Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Bardzo się cieszę,że psiaki już dzisiaj lepiej i nawet mój faworyt Lucky odzyskał łapinki :)
  2. To jest nas dwie,bo nie wiem czemu,ale jak go zobaczyłam na zamojskim wątku, to od razu skradł moje serducho....:) Bardzo dziękujemy za finansowe wsparcie,które przy trójce psiaków jest bezcenne :) Anulka prześle nr konta do wpłaty.
  3. Zgadza się :) Dobrej nocy wszystkim życzymy :) Filmu nie da się inaczej wstawić i w ogóle nie można go pobrać.Przynajmniej ja niestety, ale też nie potrafię....
  4. Anuko wyczyściłam tekst z tego fajnego zdjęcia i będzie można wykorzystać w ogłoszeniach :)
  5. Z naszych psiaków,jak widać na zdjęciach najbardziej wystraszony jest Lakuś.Hania napisała,że zostawił nogi w Zamościu.... Ati: Stan sierści w opłakanym stanie....
  6. Cała 6 psiaków już na miejscu w hoteliku :) Jak dobrze,że szczęśliwie dotarli! :)
  7. Przy takiej pogodzie nie będziecie mieli lekko ogarnąć 6 psiaków.... Trzymamy mocno i nie puszczamy! Ja też podziwiam i tak jak pisałam wyżej,nie będzie lekko... Już teraz bliżej jak dalej do celu :) Wygląda,wygląda i też czekam na pierwsze wiadomości...:)
  8. To prawda Figuniu :) Tofiś wygrał swój los na loterii i mamy nadzieję,że kolejna 6 zamojskich psiaków,która jest już w drodze do szafirków, też znajdzie super domki :)
  9. Tofinek już zadomowiony!:) Jest wesoły,biega jak opętany, bawi się z Lalą i jest bardzo kochany :) Mam obiecany filmik,więc jak tylko otrzymam,to wstawię.Tym czasem mała galeryjka zdjęciowa :) Oczywiście psiaki natychmiast zabezpieczone przed zimnem :) Pani Justyna zamówiła Lali i Toficzkowi lokalizatory na aplikację w telefonie :)
  10. Szczęśliwej drogi życzę kierowcom,a psiakom cierpliwości i spokoju podczas długiej podróży.
  11. Jestem spokojna o kruszyneczkę Emisię, bo ma naprawdę bardzo dobry domek :) To wspaniała rodzina,którą jak by była tylko taka możliwość,to bym klonowała!:) Poproś Poker o zdjęcia Kamusi i nowe wiadomości.Obie dziewczynki przeszły nie mało i dobrze wiedzieć,że się zaaklimatyzowały i jest im w nowych domkach bardzo dobrze :)
  12. Emisia na kolejnym ulubionym posłanku,które "wypożycza" czasami od Pusi :) Pusia chętnie je dzieli z Emi :) Czyż nie można by pomyśleć,że to mama z córeczką....:)
  13. Widać,że Kofi pomału się aklimatyzuje i jest bardziej ufna,co bardzo cieszy :)
  14. Jestem i ja na wątku Kofi.Dobrze,że nie kłapie ząbkami,a strachy będą stopniowo mijać tylko trzeba czasu.Zdjęcia z ogrodu śliczne! :)
  15. Poker coś jest nie tak z tym linkiem bo jak klikam to pokazuje tą stronę wątku "maleństw". Nie przekierowuje na wątek Kofi.Czy tylko ja tak mam...?
×
×
  • Create New...