Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Witamy serdecznie Gabrysiu na wątku Maliki :) Nie mogło zabraknąć na wątku naszej Havanki :) Bardzo się cieszymy i liczymy,że i tym razem uda się nam znaleźć dobry domek dla suni :) Jak zawsze chętnie skorzystamy z pomocy w ogłoszeniach :) Witamy serdecznie na wątku :) Cieszymy się,że przycupnęłaś u Maliki :) Martuniu bardzo dziękuję za logistykę bo jesteś w tym doskonała! :) Tym razem nie wiele wiemy ale i tak dobrze,że chociaż zdjęcie mamy :)
  2. Dziękuję Anulko za założenie wątku :) W tym trudnym czasie to i tak cud,że uda się pomóc Malice i drugiej suni ze złamaną łapką.Teraz tylko musimy trzymać kciuki aby wszystko dobrze poszło!
  3. Bardzo mi przykro i współczuję ogromnie....:( Z tego wynika,że główne źródło nowotworu zostało,a śledziona z przerzutami została usunięta.Jeżeli nie ma jeszcze innych przerzutów,to może trzeba usunąć też tego guzka.Czy wet coś sugeruje?
  4. W marcu jak w garncu....:) Elu,jak dzisiaj Masia?
  5. Nadrobiłam zaległości w czytaniu i bardzo zmartwiły mnie ostatnie wiadomości...:( Niestety ale nowotwory dopadają i ludzi i zwierzęta,a jak by tego było mało, to jeszcze cowit co dziennie robi swoje :( Elu,życzę dużo zdrowia i sił,w tym trudnym czasie!
  6. Widać,że Greta wyluzowana,a z wiadomości wynika,że to bardzo dobry domek :) Powodzenia Greciu!:)
  7. Cieszę się,że wszystko dotarło :) Moli@ pisałam,że jak potrzebny, to chętnie podaruję i tego się trzymajmy! Jeżeli w taki sposób mogę pomóc Szagusiowi i innym psiaczkom,to bardzo się cieszę :) Rozkładaj na materac jakiś cienki kocyk,ręcznik i próbuj z małymi wibracjami aby nie wystraszyć na "dzień dobry" psiaka :)
  8. Paczka dzisiaj rano dotarła do Anuli i materac + małe gratisiki dla psiaczków są już w drodze do Ciebie :) Nr przesyłki do śledzenia na PP wysyłam na pw.
  9. Z powodu koronawirusa,niestety ale musiałam zrezygnować z wyjazdu do Polski.Mieszkam w najbardziej zakażonym okręgu Niemiec NRW :( We wtorek kurier odebrał ode mnie paczkę,w której jest obiecana mata do masażu.W związku z opóźnieniami transportu,zapewne trochę to potrwa zanim paczka dotrze do Anuli,ale mam nadzieję,że jakoś dojdzie...
  10. Poker bardzo,bardzo dziękujemy za przeprowadzenie wizyty po/a.Teraz możemy odetchnąć i być spokojne,że Tymi jest kochany i dobrze zaopiekowany :)
  11. Tak Tysiu,to nie była łatwa adopcja ze względu na charakterek Rambusia,za sprawą którego prawdo podobnie wylądował w schronie.Taki się nie urodził ale o to postarał się człowiek,do którego jako szczeniak trafił....:( To właśnie cud,że Rambi wpadł w oko i serce p.Markowi,człowiekowi,który nie boi się wyzwań,jest świetnym obserwatorem i umie z takimi psami pracować.W przeciwnym wypadku był by znowu zwrot z adopcji. Pamiętam jak w którejś z rozmów z p.Markiem zapytał się mnie: A skąd on ma takie imię? Odpowiedziałam,że jak go zobaczyłam za kratami schronu to jakoś mi to imię błyskawicznie wpadło do głowy.A p.Marek zaśmiał się i powiedział: Pani Bogusiu,trafione w samą dziesiątkę bo w 100% pasuje do jego charakteru.... Miał chłopak farta,oj miał!:) Takiego z całego serca życzę też Orionkowi.
  12. Cała rodzina jest wspaniała i właśnie dzięki temu Aleks ma tak cudowny domek :) Pani Agata zagląda na dogo i nie może przejść obojętnie, widząc skrzywdzonego przez los psiaka.Wątek Cyganka znalazła sama i do mnie w tej sprawie napisała :) Bardzo się cieszę,że te psiaczki,które miałyśmy z Anulą pod opieką są bezpieczne,kochane przez swoje nowe rodziny i mam nadzieję,że tak już pozostanie :)
  13. Bardzo się cieszę,że Cyganek już po operacji i teraz tylko czekać na dalsze,dobre wiadomości :) Ja zakupiłam cegiełki na bazarku Havanki ale Cyganek otrzyma także pomoc od Pani Agaty,która adoptowała od nas Aleksa.To cudowna osoba z ogromnymi pokładami miłości dla zwierząt i stara się wspierać dogomaniackie psiaki :) Pani Agata chce wesprzeć Cyganka wpłatą w marcu i kwietniu po 100zł więc poproszę o nr konta na pw i potwierdzenie wpłaty tu na wątku,jak pieniążki dotrą :)
  14. Ja również mocno trzymam kciuki,aby to był właśnie TEN domek dla Feliksa! :)
  15. Wstawiam filmik z cudownym Feliksem :)
  16. Dobry wieczór :) To ja się skuszę na 2 żureczki bo uwielbiam!:)
  17. Starych pourazowych zmian,czy spowodowanej wiekowo artrozy nie da się zmienić,Można właśnie działać rehabilitacją aby poprawić w jakiś sposób życie Szagusia.Tak jest u ludzi i nie inaczej uzwierząt.Bardzo się cieszę,że właśnie w Waszym DT ma Szaguś taką możliwość :)
×
×
  • Create New...