-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Bidulka ucieka,bo ma pewnie już dosyć tego strzykawkowego "dokarmiania" :cool3: Skąd ma wiedzieć,że kochana Poker robi to dla jej dobra.No skąd?:hmmmm: :smile: -
Na tablica.pl Hra-Kondzio ma do tej chwili 360 odsłon.To jest bardzo duże zainteresowanie,przynajmniej w oglądaniu...Mam nadzieję,że telefony będą...:smile:
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']Wzruszająca na tym ostatnim ujęciu (nad budą z Tokajem). (i nie widać na tej focie, że grubiutka) A futro rzeczywiście miała imponujące, na tej fotce przy ognisku szczególnie - nastroszony włos i pod tą górą włosów psa prawie nie widać.[/QUOTE] Ciocia pyzunia z niej nie jest,ale kluseczka trochę tak...;) [IMG]http://images33.fotosik.pl/679/933aa682b3c04da4med.jpg[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z Anulką,Kaja to teraz taka...kluseczka ;) Ale na karmie Purina Light,będzie miała figurkę jak modelka...:smile: -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Piękności nasze kochane,prosimy o dalsze foty...:loveu: -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Banerek do pobrania zrobiony przez kochaną ciocię fochu:smile: Dobrze by było umieścić go na 1 stronie,bo zginie po między postami... [INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-ma%C5%82e-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1885/szczeniakis.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oj,czekamy,czekamy na zdjęcia Kajuni w nowej odsłonie...?! -
[quote name='Energy']No dobre wiatry by się w końcu przydały...[/QUOTE] Oj,ciocia przydały by się,przydały...:kciuki::kciuki::kciuki:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
J również,życzę udanego urlopu :smile: DUŻO SŁOŃCA,MAŁO CHMUREK, A DESZCZU,TO JUŻ W OGÓLE!:kciuki: :calus::bye: Jakoś,trzeba będzie wytrzymać bez wieści o Tusince....:hmmmm: -
[quote name='halszka']nie wiem czy to do mnie? ;) a jeśli tak ,to czego nie potwierdziłam?[/QUOTE] Ciocia oczywiście nie do Ciebie to było :smile:.Chciałam odpowiedzieć z cytatem na post michelle,to mi go wywalało,więc napisałam normalnie...
-
[quote name='michelle04']Ja sugerowałabym- jeśli wystarczy kaski - wyróżnić również ogłoszenie Kondzia wydane na woj dolnośląskie, gdyż ludzie sugerują się także odległością i nie wszyscy mają świadomość, że możemy dowieźć psa jeśli domek jest zdeterminowany na tego właśnie psiaka[/QUOTE] Jeśli chodzi o odległość,to ja akurat nie widzę w tym problemu.Dla mnie najważniejszy jest dobry dom,który pokocha Hra-Kondzia.Często ludzie są gotowi zwrócić nawet koszty transportu,jeżeli im bardzo na piesku zależy.Wszystko można przecież dogadać.Najlepiej by było aby domek znalazł się jak najblizej,więc wyróżnienie na dolnośląskie też zapewne wskazane...
-
[quote name='farmerka63']Obecna ! ;) Na koncie mamy 208,10 zł . Hotelowanie za maj zapłacone. Spokojnie zatem możemy Hrabiemu zafundować to ogłoszenie.[/QUOTE] Super!To teraz poczekamy na odpowiedź michelle...:)
-
No tak,tylko nie potwierdziłaś tego michelle, tu na wątku i stąd to zamieszanie.Najważniejsze,że się wszystko wyjaśniło:smile: michelle,mogłabyś mu wyróżnić to ogłoszenie? Doczytałam,że na miesiąc dla psa kosztuje 24,99zł.Nie wiem czy są na to fundusze,więc pytanie do Hrabciowego skarbnika?
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Piękne dziewczynki...! [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8255/cziaki067.jpg[/IMG] -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze,że już bez strachu człowiek zagląda do Dusi :smile: Wspaniałe wiadomości i niech już tak zostanie!!!Za zdrówko jak zawsze trzymam mocno...! Kierowniczka Mika tak zarządziła,że w końcu od Poker miejsce w łóżeczku wydębiła!!!:loveu: -
[quote name='farmerka63']Bogusiu - a bardzo droga ta opcja wyróżnienia ?[/QUOTE] Nie,kochana to tylko ok.20zł na 30 dni.Ale do tego potrzebna jest Diana, bo na nią jest podany mail,a jej nie ma...:shake:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ghanima']No nie wiem, a drugie uszko? ;)[/QUOTE] A drugie,pewnie najmniej poszkodowane,bo drapane przez sprawną łapinkę...:smile: [quote name='__Lara']Hehehe, takiego chomiczka to można paznokciem jednym drapać :eviltong:[/QUOTE] Czy ręką,czy paznokciem obowiązek pozostaje obowiązkiem...;) A teraz go nie ma...:smile: -
michelle powinnś aktywować maile,ale jak do tej pory cisza...Już mi też pomału ręce zaczynają opadać...Chciałam jeszcze wyróżnić ogłoszenie na tablica.pl ale nie ma z kim gadać...:mdleje:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']a ja tylko chciałam powiedzieć, że tusia w sobotę [B]podrapała się po uchu lewą nogą [/B]:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE] Ale wiadomość!:loveu: To już cioci kakadu odpadnie choć jeden obowiązek: DRAPANIA TUSINKOWECGO USZKA...;) -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Bogusik replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='wegielkowa']Ale ten york ma domek, czyż nie?[/QUOTE] Na to wygląda,że tak...:multi:Ale jak wstawiałam wiadomość,to była prośba o dt/ds- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']W imieniu Dogo07 przepraszam za 48 godz. opóźnienie w wiadomościach na wątku wynikłe z uszkodzenia kabla dostarczającego internet do kompa Dogo07.[/QUOTE] Samo życie...więc jeszcze kciuk za inter-kabelek cioci Dogo! :kciuki: -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dzień mija,a wiadomości o Dusi bardzo dobre.Tak więc,musi być już z każdym dniem tylko lepiej...:smile::kciuki: -
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']W imieniu Dogo07, która ma problem z netem informuję, że Nikuś od piątku wieczora jest już zainstalowany w nowym domku :-)[/QUOTE] Szkoda,że tak ważne informacje nie są tu na bieżąco wstawiane. Cieszę się ogromnie,że Nico już w domku :multi:Wobec tego,czekamy na relacje i może fotki z nowego domku...:smile: