Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Na horyzoncie pojawił się domek w Kiełczowie k/Wrocławia zainteresowany adopcją Tymiego.Ludzie dosyć młodzi,mieszkają w domku z ogródkiem w zabudowie szeregowej.Oboje pracują ale Pan Michał też może wykonywać obowiązki służbowe w domu.Tymi był by ich wspólnym psiakiem ale znają temat ze swoich rodzinnych domów. O wizytę poprosiłam naszą nieocenioną Poker :)
  2. Ati w nowym domu zachowuje się tak,jak by mieszkała w nim od zawsze.Jest cudowna i reaguje na przywołanie,a Pana gdy wrócił z pracy wycałowała na wszystkie możliwe sposoby :) Pięknie je i suchą, i gotowane a także saszetkę dziczyzny z Doliny Noteci. Pani Wioletta zauważyła,że Ati popuszcza mocz i lekko pokasłuje, więc dzisiaj byli u weta.Miała zrobione usg,które nic niepokojącego nie wykazało.Jutro ma przywieźć mocz do badania i wtedy ewentualnie będzie wdrożone leczenie.Otrzymała witaminy na wzmocnienie i jeszcze czeka doszczepienie na wirusówki. Miska jedzenia to za mało,więc sobie sama znalazłam co chciałam....:)
  3. Rafik ma teraz wreszcie to,co lubi i na co zasługuje :) Płakałam,jak Rafik wrócił z adopcji,a teraz też płaczę ale t ze wzruszenia i radości! :)
  4. Przed chwilą otrzymałam od p.Wioletty wiadomość,że szczęśliwie dojechali do domciu :) Atisia odpoczywa po dniu pełnym wrażeń...:)
  5. Atisia pojechała do swojego domku,a Państwo zakochali się w niej po same uszy i chyba z wzajemnością....:)
  6. Ati nawet nie wie,że takie zmiany szykują się w jej życiu i spokojnie sobie odpoczywa :)
  7. Wczoraj wieczorem moja imienniczka przeprowadziła wizytę p/a w miejscowości Pokość,gdzie mieszka rodzina zainteresowana adopcją Ati.Wizytatorka zdała mi obszerną relację i tak samo jak ja jest zdania,że to bardzo dobry dom.Powiadomiłam Hanię o decyzji na tak,jak również Panią Wiolettę.Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to Państwo pojadą jutro do Hoteliku po Ati,ponieważ chcą ją jak najszybciej mieć już u siebie :) Jak otrzymam wiadomość potwierdzającą ten wyjazd,to napiszę. Bardzo się cieszę,że mała będzie miała taki fajny domek :)
  8. Zgłosiła się rodzina zainteresowana adopcją Atili.Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym z porządnie ogrodzonym ogrodem.Pani prowadzi niewielką działalność gospodarczą,więc jest w domu.Syn i córka są już na swoim i mieszkają niedaleko.1,5 miesiąca temu w wieku 17 lat odszedł im za TM ukochany piesek.Rodzina o wielkiej empatii do zwierząt i jak wywnioskowałam, też wielkim sercu.Wydaje mi się,że to może być bardzo dobry dom dla Ati,więc szukamy kogoś do wizyty p/a w Pakość 50 km od Torunia i 58 km od Gniezna
  9. Haniu bardzo dziękujemy za cudowną sesję zdjęciową :)
  10. Była Pani z Legnicy zainteresowana Luckym ale chyba nie do kończ bo zadzwoniła do Hani,że rezygnuje.... Czekamy dalej i trzymamy kciuki!
  11. Eluniu bardzo kochana dziękuję :) Super tekst, tylko dopisz przed nr tel. w godzinach od 10 do 18.Hania bardzo o to prosiła :) Bardzo Martuniu dziękuję :)
  12. Tofiś ma się bardzo dobrze :) Nie sprawia żadnych kłopotów i jest prze kochany :) Na piątek jest zaplanowane kontrolne badanie krwi. Nasza ślicznota w ramionach ślicznoty :) Tofiś w nowym domku "zgubił" co najmniej 5 latek....:)
  13. Super! Jesteś kochana :) Trochę info jest w poście informacyjnym i teraz tu,to co Hania napisała o psiakach.
  14. Mam też nadzieję,że szybko znajdą wspaniałe domki :) Ja również bardzo lubię te fajne metamorfozy :) Eluniu,jak Anula wróci do domu to zaraz potwierdzi na wątkach :) Pięknie kolejny raz dziękujemy za pomoc w postaci bazarku :) Mam ogromną prośbę czy byś nie stworzyła choć jednego tekstu do ogłoszeń? Anula wpadnie 'na chwilę do domu" i w sobotę wyrusza na tydzień do mnie i ciężko jej będzie wszystko ogarnąć.Tym bardziej,że obie będziemy robić bazarki aby zebrać fundusze i to też zajmie dużo czasu.Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) Bogduniu przyda się na pewno!:) Tylko nie ma jeszcze tekstu do ogłoszeń....
  15. Myślę,że to już będzie odpowiedni czas dla psiaków aby ruszyć z ogłoszeniami.Czekamy zatem tylko na wpis Hani odnośnie nowych spostrzeżeń,a także na stosunek każdego z nich do innych psów,kotów i dzieci.Również ważne jest info co do chodzenia na smyczy...
×
×
  • Create New...