-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Kuracja antybiotykowa u Ati zakończona i badanie moczu jest dobre.Niestety nadal nim kropelkuje i zostało wdrożone leczenie hormonalne,ponieważ jednak wskazuje to na powikłania po sterylkowe.Jest to bardzo kłopotliwe bo i mop w ciągłym ruchu,podkłady oraz pampas na noc.Miejmy nadzieję,że leczenie pomoże,za co mocno trzymam kciuki i poproszę o nie osoby,które tu zaglądają :) Tak sobie rozkosznie śpię...:) Głowa Pana do zabawy?Czemu nie....:)
-
Timi przespał noc na dole na swoim materacyku i nie nabrudził.Puki co nie chce wchodzić na piętro ale Państwo dają mu spokój i własny wybór.Fajnie się aklimatyzuje i uczy,błyskawicznie zaczął podawać łapę.Widać,że nauka "myślowa" sprawia mu przyjemność, bo gdy się go pochwali,to ogonek lata jak helikopterek.Na spacerze jeszcze ciągnie, ale wszystko jest dla niego nowe i tyle zapachów...:) Ogólnie jest bardzo kochanym i ułożonym psiakiem :) Polubił swój materacyk,na który chętnie śpi.
-
Ja także się cieszę,że w tak krótkim czasie 5 psiaków znalazło fajne domki :) Luckiemu też szykuje się raczej dobry domek ale jeszcze musimy poczekać na opinię Poker.Pan Maciek już dzisiaj mnie dopytywał, czy znalazłam kogoś do wizyty p/a.Uspokoiłam go,że tak i niech cierpliwie poczeka na telefon od wizytatorki :)
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Zgłosił się domek z Siechnic k/Wrocławia.Oboje Państwo w wieku ok.30l pracujący,z możliwością wykonywania pracy również w domu.Mają mieszkanie ponad 70m i 150m ogrodzony ogród.W ich domach rodzinnych zawsze były psiaki,a jeden adoptowany ze schroniska.Na urlopy mają w zamiarze oczywiście zabierać Lakusia ze sobą.Chcą również na początku na zmianę pracować w domu, aby łatwiej było mu się zaaklimatyzować i stopniowo nauczyć pozostawania w domu.Pan Maciek mi powiedział,że jeszcze mają mały remont i wszystko potrwa do ok 3 tygodni,więc gdyby przeszli pozytywnie wizytę p/a to zapłacą za hotelikowanie Lakusia do czasu odbioru.Chcą także wybrać się w między czasie aby, go poznać i aby Lakuś znał już ich zapachy.Wydaje mi się,że to fajny domek,więc poprosiłam Poker o wizytę p/a którą zgodziła się przeprowadzić :) Bardzo,bardzo dziękujemy! :)
-
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oj tak! Pusia ma kilka takich miejscówek....:) -
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Razem z Anulą też bardzo się cieszymy,że Timi będzie miał fajny domek :) Miejmy nadzieję,że ktoś sensowny zakocha się i w Lakusiu. Otrzymałam info od Hani,że są umówieni z państwem po odbiór Timiego na środę. A tu jeszcze zdjęcie Atilki,jakie mi przysłała p.Wioletta :) Kanapa,obok Pańcia albo Pańcio i mogę sobie słodko spać...:)