Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Wiadomości i zdjęcia z domku Effi/Dolli Kilka zdjęć :) U nas wszystko super- byłyśmy w salonie więc teraz nie ma żadnych kłaków i ma piękną sierść, Pani jej nawet położyła odżywkę :) Ale podczas kąpieli nie była zadowolona.... Do lekarza nas umówiłam na przyszły tydzień dopiero, chyba że się zwolni miejsce w czwartek :)
  2. Znalazłam tą matę :) Ona jest wprawdzie dla ludzi ale myślę,że to nie ma znaczenia,jest po prostu długa.Na całości śmiało zmieszczą się 2 nieduże psiaki.Jest również możliwość nastawienia masażu tylko na którąś część maty.Przy okazji Wy możecie również z niej skorzystać i się pomasować :) W pełni działa i jest w stanie jak nowa. Jadę do Polski w połowie marca więc ją zabiorę ze sobą i wyślę od Anuli.Zawsze to taniej niż ode mnie. Wygląda tak:
  3. Filmik z zawsze uśmiechniętym Brunikiem :)
  4. Moli@ jesteście cudownym DT i robicie z własnej woli wszystko co możliwe aby pomóc Jogusiowi i innym psiakom pod Waszą opieką! :) Dbacie jak o swoje,a nawet może lepiej!:) Mam matę do masażu " na sucho" o różnym nastawieniu wibracji, ale muszę sprawdzić jej stan i jeżeli będzie przydatna, to chętnie podeślę......
  5. Widzę,że ogłoszenia ruszyły,więc mocno zaciskam kciuki! :) Czy one są wyróżnione? Jeżeli nie, to spadły nie wiadomo jak daleko i wątpię aby się ktoś do nich dokopał....Jeżeli jest brak funduszy, to mogę jakieś wyróżnić na miesiąc tylko proszę o info. które?
  6. Zdjęcia do ogłoszeń naprawdę super! :) Chyba wszystko jest, więc teraz potrzebne są ogłoszenia.
  7. U fanni też wszystko bardzo dobrze.Jest spokojna i sporo uczy się od rudego psiaka.Bidulka pierwszy raz na otwartej przestrzeni nawet nie umiała biegnąć tylko podskakiwała jak sarenka.Ale po obserwacji innych psiaków szybko załapała w czym rzecz :) Pomału poznaje gryzaki i zabawki ale to jeszcze potrwa zanim i tego się nauczy.Pani Marta mi powiedziała,że nie pojmuje,jak można było tak kochanego i bezproblemowego psa oddać do schroniska...Fanni już się zaaklimatyzowała i czuje się w swojej rodzinie bardzo dobrze, bezpiecznie :) Była też u weta i otrzymała tabletki na zewnętrzne i wewnętrzne robaki.Czip zarejestrowany.
  8. Ja też zaglądam i tekst jest ok.Dopisałabym jeszcze ile ma w kłębie, bo sama waga to jednak za mało.Te zdjęcia,które tu są nie nadają się do ogłoszeń, no może trzecie i według mnie szkoda ruszać,ponieważ ileś osób zobaczy i na "dzień dobry" odrzuci.Lepiej jeszcze trochę poczekać na fajne i ogłoszeniowe zdjęcia. To jedno trochę poprawiłam,także będzie w 2 wersjach do wyboru.
  9. U Effi a teraz Dilli wszystko dobrze.Wspaniale się już zaaklimatyzowała i widać,że czuje się już bezpiecznie.Jest wesoła,szaleje po mieszkaniu,a na spacerkach napotkane psiaki wita przyjaźnie.Bez problemu zostaje sama w domu, a gdy p.Marta wraca z pracy, to kręci piruety radości.Dzisiaj były cały odzień u mamy gdzie jest kot i też na niego w ogóle nie zareagowała,co bardzo obie ucieszyło :) Pani Marta mi powiedziała,że cała rodzina oszalała na jej punkcie,a mama wprost za nią przepada i przytulaniom oraz głaskom nie ma końca.Oczywiście Dilli to uwielbia! :) Fajnie było usłyszeć od p.Marty,że jest bardzo,bardzo szczęśliwa,że właśnie ją adoptowała i nie zamieniłaby jej na żadnego innego psiaka! :) Na środę są umówione w spa u znajomej gromerki.
  10. Wiadomości o Atilce: Atilka w piątek miała ściągane staplery .Od wczoraj nietrzymanie moczu się zmniejsza .Sika bardzo często ale jeszcze strumieniem kropelkowym . Pęcherz się regeneruje do 3 tygodni. Ona jest taka nasza dziewczynka :) No musi być w końcu dobrze , chyba organizm nie wytworzy już żadnego ujścia .Moczowody operowane poprzednio są w porządku :) Wygrzewanie na słoneczku....:)
  11. Aleksio otrzymał od p.Agaty prezent w postaci legowisko-budki.Ponieważ bardzo często kładł się pod stołem lub pysio pod wersalkę,stąd narodził się ten pomysł :) Uwielbia tam teraz leżeć,więc wstawię także link dla przykładu, bo może ktoś będzie też zainteresowany tak fajnym i funkcjonalnym legowiskiem :) https://allegro.pl/oferta/legowisko-i-budka-2w1-40cm-dla-psa-kota-36324-7699338879?fbclid=IwAR1KqF0QD__28caoL4XNU1O7RVhD83H0DqezTUG0ELWdcDxtJWrjb4dM48s
  12. Chciałybyśmy wziąć terierkowate psiaki do Hani ale niestety na dzień dzisiejszy to nie jest możliwe.Hania obecnie nie przyjmie,do puki chociaż dwa, nie znajdą DS.Sytuacja jest złożona i nie będę się się o tym rozpisywać więc jedynie pozostaje czekać i zaciskać kciuki aby zgłosiły się odpowiednie rodziny z chęcią adopcji.Być może coś się wyklaruje za tydzień,dwa i jeżeli terierki będą jeszcze w schronie, to dopiero wtedy będziemy mogły im pomóc.
  13. Nie przepraszaj Martuniu bo nie ma za co :) Chętnie wstawiam filmiki szczęśliwych zwierzaków,którym udało się odmienić los...:)
  14. Mamy już wszystkie wpłaty z bazarku,więc go rozliczyłam i dla suń uzbierało się 895,50zł.Anulko potwierdź na wątkach. https://www.dogomania.com/forum/topic/351222-rozliczam-bazarek-z-masą-różnościzapraszam-do-250120/
  15. Dzisiaj przyszły wyniki z badania tarczycy i funkcjonuje doskonale! :) Dawka tabletek dobrze dobrana i tak pozostaje.Są jedynie leciutko podwyższone próby wątrobowe i będzie zmieniona dieta.Pan Łukasz kupił jej bardzo dobrej jakości karmę ale niestety też wysokokaloryczną, więc stąd te podwyższone parametry.Na pewno po zmianie wszystko dojdzie do normy :)
  16. Cieszę się,że kciuki można puścić,czyli wszystko się dobrze poukładało i Fytka zostaje w swoim DS :)
  17. Tak kochana! :) Ty Marta, wypatrzyłaś obie dziewczynki w schronisku i obie pojechały do Pań o tym samym imieniu :) Także tym razem mamy aż 3 cudowne Marty!:)
  18. Rambik ma się bardzo dobrze.Jedynie obecnie został sam,ponieważ w wieku 14 lat odeszła niedawno za TM Nela [*] Wraz ze swoją wspaniałą Rodziną przesyłają pozdrowienia i zdjęcie :)
  19. Dzisiaj otrzymałam filmik i p.Beata mi napisała,że do tej pory jakoś bali się spuścić Yoy ze smyczy,a jak się okazało,że nawet jest bardziej posłuszna od Nelli :) Teraz obie mogą sobie swobodnie pobiegać :)
  20. Effi wczoraj była bardzo wystraszona.W aucie dosyć długo siedziała lub leżała w legowisku, obok p.Marty ale później nagle wskoczyła jej na kolana,rozdała buziaki i obserwowała co się dzieje za oknem.Po przyjeździe na miejsce czuła się niepewnie,choć napiła się wody i trochę zjadła.Noc przespała spokojniei nie nabrudziła.Dzisiaj już jest o niebo lepiej, swobodnie porusza się po całym mieszkaniu i zaczęła dreptać za p.Magdą.Pięknie dzisiaj zjadła swoje jedzonko na śniadanie i obiad.Jak dzwoniłam to Effi akurat leżała sobie wyciągnięta na kanapie obok niej i domagała się głasków :) Na spacerze jest ok. tylko jeszcze się spina,jak p.Marta szykuje ją do wyjścia i musi puki co wynosić Effi na rękach.Jest z godziny na godzinę co raz lepiej,więc będzie na pewno dobrze! :) Pani Marta mi powiedziała,że zdjęcia zdjęciami ale jak zobaczyła tą małą cudną kruszynkę w realu,to zakochała się w niej jeszcze bardziej :) I w tych przepięknych dużych oczętach...:) Już pomalutku zostawia Efi na 10-15 minut aby nauczyć ją zostawania w domu.W poniedziałek załatwiła sobie,że idzie tylko na 3 godz. do pracy więc powinno wszystko być ok. :)
  21. I co tu dużo mówić,popłakałam się ze wzruszenia...:) A tu się uśmiałam,jak to się słucha Pańcia...:) A tu pozachwycałam się pięknym panem królem...:)
  22. Wiadomości od p.Łukasza :) Dzień dobry! Byliśmy dzisiaj u weterynarza żeby pobrać próbki do badań krwi i tarczycy Co jakiś czas prycha i kaszle w domu, nie wiemy czy to alergia na siano od królika, czy coś z tchawicą, będziemy jeszcze obserwować I być może ma przepuklinę pachwinową, będziemy robić usg.Ale dużo spacerujemy, jeździmy na pola bez smyczy i dbamy o jedzenie, więc myślę, że jest szczęśliwa :)
×
×
  • Create New...