Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. U nas też nie lepiej z pogodą.Dzisiaj,to już wszystko było,łącznie z burzą i wichurą.Strach nosa wyściubić,bo czarne chmurzyska wiszą nad Marl i napędzają deszcz...:-(
  2. Zaglądam,ale wieści jeszcze nie ma...Cały czas myślę i zaciskam kciuki...:smile:
  3. Tak to prawda,nasz staruszek dzielnie drepta po zielonej /wreszcie!/ trawce :smile: Tak jak napisała Grażynka,w leki jest zabezpieczony i najważniejsze,że nie cierpi...
  4. Grażynko,co u naszego Bastusia?Jak się czuje nasz staruszek?
  5. Ja też zaglądam do Hrabcia z nadzieją,że znalazł się dla tego naszego przystojniaka, ten jeden wymarzony domek...Nie wiem co jest nie tak,że o tak ślicznego psa, nie ma nadal żadnych pytań,telefonów i zainteresowania...:-(
  6. Wspaniałe wiadomości i piękne zdjęcia szczęśliwej Saruni!:smile: Jak widać,Sara ma super warunki i taki wspaniały,ogrodzony teren do biegania i zabawy...:smile: A nawiasem mówiąc,to tylko pozazdrościć takiej osiedlowej oazy, pięknej i bardzo zadbanej...!
  7. Jejku,i cieszyć się i płakać...ale kciuki wciąż za WAS mocno nadal zaciśnięte! :kciuki::kciuki::kciuki:
  8. Tusinko,kakadu przesyłam Wam z całego serca, moc pozytywnej energii....:kciuki::kciuki::calus::calus::kciuki::kciuki:
  9. [quote name='Poker']Sama już nie wiem czy macie trzymać.Jakoś coraz trudniej mi oddawać te tymczasiki. Mąż już bardzo przeżywa na myśl o rozstaniu. On jak zwykle jest kochliwy. W KreDeczkę włożyliśmy dużo pracy. Muszę uprzedzić panią ,że Kredka kopie dołki w ziemi i to w iście sprinterskim tempie.:mad: Dziś za karę wygoniłam ją do domu .Patrzyła przez szybę drzwi tarasowych co my z Dolarkiem robimy,[/QUOTE] Trzymać kciuki będziemy,z nadzieją,że to ten właściwy,wymarzony domek dla KreDeczki.Niunia jest już u Was dosyć długo i wierzę,że będzie trudne rozstanie i serce będzie pękać,na tysiące kawałeczków...Ale jeżeli chce się pomóc jeszcze jednej,kolejnej bidzie,nie ma niestety innego wyjścia...Co do domku,to jestem przekonana,że wybierzesz na pewno najlepszy z możliwych...!
  10. Trzymamy,trzymamy i to mocno zaciśnięte...!!! :kciuki::kciuki::kciuki:
  11. Ojej,ale wiadomości...Mam nadzieję,że wszystko będzie ok,tym bardziej,że dzięki szybkiej reakcji kochanej cioci kakadu,Tusia już bierze leki.Mocno trzymam kciuki,za kruszynkę....:kciuki::calus::kciuki:
  12. Mało jestem na dogo,bo przyjechała do mnie moja najukochańsza siostrzyczka :multi: i pogaduchom nie ma końca ;) Współczuję pogody,bo wilgoć i zimno niestety,ale nie za dobrze wpływają na staruszkowe kosteczki...Miejmy nadzieję,że pogoda się w końcu ustabilizuje i będzie ciepło,słonecznie...Bastuniu,jak zawsze...:kciuki::calus::kciuki:
  13. [quote name='halszka']proszę :) [URL]https://www.facebook.com/events/627831980576037/634696249889610/?notif_t=plan_mall_activity[/URL][/QUOTE] Dzięki :smile: Myślałam,że tam może będzie więcej wiadomości,ale też cisza... Kciuki cały czas mocno zaciśnięte...:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  14. [quote name='kakadu']miejmy nadzieję :) teraz tusinka śpi po całym dniu łobuzowania na działce;[/QUOTE] Wierzę w to,że Tusinki łapeczka wreszcie się zagoi.Dostęp powietrza tez robi swoje...:) A ciocia Kakadu co tu jeszcze robi?Przecież już dawno po ciszy nocnej....;)
  15. Mi też serce pęka,bo nie wiadomo co przyniesie chwila...Widać,że Bastuś walczy i próbuje bidulek chodzić...:kciuki::calus::kciuki:
  16. Ale wiadomości!:) Mocno zaciskam kciuki za domek dla Hrabcia...!!!:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: A może ktoś tu wkleić link do Fb...? Ja nie umiem się tam poruszać....:oops:
  17. [quote name='giselle4']przyszły leki od cioci Bogusik bardzo dziekujemy...bardzo Na zdrówko dla naszego Bastusia...:kciuki::calus::kciuki:
  18. Zaglądam do Tusi i wieści jak widzę dobre,a to jest najważniejsze! :) Jutro ciocia kakadu zda nam na pewno, całą relację z wizyty...:smile:
  19. Dołożę do transportu 20zł.Niech jedzie bidulek po lepsze życie...
  20. Deklaracja stała dla Nicusia ode mnie 25zł,więc brakuje tylko 40zł...:smile:
  21. Ja też widzę.Śliczna Myszeczka i tak wtulona w swoją pańcię!Ach,buzia sama się śmieje,widząc takie zdjęcia...:)
  22. Ale z tego co widzę,to jest cennik za reklamę a nie ogłoszenie.Dobrze by było skontaktować się z redakcją i dopytać,czy można umieścić ogłoszenie ze zdjęciem pieska,a jeżeli tak,to jakie są koszta...
  23. Ale fajne filmiki!:smile: Tusinka jak zawsze prześliczna,a łapka pięknie już współpracuje z pozostałymi łapiętami :multi: Błędole w wierszyku poprawione:oops: A wszystko przez to,że w głowie zamiast Tusi siedział chomiczek...:evil_lol:
  24. Dziękujemy za wiadomości.Tak więc tabletki dla Bastusia wysyłam jutro,zgodnie z planem,na adres co poprzednio. Najważniejsze jest to,że jak na razie,dzięki podawanym lekom, Bastuś nie cierpi i nie odczuwa bólu.Wiemy,że jest bardzo schorowany nasz staruszek,ale każda dobra wiadomość, jest takim jasnym promyczkiem nadziei...:kciuki::calus::kciuki:
  25. Grażynko,przyszła druga seria tabletek arthrovet dla Bastusia.Czy on je ma nadal przyjmować?Jeżeli tak,to wyślę je w poniedziałek i do piątku na pewno dotrą.Bastuniu,jak zawsze...:kciuki::calus::kciuki:
×
×
  • Create New...