Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Malutkimi kroczkami ale do przodu i to jest najważniejsze.Wszystko dla niej jest przecież takie nowe i jeszcze bardzo obce.Zaufa,tylko potrzeba na to czasu...
  2. Też już właśnie nad tym myślałam i bardzo się cieszę,że można będzie uruchomić jeszcze trzeci "front" w połączeniach telefonicznych.Hrabcio ma wyróżnione ogłoszenie na tablicy do 10 lipca.Jak się skończy,to wykupię mu nowy pakiet ogłoszeń i zapłacę za wyróżnione ogłoszenie.Nie wiem czy jeszcze ze starym tekstem,czy coś zmienić?Zdjęcia na pewno też by się przydały inne i tu prośba do michelle,o możliwie jak najwięcej wstawianie zdjęć.Mile widziane jeszcze jakieś pomysły,bo robić coś przecież trzeba...dla wspaniałego Hra-Kondzia!
  3. Czy są jakieś nowe wiadomości?Jak Amara czuje się w domowym otoczeniu?Jakaś tu cisza zapadła...:hmmmm:
  4. Najważniejsze,że Sawana już bezpieczna, pod troskliwą "kołderką"kochanego serducha Anulki :multi:Teraz już tylko może być lepiej...:smile:
  5. [quote name='michelle04']Z tego co pamiętam to miałam nieodebrane połączenie w nocy z nieznanego numeru tel., jednak myślę, że nr tel Moniki jest podany jako pierwszy stąd też brak zainteresowania moim nr tel tym bardziej, że oba zaczynają się od 5 (507 176 898 Monika, 502 298 088 ja) więc jeśli ktoś ma dzwonić to dzwoni pod pierwszy podany nr, jeśli byłyby w innych sieciach wówczas pewnie zainteresowany wybierałby sieć w której sam ma telefon ze względu na tańszą rozmowę - tak myślę...[/QUOTE] michelle, do ogłoszeń na małopolskie podałam tylko Twój nr telefonu i mail,bo na to się zgodziłaś.Właśnie chodziło mi o to,aby zacząć działać na dwa "fronty" zwiększając przez to szanse na adopcję.Nie wiem,ale to wszystko nie bardzo jak widzę ma sens...Nadal dumam....:hmmmm:
  6. [quote name='michelle04']Tylko co??? To jest pytanie...Odpowiedź PILNIE poszukiwana!! Ostrzyżony, ogłoszenie wyróżnione, foty zrobione, tekst zmieniony, nawet imię i ...du...a[/QUOTE] michelle,czy ty nie miałaś ani jednego telefonu w sprawie Hrabala,odkąd ukazały się nowe ogłoszenia?Czy może były,ale też tak "idiotyczne"jakie otrzymuje monika...? Myślę co można jeszcze zrobić i stąd te pytania.
  7. [quote name='edek']Kakadu pisała, że do 16-go ;)[/QUOTE] To już nie tak długo /choć bardzo...:cool3:/ bo tęsknię za tą małą,kochaną Tusineczką...:-( Mam nadzieję,że u malutkiej wszystko OK...:smile:
  8. [quote name='Nilsson']Dziewczyny ,ja nie wiem czy dobrze zrozumiałyście ,Amara nie jedzie do nowego domku ,tylko tam w hoteliku zmienia miejsce -idzie do domu pomieszkać:)[/QUOTE] Też myślałam,że ni stąd ni zowąd,ale pojawił się domek dla Amary .Zmiana "apartamentu" w hoteliku na pewno będzie miała pozytywny wpływ na rekonwalescencję Amarki :smile:
  9. Jacki jest bardzo ładnym i adopcyjnym pieskiem,choć już tyle biedaczysko przeszedł... Kochani,może w sprawie dt spróbujcie jeszcze napisać tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234222-Oferuję-DT-pod-Warszawą-tylko-łagodn******!?p=20822441#post20822441[/URL]
  10. Zaglądam do muminków i też martwi mnie ten podwyższony mocznik u suni...Ale przecież psiaki mają zapewnioną opiekę weterynaryjną,więc to wet powinien coś zalecić.Czekamy więc nadal na dalsze wyniki badań-seskrobin i dalsze wiadomości. A zdjęcia na kanapie z kicią,wprost powalające!:loveu:
  11. Oczy się cieszą i serce raduje oglądając fotki Orlena i Dosi :smile: Psiaki są takie piękne i szczęśliwe!Dorotko,wracaj do nas,bo bardzo tęsknimy...Mam nadzieję,że po ukończeniu kursu zawitasz na dogo już na stałe :smile: Oczywiście za pomyślne jego ukończenie,mocno zaciskam...:kciuki:
  12. Choć kilkaset kilometrów od Was,to całym serduchem i myślami jestem Poker z Wami i sunieczkami....Niech te ich nowe domki,będą na miarę Waszego... [INDENT] [IMG]http://swiat-obrazkow.pl/obrazy/2/118/serduszko24.jpg[/IMG] [/INDENT]
  13. Ach,Poker,co tu napisać na ten jutrzejszy dzień...? Chyba tylko tak: :kciuki::calus::kciuki: :Rose:
  14. Czekamy zatem,na wiadomości...
  15. Poprawiony banerek,przez kochaną ciocię fochu: [INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-ma%C5%82e-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5802/szczeniaki3.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  16. Asia_L witamy serdecznie na wątku Hra-Kondzia :smile:
  17. Kolejne bidy koczujące na ulicy...:-( Na dzień dzisiejszy,nie wiem jak pomóc....
  18. Pięknie już słodziaki wyglądają :multi: bez porównania z pierwszymi zdjęciami...
  19. Małe,kochane pchlątka :loveu: Najważniejsze,że już obie zdrowe!:multi:
  20. Te słodkie minki Tusi,po prostu rozwalają....:loveu: Nasze kochane cudeńko!
  21. [quote name='Zofija']Prośba do Bogusik odnośnie banerka- czy mogę prosić o zmianę na banerku- to nie są 3 szczeniaki:) może 3 pieski z meliny?[/QUOTE] Zaraz poproszę o zmianę ciocię fochu....
  22. [quote name='michelle04']Niestety moje ogłoszenie, które chciałam zamieścić na woj dolnośląskie odrzucają mi jako już istniejące :([/QUOTE] Ciocia,pewnie dlatego,że już z tym tekstem jest na małopolskie.Chyba trzeba poczekać aż się skończy i wtedy zmienić na dolnośląskie.Nie bardzo się na tym znam,ale myślę,że to chyba o to chodzi...
  23. [quote name='Bogusik']Banerek do pobrania zrobiony przez kochaną ciocię fochu:smile: Dobrze by było umieścić go na 1 stronie,bo zginie po między postami...[INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243524-Trzy-małe-bardzo-chore-kundelki-z-interwencji-w-schronisku-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1885/szczeniakis.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Zofija,ponawiam swoją prośbę o wstawienie banerka do pobrania na pierwszą stronę.
  24. Myślę,że trzeba spokojnie poczekać na laboratoryjne wyniki badań,które pokażą co bidulkom faktycznie jest...Na podstawie tego,zapewne wet zaleci odpowiednie leczenie.
×
×
  • Create New...