-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Ja też zaglądam do Hrabcia z nadzieją,że znalazł się dla tego naszego przystojniaka, ten jeden wymarzony domek...Nie wiem co jest nie tak,że o tak ślicznego psa, nie ma nadal żadnych pytań,telefonów i zainteresowania...:-(
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Tusinko,kakadu przesyłam Wam z całego serca, moc pozytywnej energii....:kciuki::kciuki::calus::calus::kciuki::kciuki: -
[quote name='Poker']Sama już nie wiem czy macie trzymać.Jakoś coraz trudniej mi oddawać te tymczasiki. Mąż już bardzo przeżywa na myśl o rozstaniu. On jak zwykle jest kochliwy. W KreDeczkę włożyliśmy dużo pracy. Muszę uprzedzić panią ,że Kredka kopie dołki w ziemi i to w iście sprinterskim tempie.:mad: Dziś za karę wygoniłam ją do domu .Patrzyła przez szybę drzwi tarasowych co my z Dolarkiem robimy,[/QUOTE] Trzymać kciuki będziemy,z nadzieją,że to ten właściwy,wymarzony domek dla KreDeczki.Niunia jest już u Was dosyć długo i wierzę,że będzie trudne rozstanie i serce będzie pękać,na tysiące kawałeczków...Ale jeżeli chce się pomóc jeszcze jednej,kolejnej bidzie,nie ma niestety innego wyjścia...Co do domku,to jestem przekonana,że wybierzesz na pewno najlepszy z możliwych...!
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Ojej,ale wiadomości...Mam nadzieję,że wszystko będzie ok,tym bardziej,że dzięki szybkiej reakcji kochanej cioci kakadu,Tusia już bierze leki.Mocno trzymam kciuki,za kruszynkę....:kciuki::calus::kciuki: -
Mało jestem na dogo,bo przyjechała do mnie moja najukochańsza siostrzyczka :multi: i pogaduchom nie ma końca ;) Współczuję pogody,bo wilgoć i zimno niestety,ale nie za dobrze wpływają na staruszkowe kosteczki...Miejmy nadzieję,że pogoda się w końcu ustabilizuje i będzie ciepło,słonecznie...Bastuniu,jak zawsze...:kciuki::calus::kciuki:
-
[quote name='halszka']proszę :) [URL]https://www.facebook.com/events/627831980576037/634696249889610/?notif_t=plan_mall_activity[/URL][/QUOTE] Dzięki :smile: Myślałam,że tam może będzie więcej wiadomości,ale też cisza... Kciuki cały czas mocno zaciśnięte...:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']miejmy nadzieję :) teraz tusinka śpi po całym dniu łobuzowania na działce;[/QUOTE] Wierzę w to,że Tusinki łapeczka wreszcie się zagoi.Dostęp powietrza tez robi swoje...:) A ciocia Kakadu co tu jeszcze robi?Przecież już dawno po ciszy nocnej....;) -
Ale wiadomości!:) Mocno zaciskam kciuki za domek dla Hrabcia...!!!:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: A może ktoś tu wkleić link do Fb...? Ja nie umiem się tam poruszać....:oops:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Tusi i wieści jak widzę dobre,a to jest najważniejsze! :) Jutro ciocia kakadu zda nam na pewno, całą relację z wizyty...:smile: -
Dołożę do transportu 20zł.Niech jedzie bidulek po lepsze życie...
-
Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Deklaracja stała dla Nicusia ode mnie 25zł,więc brakuje tylko 40zł...:smile: -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też widzę.Śliczna Myszeczka i tak wtulona w swoją pańcię!Ach,buzia sama się śmieje,widząc takie zdjęcia...:) -
Ale z tego co widzę,to jest cennik za reklamę a nie ogłoszenie.Dobrze by było skontaktować się z redakcją i dopytać,czy można umieścić ogłoszenie ze zdjęciem pieska,a jeżeli tak,to jakie są koszta...
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Ale fajne filmiki!:smile: Tusinka jak zawsze prześliczna,a łapka pięknie już współpracuje z pozostałymi łapiętami :multi: Błędole w wierszyku poprawione:oops: A wszystko przez to,że w głowie zamiast Tusi siedział chomiczek...:evil_lol: -
Dziękujemy za wiadomości.Tak więc tabletki dla Bastusia wysyłam jutro,zgodnie z planem,na adres co poprzednio. Najważniejsze jest to,że jak na razie,dzięki podawanym lekom, Bastuś nie cierpi i nie odczuwa bólu.Wiemy,że jest bardzo schorowany nasz staruszek,ale każda dobra wiadomość, jest takim jasnym promyczkiem nadziei...:kciuki::calus::kciuki: