Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Nie wiem czy dostaje Propalin ale przy okazji zapytam.Wet mówił o 3 różnych lekach hormonalnych,które są właśnie na te sprawy ale nazw p.Wioletta nie zna.
  2. Kuracja antybiotykowa u Ati zakończona i badanie moczu jest dobre.Niestety nadal nim kropelkuje i zostało wdrożone leczenie hormonalne,ponieważ jednak wskazuje to na powikłania po sterylkowe.Jest to bardzo kłopotliwe bo i mop w ciągłym ruchu,podkłady oraz pampas na noc.Miejmy nadzieję,że leczenie pomoże,za co mocno trzymam kciuki i poproszę o nie osoby,które tu zaglądają :) Tak sobie rozkosznie śpię...:) Głowa Pana do zabawy?Czemu nie....:)
  3. Timi przespał noc na dole na swoim materacyku i nie nabrudził.Puki co nie chce wchodzić na piętro ale Państwo dają mu spokój i własny wybór.Fajnie się aklimatyzuje i uczy,błyskawicznie zaczął podawać łapę.Widać,że nauka "myślowa" sprawia mu przyjemność, bo gdy się go pochwali,to ogonek lata jak helikopterek.Na spacerze jeszcze ciągnie, ale wszystko jest dla niego nowe i tyle zapachów...:) Ogólnie jest bardzo kochanym i ułożonym psiakiem :) Polubił swój materacyk,na który chętnie śpi.
  4. Dziękujemy Poker i będziemy mocno trzymać kciuki w tym czasie! :)
  5. Ja także się cieszę,że w tak krótkim czasie 5 psiaków znalazło fajne domki :) Luckiemu też szykuje się raczej dobry domek ale jeszcze musimy poczekać na opinię Poker.Pan Maciek już dzisiaj mnie dopytywał, czy znalazłam kogoś do wizyty p/a.Uspokoiłam go,że tak i niech cierpliwie poczeka na telefon od wizytatorki :)
  6. Poker,masz masę osobistych i zawodowych obowiązków,więc tym bardziej jesteśmy bardzo wdzięczne,że nie odmawiasz i na miarę możliwości robisz wizyty p/a :) Za Twoje wielkie serducho dla zwierzaków,chociaż wirtualne serducho od nas :)
  7. Timi jazdę zniósł bardzo dobrze.Po przyjeździe na miejsce pozwiedzał ogród i dom.Ze smakiem zjadł jedzonko i zaliczył spacer.Fajnie przyjął nowych ludzi i nowe warunki,więc powinno być ok :) Cudny Timi :)
  8. Na to wygląda,że TImi pojechał :) Wieczorem zadzwonię do p.Michała i dowiem się,jak Timi się sprawuje.
  9. Zapytałam Hanię o te schody i mi napisała,że u nich nie ma problemu.
  10. Bardzo kochane dziękuję i za zrobienie w tempie błyskawicznym ogłoszeń i za trzymanie kciuków! :)
  11. Zgłosił się domek z Siechnic k/Wrocławia.Oboje Państwo w wieku ok.30l pracujący,z możliwością wykonywania pracy również w domu.Mają mieszkanie ponad 70m i 150m ogrodzony ogród.W ich domach rodzinnych zawsze były psiaki,a jeden adoptowany ze schroniska.Na urlopy mają w zamiarze oczywiście zabierać Lakusia ze sobą.Chcą również na początku na zmianę pracować w domu, aby łatwiej było mu się zaaklimatyzować i stopniowo nauczyć pozostawania w domu.Pan Maciek mi powiedział,że jeszcze mają mały remont i wszystko potrwa do ok 3 tygodni,więc gdyby przeszli pozytywnie wizytę p/a to zapłacą za hotelikowanie Lakusia do czasu odbioru.Chcą także wybrać się w między czasie aby, go poznać i aby Lakuś znał już ich zapachy.Wydaje mi się,że to fajny domek,więc poprosiłam Poker o wizytę p/a którą zgodziła się przeprowadzić :) Bardzo,bardzo dziękujemy! :)
  12. Oj tak! Pusia ma kilka takich miejscówek....:)
  13. Toficzek był na badaniu krwi i jutro powinny być wyniki.Cudny jest...:) A tak szalejemy z Lalą...:)
  14. Pusia wraz ze swoją wspaniałą rodziną pozdrawiają :)
  15. Nadal nie puszczam kciuków za Freskę,choć naprawdę ma bardzo wyrozumiałą i co najważniejsze,słuchającą rad rodzinę.Myślę,że będzie dobrze tylko potrzeba jest trochę czasu...:) Szykuje się wizyta dla cudnego Berka,więc w poniedziałek będę też mocno zaciskać :)
  16. Razem z Anulą też bardzo się cieszymy,że Timi będzie miał fajny domek :) Miejmy nadzieję,że ktoś sensowny zakocha się i w Lakusiu. Otrzymałam info od Hani,że są umówieni z państwem po odbiór Timiego na środę. A tu jeszcze zdjęcie Atilki,jakie mi przysłała p.Wioletta :) Kanapa,obok Pańcia albo Pańcio i mogę sobie słodko spać...:)
  17. Jeszcze raz Poker bardzo dziękujemy za wizytę :) O decyzji na tak powiadomiłam Hanię i nową rodzinę Ttimiego.
  18. Bardzo dziękuję Poker :) a na sobotę będą przygotowane mocno zaciśnięte kciuki!
×
×
  • Create New...