-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Wszystko to prawda Anulko co napisałaś :) Ati jechała na kolanach swojej nowej Pani,a później wyciągnęła się obok w swoim legowisku i spokojnie spała.Do domu wpadła jak mała torpeda i trzy razy pozwiedzała,oblatała wszystkie kąty,a później wskoczyła na kanapę w jadalni i obserwowała,co Pani Ania robi w kuchni.Zjadła z apetytem miseczkę chrupek,popiła wodą i po obiedzie usadowiła się na kolanach p.Ani rozdając buziaki :) Na ogrodzie biegała taka szczęśliwa,jak by nie była na nim pierwszy raz i już zaprzyjaźniła się z małym pieskiem sąsiadów.Bardzo jest mądra i usłuchana,na zawołanie wracamy do domku,już była pierwsza pod drzwiami.Jutro na obiadek będzie niunia jadła ugotowaną na parze rybkę z warzywkami i odrobiną ryżu.Odpowiednie akcesoria do pielęgnacji sierści też oczywiście zakupione i oczka przemyte, bo było trochę skorupek w kącikach.Mam obiecane zdjęcia i jak otrzymam to wstawię. Państwo są nią oczarowani i z wyglądu i z charakteru.Pani Ania mi powiedziała,że to najukochańsza mała istotka na całej ziemi i zakochali się w niej na zabój! :) Jestem pewna,że to jeden z najlepszych domów do jakiego mogła Ati trafić i niczego jej w nim nie zabraknie,a już miłości to na pewno :)
-
Wstawiam filmik z cudownym Felixem :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Są niestety Elu tacy i tacy, zarówno jak dla ludzi, tak i zwierząt....:( Sporo jak widzę nieprawidłowości doszukał się wet,więc chyba należy do tych bardziej skrupulatnych i dociekliwych,a to wielki plus.Bardzo mi szkoda Masuni ale przynajmniej już coś więcej konkretnego jest wiadomo,a dalsza diagnostyka pozwoli na podjęcie decyzji.Tak sobie myślę,że w zasadzie to szkoda pieniędzy na wizytę i badania u weta,który nie zbyt profesjonalnie do tego podchodzi.Podejrzewam,że ten drugi jest droższy ale jeżeli oszacować już wydane pieniądze u pierwszego, to może wyjdzie na jedno,a przynajmniej odpowiednio zdiagnozuje i pokieruje dalszym leczeniem...Serduszko też nie najlepiej pracuje ale pewnie potrzebne by było Echo serca u psiego specjalisty.Nazbierało się tego wcale nie mało....:( Zaglądam do Was z ciepłymi myślami i jak zawsze trzymam mocno kciuki! -
Zgłosiła się rodzina z Wrocławia zainteresowana adopcją Ati.Państwo są na emeryturze /Pani 62lata/ mieszkają w domu 150m+ ogród 800m.Niedawno pożegnali swojego Nero,owczarka niemieckiego,którego Pani Ania zabrała z ulicy.Teraz chcieliby małego pieska i Ati skradła ich serduszka.To psiolubna rodzina i myślę,że Ati miałaby bardzo dobrze, na co wskazuje to co mi powiedziała p.Ania,że Neruś mimo,że był duży to nie raz spał z nimi w łóżku :) Poprosiłam o wizytę p/a naszą kochaną Poker i mimo,że to od niej daleko,to zgodziła się ją przeprowadzić :)
-
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
Bogusik replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dotarłam w końcu i ja na wątek malutkiej Gabuni.Bidulka bardzo wylękniona i schroniskiem,transportem i nowym otoczeniem u Szafirków.Ale nie widzę w jej oczach jakiegoś niesamowitego strachu,a raczej głęboki smutek i niepewność.Będę bardzo mocno trzymać kciuki,aby zaufała i zaczęła się otwierać na to lepsze,które jest przed nią...:) Mariolciu przepraszam,ale mogę tylko kibicować,ponieważ mamy 2 a właściwie 3 sunie u Hani... -
Dla nas Fanni jest też ogromną niespodzianką bo zupełnie inaczej ją widziałyśmy ze zdjęć w schronisku.A Effi to słodziara pełnym pyszczkiem :) Jest się naprawdę czym pozachwycać Martuniu :) Cudne dziewczynki nam pokazałaś :) Kiełek nie przeszkadza bo tak dzisiaj stwierdził wet.Taka jej więc uroda...:) Ja też jak oglądam zdjęcia ze schroniska to psiaki wydają mi się jakieś wielgaśne...Nawet specjalnie dzwoniłam do Martuni aby dopytać o wielkość Fanni...Fajne dwa maleńtasy :)
-
Nie będziemy obcinać Fanni bo też nie widzimy takiej potrzeby.Nie jest skołtuniona i wygląda nawet bez kąpieli i wyczesania bardzo fajnie :) Effi miała sterylkę w schronisku.M ten kiełek ale jest zdrowy więc też raczej nie ma sensu go usuwać.... Fanni naprawdę urocza :) Effi kocha człowieka i to widać na zdjęciach :) Tak Bogduniu,obie sunie mają coś w sobie urokliwego :)
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak Gabrysiu,ma fajny domek :) Ogląda się za Panem bo lubi,jak rodzinka jest w komplecie :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak Gabrysiu są wiadomości i wszystko jest dobrze.Nussi już na dobre się zaaklimatyzowała.Nie sprawia żadnych problemów i już była kilka razy ze swoją Panią w pracy.Jest spokojna,nie reaguje na inne psy i nie jest szczekliwa.Uwielbia mizianka :) Na razie otrzymała legowisko po króliku ale doradziłam aby kupili jej miękkie,gąbkowe i zapewne tak zrobią :) Nussi na spacerku :)