-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Spokojnie Gabrysiu :) Trzeba poczekać jeszcze na wynik wizyty p/a i dopiero podejmiesz decyzję.Jeżeli będzie cień wątpliwości to Perełka będzie nadal szukać domku.Ja osobiście najbardziej przeżywam te pierwsze chwile/dni psiaka u nowej rodziny.Aklimatyzacja i poznawanie siebie wzajemnie,pojawiające się wszelakie małe i większe problemy...Tu przyznaję,że jestem mimo wszystko trochę niespokojna aby wszystko było dobrze
-
Dobrze,że powstał taki właśnie wątek niewidzialnych staruszków.Na wątku zamojskim są wstawiane wszystkie psiaki,które udało się Toli sfotografować podczas wizyty w schronie.Tu powinny być pokazywane tylko te wiekowe i uważam,że tylko z Zamościa bo inaczej się tego nie ogarnie.Jeżeli znajdzie się osoba,która zechce pomóc jakiemuś konkretnemu, to przecież te pierwsze info będzie tutaj,jak również zapewne jakieś deklaracje pomocy z tym związane.Wtedy można założyć osobny wątek, aby tu nie robić zamieszania.Jestem deklarowiczem Skarpety Talcott dla staruszków i też zawsze mogę wystąpić o jednorazową pomoc dla któregoś.
-
Pani Agata od naszego Aleksa wpłaci jednorazowo 20zł dla Czesterka,a jej wspaniała córka-Klara postanowiła zrobić zbiórkę w klasie :) Tym bardziej,każdy najmniejszy zebrany grosik, będzie się tu liczył w naszym w podziękowaniu podwójnie:) Co tu dużo pisać...Cudowna rodzina,pełna empatii i miłości do zwierząt :) Aleksa nie oddadzą za żadne skarby i zostanie z nimi do końca świata,a jak się da to nawet dłużej....:) Zostało trochę pieniążków u niego,to przenieś Anulko dla Czesterka :)
-
O bosiuniu.... Fruzia i te jej oczy....Łzy same kapią....:(
-
Trzymam kciuki!
-
Bardzo dziękujemy Izuniu za potwierdzenie :) Dobrze by było znać chociaż przybliżony koszt więc może uda się Tobie coś dowiedzieć....
-
Dexterka zgodziła się przetrzymać Czestera do czwartku,za co bardzo dziękujemy :) Czekamy tylko na jutrzejsze info od Izy potwierdzające jego rezerwacje w schronie i Anula założy mu wątek.
-
Zgadza się :) A byłaś może na wątku Yoy i Neli? To też bardzo udana podwójna adopcja :) Jest sporo zdjęć i filmików,które potrafią wyciągnąć człowieka z doła :) Polecam choćby tylko ostatnich kilka stron obejrzeć,jak potrafią szaleć :) https://www.dogomania.com/forum/topic/347304-nutka-cudna-pekineczka-potrzebuje-naszej-pomocynutkajoy-111018-w-ds-w-holandii-u-polskiej-rodziny/?page=15
-
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
Bogusik replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Przyszłam nacieszyć oczy Kokosikiem i nacieszyłam! :) Cudny jest! :)