-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Amara już w nowym domu. Osobiście ją zawiozłam. Bosze, ale ona cuuuuuuuudna!!!!!!!!! Do zacałowania. Dostala od cioci Zosi szyneczkę i buziaczki. Porozmawiałam z jej nowym Panem, umowę spisałam. Poprzedni ich pies-jamnik żył 14 lat. Wydają się naprawdę ok. Pan wziął Amarkę i poszli doglądnąć krówki. Amarka ma z pokoju wyjście na balkon, a z balkonu schodki do ogrodu. Jadę tam jeszcze w sobotę, to ją obfocę.[/QUOTE] Zofija,nacykaj Amarce fotek jak najwięcej...Tak chętnie ogląda się zdjęcia z nowych domków:loveu: I oby czasami, nie dopadł Ciebie komputero-wstret :mad: do ich tu wstawienia :smile: -
Małe pieski często tak mają:nowe otoczenie,tysiące nowych zapaszków,a jeszcze więcej ciekawości...Więc wszędzie trzeba być,zaglądnąć i po prostu zapominają /nie mają czasu ?:shake:/ o tym,gdzie takie sioo trzeba robić ;) Więc jak się już solidnie nazbiera,to leją gdzie popadnie :mad: Jeżeli to nie jest jakaś infekcja dróg moczowych,czy inne świństwo,to z czasem powinno przejść...
-
Kciuki trzymane :kciuki::kciuki::kciuki: Oby odezwał się ten jeden jedyny,wymarzony domek dla Dżamalka!
-
[quote name='Poker']Za to ja muszę się przebijać przez miasto :mad: Ta ulica jest konkretnie na Brochowie. Da się wytrzymać. Jak Hrabal spodoba się pani i odwrotnie, a nam dom, to pies może zostać,ale nie widzą mi się dni próbne.Albo, albo.[/QUOTE] Poker,jesteś niezastąpiona :calus:Pięknie dziękuję!Masz doświadczenie i "nosa" więc wierzę,że odpowiednio pokierujesz sprawą... Zmykam do pracy,ale już spokojniejsza...:smile:
-
[quote name='marako']To p. Iwona jest z Wrocławia?[/QUOTE] Przepraszam marako,nie zauważyłam Twojego wpisu :oops: Pewnie już doczytałaś?Wrocław ul.Wileńska
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Amarko,powodzenia i samych tylko najpiękniejszych dni,w nowym domeczku...!:smile::kciuki: -
Też nie mam nic przeciwko temu,jeżeli Poker zgodzi się "zlustrować" domek. Jeżeli Hrabcio nie pożarł by kota na "dzień dobry" a jednak warunki i wywiad wzbudzały by wątpliwości,michelle zabrała by go z powrotem.Bez sensu było by wtedy pozostawienie Hrabcia na weekend.Pani Iwonie chodzi o kota,a nam o warunki do jakich ma trafić...?! michelle,jaki był by przypuszczalny koszt przewozu w obie strony?
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
To prawda!Ja raczej wspomagam kudłacze,ale jak zobaczyłam Tusinkę...? :loveu: To już było po mnie... ;) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
I koniecznie ode mnie edek,proszę gorąco podziękować :klacz::Rose: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dla Tusinki :calus: I bardzo mi przykro ciocia kakadu,że za te smakowite szaszłyki /sama mało nie umarłam z głodu na ich widok ;) /muszę ponownie sięgnąć po narzędzie tortur...:mad:;):smile: -
[quote name='Energy']A mnie się marzy taki dom dla Hrabcia, który nie będzie się wiązał z żadnym "ale" i nie bedzie budził wątpliwości... Dziękuję Michelle za info :)[/QUOTE] Ja też o takim właśnie domku dla Hrabcia marzę.... [quote name='Poker']Jeżeli mogę sie wtrącić, to powyżej po pierwsze, a po drugie reakcja na kota w ciągu wizyty nie jest miarodajna.[/QUOTE] Zgadzam się z tym zupełnie.Pies zestresowany nowym otoczeniem może reagować zupełnie inaczej,a inaczej np. na drugi dzień lub po kilku... [quote name='farmerka63']Gdybym chciała zawierzyć pierwszej reakcji moich psów na kota właśnie, to wszystkie psy jak jeden mąż , oblałyby ten egzamin śpiewająco. Wyróżniłam dzisiaj ogłoszenie Hrabala na portalu wroclaw.oglaszamy24.pl . Kosztowało to całe 4 zety, ale niech chłopak ma ;)[/QUOTE] Dzięki Beatko za to wyróżnienie ogłoszenia.Zawsze to jakaś szansa... [quote name='michelle04']Na chwilę obecną brak informacji dot ewentualnej chęci adopcji - cisza[/QUOTE] Może więc problem związany z wątpliwościami rozwiąże się sam-domek sam zrezygnuje z adopcji....
-
Oglądnęłam filmik i jestem w szoku...:crazyeye: Skąd tyle niespożytej energii w tak małym ciałku?!Czy one już tak mają? /mam namyśli także Tusię/ Niesamowite...:smile:
-
No i łezka zakręciła się w oku,po obejrzeniu filmików...Piękny szczęśliwy Dżamalek nie może nacieszyć się wolnością :smile: Zdjęcia są bardzo ładne i do ogłoszeń super!
-
Dzięki. Beatko,a nie wiesz czy na tym portalu też można wyróżnić ogłoszenie? A jeżeli tak to ile kosztuje? Byłam na pierwszej stronie i nie widzę tam mojej wpłaty 25zł za wyr.na tablca.pl Beatko,czy przelew nie dotarł?
-
Moim zdaniem fajne zdjęcia do ogłoszeń.Pokazują jej stosunek do dzieci,kota i wiadomo,że kanapowiec. Mówią same za siebie,bez czytania tekstu...:smile:
-
Ciocie,mam takie pytanko:czy ktoś wie gdzie p.Iwona wypatrzyła Hra-Kondzia? Być może przyda się taka info na przyszłość...?
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Tak teraz tylko czekać na najlepsze domeczki... -
Wiecie co mnie przeraża?Mieszkanie ok. 60m2 w którym zamieszkuje 5 osób,w tym dziecko/chłopczyk siedmiomiesięczny...Choć jedna osoba czasowo przebywa za granicą,to i tak jak dla mnie nie zmienia to faktu o braku przestrzeni.Wiem,bo sama mam takie mieszkanie,w którym zamieszkuja 2 dorosłe osoby i tylko mały piesek.To jest ok i ta przestrzeń jednak jest.Mój psiak zawsze znajdzie sobie spokojny "kąt" gdy tego potrzebuje.Obawiam się tego,że Hrabal nie będzie miał tam spokoju,tym bardziej,że jest dziecko jak sądzę w ciągłym ruchu,głośne i hałasujące.Co jest normalne,bo przecież dzieci tak się zachowują.Nie wiadomo czy nie będzie za bardzo dokuczało Hrabciowi?Schody i nie zabezpieczony ogródek,też wiele do życzenia...Boję się tego,że on poczuje się jak uwięziony w "klatce"...:-(
-
Ciocia Rubik,przede wszystkim dzięki za wizytę...:Rose: Po przeczytaniu Twojej relacji,nie wiem co napisać...Mam bardzo mieszane uczucia i jestem jednak bardziej na "nie" Jednakże nie do mnie należy decyzja i to jest tylko moje zdanie...
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Ja po prostu mam komputero- wstręt. Pracuje na kompie, potem fundacyjne sprawy na kompie, i potem idę na długi spacer z psami bo juz nie mogę patrzeć na kompa. Mumiś starszy będzie miał do poniedziałku/wtorku zrobione ogłoszenia. Jezeli sie nikt nie odezwie mozemy ewentualnie pomyśleć o ogłoszeniu w Dzienniku Zachodnim- co myślicie?[/QUOTE] Ciocia,ale to ma też dobre strony,bo sprawy "komputerowe" masz w jednym palcu!:smile: Ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim, uważam za bardzo dobry pomysł :smile: [quote name='Zofija']Jeszcze poproszę Nilsson(o ile już tego nie zrobiła) aby wstawiła Mumisie na Radio Bielsko:)[/QUOTE] Super by było...! :smile: Uważam,że im więcej rozgłosu,tym bardziej wzrastają szanse na adopcje.Dlatego popieram! :smile: -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Amara jedzie do ds w przyszłym tygodniu, szukam transportu. Teksty do ogłoszeń już napisałąm i młodszy Muminek już ma ogłoszenia zrobione , a starszy w trakcie. To, ze nie piszę nie znaczy, ze nie działam:)[/QUOTE] Niestety,ale brak informacji powoduje właśnie takie myślenie ;) Fajne ogłoszonka Zofija i na dużo portalach :smile: Teraz pozostaje tylko mocno zaciskać...:kciuki::kciuki::kciuki: -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Rozumiem,że są to jedynie problemy,z którymi każdy adoptujący młodego psa może sobie poradzić.A sprawy diagnostyki i leczenia? -
[quote name='Rubik']Ja też trzymam kciuki :) Poker, Anula, danyww - dziękuję za sugestie wszelkie :)[/QUOTE] Ciocia Rubik,powodzenia w pomyślne przeprowadzenie wizyty pa dla naszego Hra-Kondzia...:kciuki::kciuki::kciuki:
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
stz,dzięki za obszerne info:smile: A co z drugim muminkiem?