Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Ufffff to jeden etap zakończył się pomyślnie :) Dziękujemy Izuniu bo my tu jak na szpilkach.....:)
  2. Dzisiaj ważny dzień dla Czestera i innych psiaczków! Oby tylko wszystko poszło dobrze, bez problemów w schronisku i Patrycja dojechała szczęśliwie z psiakami do celu.Trzymam mocno kciuki!
  3. Spokojnie Gabrysiu :) Trzeba poczekać jeszcze na wynik wizyty p/a i dopiero podejmiesz decyzję.Jeżeli będzie cień wątpliwości to Perełka będzie nadal szukać domku.Ja osobiście najbardziej przeżywam te pierwsze chwile/dni psiaka u nowej rodziny.Aklimatyzacja i poznawanie siebie wzajemnie,pojawiające się wszelakie małe i większe problemy...Tu przyznaję,że jestem mimo wszystko trochę niespokojna aby wszystko było dobrze
  4. Na horyzoncie domek dla Perełki się pojawił więc kciuki trzymam! Nie pomogę w izycie p/a bo to 350km ode mnie.Fajnie,że Iza pomoże w tym temacie :)
  5. Dobrze,że powstał taki właśnie wątek niewidzialnych staruszków.Na wątku zamojskim są wstawiane wszystkie psiaki,które udało się Toli sfotografować podczas wizyty w schronie.Tu powinny być pokazywane tylko te wiekowe i uważam,że tylko z Zamościa bo inaczej się tego nie ogarnie.Jeżeli znajdzie się osoba,która zechce pomóc jakiemuś konkretnemu, to przecież te pierwsze info będzie tutaj,jak również zapewne jakieś deklaracje pomocy z tym związane.Wtedy można założyć osobny wątek, aby tu nie robić zamieszania.Jestem deklarowiczem Skarpety Talcott dla staruszków i też zawsze mogę wystąpić o jednorazową pomoc dla któregoś.
  6. Aleksio zaczął się bawić pluszakiem :) Taką pozycję w nocy sobie obrał Aleks do spania....:) Wstrząsający widok!.....:D
  7. Oczy przecieram z niedowierzania,że tyle wspaniałych osób tu zaglądnęło z chęcią pomocy Czesterkowi :) Dziewczyny jesteście kochane! :)
  8. Pani Agata od naszego Aleksa wpłaci jednorazowo 20zł dla Czesterka,a jej wspaniała córka-Klara postanowiła zrobić zbiórkę w klasie :) Tym bardziej,każdy najmniejszy zebrany grosik, będzie się tu liczył w naszym w podziękowaniu podwójnie:) Co tu dużo pisać...Cudowna rodzina,pełna empatii i miłości do zwierząt :) Aleksa nie oddadzą za żadne skarby i zostanie z nimi do końca świata,a jak się da to nawet dłużej....:) Zostało trochę pieniążków u niego,to przenieś Anulko dla Czesterka :)
  9. Kochani bardzo dziękujemy za pomoc w opłaceniu transportu i za przybycie do Czesterka :) Bądźcie z nami i zaglądajcie :)
  10. O bosiuniu.... Fruzia i te jej oczy....Łzy same kapią....:(
  11. Tak oczywiście :) Może uda mi się od kogoś z moich znajomych chociaż jakąś jednorazową wyprosić....
  12. Dziękuję Anulko za założenie wątku Czesterkowi :) Myślę,że imię zostanie bo pasuje do niego :)
  13. Dzisiaj otrzymałam wiadomość i zdjęcia od naszego pomocowego Anioła-Pani Joli od Joszko :) Wszystko jest dobrze,a Joszko zdrowy i najbardziej w zimowe dni lubi leniuchować :) A Pani Jola życzy w Nowym Roku aby wszyscy podopieczni znaleźli wspaniałe domy oraz wiele miłości :)
  14. Bardzo dziękujemy Izuniu za potwierdzenie :) Dobrze by było znać chociaż przybliżony koszt więc może uda się Tobie coś dowiedzieć....
  15. Dexterka zgodziła się przetrzymać Czestera do czwartku,za co bardzo dziękujemy :) Czekamy tylko na jutrzejsze info od Izy potwierdzające jego rezerwacje w schronie i Anula założy mu wątek.
  16. Ludziom czasami tak ciężko skontaktować się przez podany nr tel. w ogłoszeniu.Nie bardzo rozumiem dlaczego... Dziękujemy Asiu za info. :)
  17. Zgadza się :) A byłaś może na wątku Yoy i Neli? To też bardzo udana podwójna adopcja :) Jest sporo zdjęć i filmików,które potrafią wyciągnąć człowieka z doła :) Polecam choćby tylko ostatnich kilka stron obejrzeć,jak potrafią szaleć :) https://www.dogomania.com/forum/topic/347304-nutka-cudna-pekineczka-potrzebuje-naszej-pomocynutkajoy-111018-w-ds-w-holandii-u-polskiej-rodziny/?page=15
  18. Jak śpią to są jak aniołki :) Ale jak nie śpią to aniołeczki z różkami....:) Zdejmuj ten kubrak bo jak nie to ja to zrobię....
  19. Przyszłam nacieszyć oczy Kokosikiem i nacieszyłam! :) Cudny jest! :)
×
×
  • Create New...