-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']W poście 5 na stronie 1 są finanse. Poczekajmy, aż zobaczy je wet- normalny. Nie ma co diagnozować ze zdjęć[/QUOTE] Jak najbardziej trzeba poczekać na wyniki badań u odpowiedniego weta.Niejednokrotnie spotkałam się na watkach z podejrzeniem nużycy,a okazało się zupełnie coś innego.Będzie dobrze,musi...:) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Bogusik zadeklarowała -40zł stałej, a w tym Aneczko jest 20zł Twojej , tak?[/QUOTE] Moje 40zł i Anula 20zł stałe deklaracje -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Nużycy nie da się niestety całkowicie wyleczyć,a jedynie zaleczyć... Można poczytać wpisując nazwę choroby w wyszukiwarce.Tu jest np.tak opisane: [url]http://www.e-lecznica.pl/artykul/nuzyca-u-psow[/url] -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']fochu tu robi : [B]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/210920-Banerki-zrobię-!/page106"]Banerki - zrobię ![/URL][/B] [/QUOTE] Dzięki,napisałam prośbę o banerek. -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Ok,dzięki.Trzeba będzie wszystko umieścić na pierwszej stronie... -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Deklaruję stałą 40zł miesięcznie.Przydało by się teraz zebrać wszystkie stałe i jednorazowe deklaracje,aby wszystko było jasne i przejrzyste.Czy ktoś może się tym zająć? -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Anula mnie przygoniła do tych bidulek,masakra! Postaram się wesprzeć maluchy stałą lub jednorazową.... -
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję,że to nic niebezpiecznego z tymi szwami po kastracji,choć z opisu wygląda to nieciekawie... Czekamy zatem, na wiadomości.... -
[quote name='Anula']A nie można dopisać ile ma w kłębie cm, albo napisać,że jest do kolana,czy pod kolano.Uważam,że wielkość psa jest bardzo istotną sprawą.[/QUOTE] Tak właśnie wielkość psa jest bardzo istotna dla ludzi,którzy poszukują pieska niedużego.Wiadomo,że przede wszystkim przegląda się zdjęcia i jeżeli piesek wpadnie wyglądem i wielkością "w oko" to wtedy czyta się zamieszczone o nim informacje.Na zdjęciach Hrabal wygląda na bardzo dużego psa...
-
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś wiadomości z hoteliku o Nikusiu? -
halszka,dziękuję za wstawienie linków do ogłoszeń.Otworzyłam pierwsze i co od razu rzuciło mi się w oczy: na zamieszczonych zdjęciach,Hrabcio wygląda na jakiegoś olbrzyma,z długaśnymi niesamowicie łapami!Tak więc zdjęcia przekłamują,bo przecież należy do średniaków.według mnie,nie ma sensu robić wyróżnionych ogłoszeń,bo to nic nie da. Jak dla mnie,trzeba zmienić zdjęcia, tekst i ogłosić na inne województwa... Oczywiście to jest tylko moje zdanie i moja sugestia...
-
Czy jest możliwe wstawienie tu linków do aktualnych ogłoszeń Hrabalka? Przynajmniej będziemy wiedzieć ile,gdzie i jakie ma ogłoszenia.Myślę,że dzięki temu,można będzie podjąć jakieś dalsze decyzje... Hrabcio na zdjęciach,cudny!
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']to pierwsze chyba da się zrobić ;) jeśli to poprawi atmosferę, to i drugie mamy z głowy :evil_lol:[/QUOTE] Zatem cierpliwie czekamy na owe wici,co zmienią atmosferę wątku na "do wytrzymania"....;) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
:klacz::kciuki::kciuki::kciuki: za ten dyplom,kakadu...nie mniej jednak,nie zostawiaj nas na długo bez wieści o Tusince,bo trzeba będzie sięgnąć po to coś...:mad: -
Tak,właśnie w to wierzymy i dzięki temu jest odrobinkę lżej na sercu... Dziewczyny,ja również bardzo dziękuję za opiekę nad Bastusiem do ostatnich chwil jego życia.Dzięki temu nie odchodził w samotności i cierpieniu.Choć nie trafił mu się prawdziwy dom,to myślę,że dla niego Wasz dom i Wy byliście jego światem... Co do tabletek arthrovet,to może jest u Was mały piesek z problemami stawowo-kostnymi?Jeżeli tak,to proszę je przeznaczyć dla niego.Napisałam "mały" dlatego,że wtedy kuracja będzie na ok.3 miesiące.
-
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Prawda :) ? Taki bardzo miły pozytywny psiaczek :). Aha, i od razu prosze o trzymanie kciuków, bo ta pani co dzwoniła o Nico trzy tygodnie temu, nie ma nadal pieska adoptowanego, i dałam jej namiary na hotelik gdzie jest Nico, i nr tel i moze pani pojedzie poznać Nicosia :).[/QUOTE] Oczywiście kciuki moooocno zaciśnięte!:kciuki::kciuki::kciuki: -
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Widzę,że są już pierwsze wiadomości z hoteliku.Na pewno trzeba teraz czasu,by Nicuś odnalazł się w nowym miejscu i otoczeniu...Wszystko jest dla niego takie inne i nowe...Będzie dobrze...:smile: -
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ależ on jest fajniusi! -
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tak,najważniejsze,że Nico już po za schronem :multi: Czekamy na dalsze wiadomości i fotki...