Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. U dziewczynek wszystko w należytym porządku :) Przyszedł czas,że Nelcia może w bezpiecznym miejscu chodzić bez smyczy.
  2. Zaglądam do Mysi i czeszę się,że wszystko dobrze po zabiegu.Teraz aby się szybko wszystko wygoiło.
  3. Cudowne i wolne psiaki! Aż mi się łezki w oczach zakręciły jak oglądałam filmiki....:)
  4. Fajnie,że do nas zaglądasz Renatko i witam w FanKlubie Lakusia :) Wszystkie są cudne i najważniejsze,że już bezpieczne i zaopiekowane :) Atila tak jak Aniu piszesz jest drobna i taka jednak delikatna.Cudo kolejne! :)
  5. Atilka bardzo ładnie obcięta i jest śliczna :) Bidusia tyle kleszczy nałapała :( Całe szczęście,że ją zabrałyśmy bo nie wiadomo w jakie kolejne ręce by trafiła.... Cieszę się,że udało się Hani jeszcze zrobić wizytę u weta i psiaki już są zabezpieczone przed choróbskami.Z opisu wynika,że ogólnie wszystkie są pozytywnie nastawione do ludzi i to cieszy.Dobrze by było na miarę możliwości sprawdzić je na koty i oczywiście dzieci.Sporo ludzi dzwoniących o to pyta,jak również szukając psa czytają opis i dopasowują do swoich warunków.Wiem o tym,ponieważ nie raz słyszałam to od zainteresowanych adopcją
  6. O matusiu kochana!:) To ogroooooooooooomna pomoc! :) helli ja również z całego mojego serca bardzo dziękuję
  7. Masz racje Martuniu,to bardzo wyjątkowe psiaki :) Muszę też napisać,że filmik który wstawiłaś z wyjazdu psiaków ze schroniska też jest wyjątkowy :) Najlepsze jest pod koniec westchnienie filmującej....:) Bardzo podobni! :) Ja też czekam z ciekawością,jak nasza gwiazda będzie wyglądać.W jej wypadku jednak chyba będzie obcięta na króciutko, ponieważ jednak dredy są przy samej skórze.No ale zobaczymy....
  8. Wydaje mi się,że on ma zupełnie inny rodzaj sierści,która nie ma zbyt dużo podszerstka i jest gładka.Właśnie taką dużo łatwiej się rozczesuje,o ile robi się to regularnie.Dzięki za uwagi bo to też trzeba brać pod uwagę przy rozmowie z potencjalnym domkiem :) Dusiu miło Ciebie widzieć na wątku naszej trójeczki :) Dodo dożył naprawdę sędziwego wieku i jestem pewna,że miał szczęśliwe życie :) Jeżeli masz jakąś foteczkę,to bardzo będzie fajnie,jak ją tutaj wstawisz :) Bogduniu,dzisiaj ciężki był dzień dla psiaków i opiekunów,ale efekty są takie jak napisałaś:cud,miód i orzeszki :)
  9. Dzisiaj to i mi zabrakło lajków,na które zasługuje tyle fajnych osób piszących na tym wątku :) Jutro wrócę i pouzupełniam...:)
  10. To prawda! Albo zmieniła się Pani fryzjerka albo nie wiem co,że tym razem nie wygolone do samej skóry :) To jest super zdjęcie :)
  11. Wow! Timuś śliczności jakich mało! :) Haniu dziękujemy za piękne zdjęcia :)
  12. Mnie się wydaje,że to troszkę za wcześnie aby je ogłaszać ponieważ nawet nie były na przeglądzie u weta,a to bardzo ważne.Również nie wiem czy sama Hania w tej chwili będzie coś mogła więcej powiedzieć o psiaku zainteresowanej osobie.Tak praktycznie to jest dopiero 2 dzień w hoteliku,a z tego co mi Hania mówiła,często jest tak,że wiele niewidocznych cech charakteru i zachowań ujawnia się po kilku dniach. Nie wiemy czy Lucky faktycznie nie umie chodzić na smyczy,czy tylko po przyjeździe był ogólnie zestresowany.Jeżeli nie umie to będzie wymagał nauki, bo przecież nie wydamy tak psiaka do domu.
  13. Wiem Asiu,że jest co wyczesywać, bo ma mnóstwo sierści na sobie.Całe szczęście,że nie jest zadredziała i można wyczesać,bo nie wyobrażam go sobie obciętego na krótko.Ta "szata" to cała jego uroda :)
  14. Mam wiadomość od Hani,że dzisiaj spa zalicza Lucky,Timi i Berek a reszta jutro. Lakuś już 3 godziny dzielnie znosi wyczesywanie...:) Moje cudeńko :)
  15. Mikuni jest cudownym psiakiem i jak przyjeżdżam do Anuli, to zawsze leży koło moich nóg.Mimo tylu lat i rzadkich odwiedzin,jednak mnie pamięta...:) Teraz w lipcu znowu wymiziam mojego ulubieńca :) Jestem tego samego zdania! Wszystko co dotyczy zwierzaczków nie można nazwać spamowaniem :)
×
×
  • Create New...