołajowymi prezencikami...:)
×
×
  • Create New...