-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Na horyzoncie pojawił się domek w Kiełczowie k/Wrocławia zainteresowany adopcją Tymiego.Ludzie dosyć młodzi,mieszkają w domku z ogródkiem w zabudowie szeregowej.Oboje pracują ale Pan Michał też może wykonywać obowiązki służbowe w domu.Tymi był by ich wspólnym psiakiem ale znają temat ze swoich rodzinnych domów. O wizytę poprosiłam naszą nieocenioną Poker :)
-
Ati w nowym domu zachowuje się tak,jak by mieszkała w nim od zawsze.Jest cudowna i reaguje na przywołanie,a Pana gdy wrócił z pracy wycałowała na wszystkie możliwe sposoby :) Pięknie je i suchą, i gotowane a także saszetkę dziczyzny z Doliny Noteci. Pani Wioletta zauważyła,że Ati popuszcza mocz i lekko pokasłuje, więc dzisiaj byli u weta.Miała zrobione usg,które nic niepokojącego nie wykazało.Jutro ma przywieźć mocz do badania i wtedy ewentualnie będzie wdrożone leczenie.Otrzymała witaminy na wzmocnienie i jeszcze czeka doszczepienie na wirusówki. Miska jedzenia to za mało,więc sobie sama znalazłam co chciałam....:)
-
Wczoraj wieczorem moja imienniczka przeprowadziła wizytę p/a w miejscowości Pokość,gdzie mieszka rodzina zainteresowana adopcją Ati.Wizytatorka zdała mi obszerną relację i tak samo jak ja jest zdania,że to bardzo dobry dom.Powiadomiłam Hanię o decyzji na tak,jak również Panią Wiolettę.Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to Państwo pojadą jutro do Hoteliku po Ati,ponieważ chcą ją jak najszybciej mieć już u siebie :) Jak otrzymam wiadomość potwierdzającą ten wyjazd,to napiszę. Bardzo się cieszę,że mała będzie miała taki fajny domek :)
-
Zgłosiła się rodzina zainteresowana adopcją Atili.Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym z porządnie ogrodzonym ogrodem.Pani prowadzi niewielką działalność gospodarczą,więc jest w domu.Syn i córka są już na swoim i mieszkają niedaleko.1,5 miesiąca temu w wieku 17 lat odszedł im za TM ukochany piesek.Rodzina o wielkiej empatii do zwierząt i jak wywnioskowałam, też wielkim sercu.Wydaje mi się,że to może być bardzo dobry dom dla Ati,więc szukamy kogoś do wizyty p/a w Pakość 50 km od Torunia i 58 km od Gniezna
-
Mam też nadzieję,że szybko znajdą wspaniałe domki :) Ja również bardzo lubię te fajne metamorfozy :) Eluniu,jak Anula wróci do domu to zaraz potwierdzi na wątkach :) Pięknie kolejny raz dziękujemy za pomoc w postaci bazarku :) Mam ogromną prośbę czy byś nie stworzyła choć jednego tekstu do ogłoszeń? Anula wpadnie 'na chwilę do domu" i w sobotę wyrusza na tydzień do mnie i ciężko jej będzie wszystko ogarnąć.Tym bardziej,że obie będziemy robić bazarki aby zebrać fundusze i to też zajmie dużo czasu.Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) Bogduniu przyda się na pewno!:) Tylko nie ma jeszcze tekstu do ogłoszeń....
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Emisia wraz z rodziną pozdrawiają....:)