-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
U Aleksa wszystko dobrze :) Może tylko po za obsikaniem czego się da i solidnym koopalu na środku dywanu,a także małej kradzieży sernika z kuchennego blatu,co oczywiście zostało przyjęte ze zrozumieniem.Były też problemy z zejściem po schodach.Plasterki cielęcej paróweczki położone na co którymś stopniu,zrobiły swoje i już śmiga bez obaw :) Pani Agata od jutra będzie też Aleksowi gotować drób i podroby z warzywami+ryż lub makaron :) Aleks bardzo ich polubił i dzisiaj rano wszystkich domowników przywitał z uśmiechem i merdającym ogonkiem.Teraz tylko potrzeba trochę czasu aby "rozpakował swoją walizkę" czyli zaufał i uwierzył,że to jego ostatnia przystań :)
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki! -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości i zdjęcia :) -
Aleks już w swoim domku :) Zdjęcia z przekazania Pierwsze wiadomości od p.Agaty:) Cali i zdrowi jesteśmy w domu Zakochał się w córce straszliwie z wzajemnością z resztą :) Już się napił i zwiedza posiadłość On nie jest piękny to jest jakaś uroda nie do opisania !Kosmiczna !! Bardzo staramy się nie chodzić za nim,dać mu czas i swobodę :) Bardzo za niego dziękujemy! :)
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte! -
O matusiu :( Myślę,że tam jest wszystko zainfekowane i każdy kolejny psiak może się zarazić...:( Do puki nie postawi się na konkretną dezynfekcję /tylko czy to możliwe?/ to nie zlikwiduje się zagrożenia dla zdrowia i życia tych psiaków :( To jak walka z wiatrakami...
-
Dziękujemy za życzenia :) Pani Basia to wyjątkowa osoba i zaraz to wiedziałam po naszych pierwszych rozmowach w sprawie adopcji Duni.Utwierdziłam się jeszcze bardziej,jak byłyśmy z Anulą latem w odwiedzinach.Takich wyjątkowych ludzi z taką empatią,pokorą i bezwarunkową miłością,rzadko się w życiu spotyka.Czasami jednak cuda się zdarzają,tak jak w przypadku właśnie tej adopcji....:)
-
Fajny domek szykuje się Aleksowi-Frędzelkowi,więc tym bardziej cieszy :) Rodzina zakochana w nim po uszy i odliczają dni i godziny do soboty.Gdyby nie adresówka pewnie jechali by już jutro.Myślę,że jeden dzień różnicy to nie wiele,a dla mnie chociaż spokojniejsza głowa,że Aleks będzie dodatkowo zabezpieczony porządną adresówką.
-
Dzisiaj otrzymałam takie wiadomości od Pani Basi: Dunia przygląda się z rozsądkiem, a nie z paniką. Na zdjęciu ma niepewną minę, to reakcja na aparat. Później usiadłam koło niej i było głaskanie. Po chwili odeszłam, a ona została na kanapie. Kilkakrotnie wchodziła i schodziła. Dzisiaj już też. Pytałam także o sylwestrowe fajerwerki i otrzymałam taką odpowiedź: Zwykle mały kaliber i to dalej ode mnie. Nie będę użerać się z idiot...... Zajmę się Dunią. Zamkniemy się w domu. Rolety dobrze wygłuszają. A moje pozostałe psy nie boją się. Damy radę :-)
-
Cudownie widzieć szczęśliwe zwierzaczki w swoich domkach :) To są te najpiękniejsze chwile,które dają nam wiele radości, dodają sił i wiary w to co dla nich robimy :)
-
Poker podeślij proszę nr konta,wpłacę 50zł na potrzeby bidulek....