Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Bidulka ucieka,bo ma pewnie już dosyć tego strzykawkowego "dokarmiania" :cool3: Skąd ma wiedzieć,że kochana Poker robi to dla jej dobra.No skąd?:hmmmm: :smile:
  2. Na tablica.pl Hra-Kondzio ma do tej chwili 360 odsłon.To jest bardzo duże zainteresowanie,przynajmniej w oglądaniu...Mam nadzieję,że telefony będą...:smile:
  3. [quote name='marako']Wzruszająca na tym ostatnim ujęciu (nad budą z Tokajem). (i nie widać na tej focie, że grubiutka) A futro rzeczywiście miała imponujące, na tej fotce przy ognisku szczególnie - nastroszony włos i pod tą górą włosów psa prawie nie widać.[/QUOTE] Ciocia pyzunia z niej nie jest,ale kluseczka trochę tak...;) [IMG]http://images33.fotosik.pl/679/933aa682b3c04da4med.jpg[/IMG]
  4. Zgadzam się z Anulką,Kaja to teraz taka...kluseczka ;) Ale na karmie Purina Light,będzie miała figurkę jak modelka...:smile:
  5. Piękności nasze kochane,prosimy o dalsze foty...:loveu:
  6. Banerek do pobrania zrobiony przez kochaną ciocię fochu:smile: Dobrze by było umieścić go na 1 stronie,bo zginie po między postami... [INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-ma%C5%82e-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1885/szczeniakis.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  7. Oj,czekamy,czekamy na zdjęcia Kajuni w nowej odsłonie...?!
  8. [quote name='Energy']No dobre wiatry by się w końcu przydały...[/QUOTE] Oj,ciocia przydały by się,przydały...:kciuki::kciuki::kciuki:
  9. J również,życzę udanego urlopu :smile: DUŻO SŁOŃCA,MAŁO CHMUREK, A DESZCZU,TO JUŻ W OGÓLE!:kciuki: :calus::bye: Jakoś,trzeba będzie wytrzymać bez wieści o Tusince....:hmmmm:
  10. [quote name='halszka']nie wiem czy to do mnie? ;) a jeśli tak ,to czego nie potwierdziłam?[/QUOTE] Ciocia oczywiście nie do Ciebie to było :smile:.Chciałam odpowiedzieć z cytatem na post michelle,to mi go wywalało,więc napisałam normalnie...
  11. [quote name='michelle04']Ja sugerowałabym- jeśli wystarczy kaski - wyróżnić również ogłoszenie Kondzia wydane na woj dolnośląskie, gdyż ludzie sugerują się także odległością i nie wszyscy mają świadomość, że możemy dowieźć psa jeśli domek jest zdeterminowany na tego właśnie psiaka[/QUOTE] Jeśli chodzi o odległość,to ja akurat nie widzę w tym problemu.Dla mnie najważniejszy jest dobry dom,który pokocha Hra-Kondzia.Często ludzie są gotowi zwrócić nawet koszty transportu,jeżeli im bardzo na piesku zależy.Wszystko można przecież dogadać.Najlepiej by było aby domek znalazł się jak najblizej,więc wyróżnienie na dolnośląskie też zapewne wskazane...
  12. [quote name='farmerka63']Obecna ! ;) Na koncie mamy 208,10 zł . Hotelowanie za maj zapłacone. Spokojnie zatem możemy Hrabiemu zafundować to ogłoszenie.[/QUOTE] Super!To teraz poczekamy na odpowiedź michelle...:)
  13. No tak,tylko nie potwierdziłaś tego michelle, tu na wątku i stąd to zamieszanie.Najważniejsze,że się wszystko wyjaśniło:smile: michelle,mogłabyś mu wyróżnić to ogłoszenie? Doczytałam,że na miesiąc dla psa kosztuje 24,99zł.Nie wiem czy są na to fundusze,więc pytanie do Hrabciowego skarbnika?
  14. Piękne dziewczynki...! [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8255/cziaki067.jpg[/IMG]
  15. Piękna jest na prawdę!A na tym zdjęciu,niczym modelka na wiosnę 2013!:smile: [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9562/kredkawds.jpg[/IMG]
  16. Jak dobrze,że już bez strachu człowiek zagląda do Dusi :smile: Wspaniałe wiadomości i niech już tak zostanie!!!Za zdrówko jak zawsze trzymam mocno...! Kierowniczka Mika tak zarządziła,że w końcu od Poker miejsce w łóżeczku wydębiła!!!:loveu:
  17. [quote name='farmerka63']Bogusiu - a bardzo droga ta opcja wyróżnienia ?[/QUOTE] Nie,kochana to tylko ok.20zł na 30 dni.Ale do tego potrzebna jest Diana, bo na nią jest podany mail,a jej nie ma...:shake:
  18. [quote name='Ghanima']No nie wiem, a drugie uszko? ;)[/QUOTE] A drugie,pewnie najmniej poszkodowane,bo drapane przez sprawną łapinkę...:smile: [quote name='__Lara']Hehehe, takiego chomiczka to można paznokciem jednym drapać :eviltong:[/QUOTE] Czy ręką,czy paznokciem obowiązek pozostaje obowiązkiem...;) A teraz go nie ma...:smile:
  19. michelle powinnś aktywować maile,ale jak do tej pory cisza...Już mi też pomału ręce zaczynają opadać...Chciałam jeszcze wyróżnić ogłoszenie na tablica.pl ale nie ma z kim gadać...:mdleje:
  20. [quote name='kakadu']a ja tylko chciałam powiedzieć, że tusia w sobotę [B]podrapała się po uchu lewą nogą [/B]:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE] Ale wiadomość!:loveu: To już cioci kakadu odpadnie choć jeden obowiązek: DRAPANIA TUSINKOWECGO USZKA...;)
  21. [quote name='wegielkowa']Ale ten york ma domek, czyż nie?[/QUOTE] Na to wygląda,że tak...:multi:Ale jak wstawiałam wiadomość,to była prośba o dt/ds
  22. [quote name='stzw']W imieniu Dogo07 przepraszam za 48 godz. opóźnienie w wiadomościach na wątku wynikłe z uszkodzenia kabla dostarczającego internet do kompa Dogo07.[/QUOTE] Samo życie...więc jeszcze kciuk za inter-kabelek cioci Dogo! :kciuki:
  23. Dzień mija,a wiadomości o Dusi bardzo dobre.Tak więc,musi być już z każdym dniem tylko lepiej...:smile::kciuki:
  24. Piękny,roześmiany pysio Kamy i jej beztrosko zapatrzone oczka,mówią same za siebie :smile: Cudeńko!!! [IMG]http://images50.fotosik.pl/1958/9fedaab44d4a3d83med.jpg[/IMG]
  25. [quote name='stzw']W imieniu Dogo07, która ma problem z netem informuję, że Nikuś od piątku wieczora jest już zainstalowany w nowym domku :-)[/QUOTE] Szkoda,że tak ważne informacje nie są tu na bieżąco wstawiane. Cieszę się ogromnie,że Nico już w domku :multi:Wobec tego,czekamy na relacje i może fotki z nowego domku...:smile:
×
×
  • Create New...