-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Naprawdę,brak słów na tego typu maile...:cool3: Bardzo mnie martwi to zagrożenie powodziowe,tym bardziej,że nadal pada...Miejmy nadzieję,że nic się nie stanie...!
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Jejku,też mi łezki poleciały,po oglądnięciu filmików...:loveu: Tak bardzo,bardzo się cieszę :multi: Ona chyba nigdy nie chodzi spokojnie tylko leci jak torpeda...;) Krzywonóżkowe, nasze cudeńko!!! -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiadomości!Tusinka chodzi na "czterech" :multi:Moje kochane śliczności...:calus: W środę,wizyta u weta,mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze...:kciuki: -
[quote name='gosiaczek1984']Masz racje,ze samo sie nie zrobi,tylko ja mam tyle na glowie,ze nie ogarniam powoli,jestem we wczesnej ciazy niestety zagrozonej i we wtorek sie dowiem czy moj dzidzius w ogole zyje,to mnie tak przytlacza,ze nie moge na niczym sie skupic,jutro postaram sie zrobic ogloszenie,wybaczcie mi,ale naprawde jest mi z tym wszystkim zle[/QUOTE] Ciocia,w takiej sytuacji, dbaj przede wszystkim o siebie i maleństwo :smile: Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze,za co z całego serca mocno trzymam kciuki! :kciuki::calus::kciuki:
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Z każdymi nowymi zdjęciami,muminy są piękniejsze i bardzo ładnie porastają sierścią :smile: A maluch,to jak widać,nieźle daje "popalić" wszystkim...Taki urwisowaty słodziak ;) -
[quote name='gosiaczek1984']He he no to odzyli bez kolnierzykow,beta ata czy sa tel o chlopakow,ja dzisiaj postaram sie zrobic tekst ogloszen dla Dina i znajde bazarek ogloszeniowy,bo trzeba go oglaszac,bo widac,ze slabo z adopcjami[/QUOTE Podczytuję wątek i wiem jedno : samo się nic nie zrobi,niestety...Podaję dwa linki do ogłoszeń i w pierwszym poście pisze,co potrzebne do ogłoszeń [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244302-ogłoszenia-bazarek-dla-Teriego-i-Dropsa-szybko-do-10-07-20-00[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244131-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-06-07-2013[/URL] :smile:
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wiadomości...Tak to czasami bywa,że trzeba się o nie upominać,bo inaczej nic się nie dowiemy... ;) -
Jakie wieści u Sawany po następnych 4 dniach?Czy są jakieś postępy?
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Bezpiecznego fruwania, miłego wypoczynku:)[/QUOTE] Dołączam się do życzeń...:):bye: -
Dzięki ciocie :smile: tak więc może uda się podzielić i 20 na dolnośląskie z wyróżnioną tablicą i 20 na mazowieckie?Tekst zostawiamy ten od michelle,tylko jedynie pozmieniam zdjęcia.W przyszłym tygodniu wstawię na bazarek ogłoszeniowy u natie.Pakiet już jest zapłacony,ale jeszcze te stare ogłoszenia są aktualne,tak więc poczekam do przyszłego tygodnia...:smile:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro Inga.mm....:-( -
Michelle,dzięki za następne zdjęcia.Może jakoś z pomocą,czy radą cioteczek kibicujących Hrabciowi,wspólnymi siłami w końcu "wydębimy" ten domeczek dla niego :-) Ponawiam swoją prośbę o doradzenie w spr. ogłoszeń....Czy tekst zostawiamy,czy jednak coś zmienić? I na jakie województwo,mazowieckie albo dolnośląskie,czy może inne ? W tym tygodniu z powodu pracy,jestem tylko z doskoku po południu i jak teraz... Proszę,doradźcie coś...:modla:
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Pięknie już muminki wyglądają,tylko tak dalej...! :smile: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Jak fajnie znowu oglądać naszą Tusinkę :loveu: A po urlopie,to wydaje mi się,że jeszcze bardziej wypiękniała!:smile: kakadu, na widok zdjęcia przepięknej nadmorskiej plaży,tylko sobie głęboko wzdychnęłam,tak bardzo kocham morze... A co do przepięknie kwitnącego krzewu,to wydaje mi się,że jest to żarnowiec.Chociaż nie wiem,bo właściwie kwitnie kwiecień-maj...Jest jeszcze w kolorze bordowym.Cudny!:smile: -
[quote name='michelle04']Zle odpisałam???[/QUOTE] Na pewno farmerce nie chodzi o Twoją odpowiedź,bo dobrze odpisałaś,choć kiwaczka :shake: bez komentarza można różnie zrozumieć...;)
-
Dzięki michelle,noski-eskimoski jak się patrzy!Naprawdę świetne zdjęcie :loveu:
-
[quote name='michelle04']Ok Ciocia, zdjęcia będą na bieżąco, a co do ostatniej fotki to mnie można wyciąć i zostawić tylko całujące się noski - eskimoski ;)[/QUOTE] Mniom, wyciać i zostawić noski-eskimoski?To już nie dla mnie...Ja tylko niestety kopiuj i wklej...:oops:;) Jak najbardziej,tak właśnie odpisz michelle.
-
Nie ma mowy o żadnej budzie!Będziemy szukać dalej domku takiego na jaki Hrabcio zasługuje!!!
-
michelle rób jeszcze zdjęcia jak tylko znajdziesz czas i wstawiaj tu na wątek.Ja już wstępnie zamówiłam nowe ogłoszenia na bazarku u natie,ale tym razem będzie 40.Stare kończą się chyba 25.06 tak więc na to miejsce wskoczą następne.Nie wiem,czy tekst ten sam,czy coś zmieniać?I może tym razem dać na mazowieckie? Prośba,może ktoś ma wenę twórczą, jeszcze by coś dodał-ujął...?Wszelkie rady bardzo mile widziane,a wręcz wskazane! michelle,a nawiasem mówiąc,to ostatnie zdjątko jest najfajniejsze :loveu: tylko prawdopodobnie to ty,taka fajniutka "laseczka" byś miała wzięcie,a nie nasz Hrabcio... ;):smile:
-
[quote name='malawaszka']racja - ja kiedyś tak miałam, że z początkowego bardzo kiepskiego kontaktu wyszedł bardzo fajny dom - po prostu pani miała taki zdawkowy sposób pisania, napsuła mi nerwów, ale w rozmowie zupełnie inny odbiór[/QUOTE] I na to właśnie liczymy, dlatego bardzo mnie ucieszył sposób w jaki odpowiedziała michelle.
-
[quote name='Energy']Pewnie, że za mało, w ogóle takie wpisy mnie ostatnio coraz bardziej osłabiają. Ale cóż...[/QUOTE] To prawda,nie mniej jednak,nie należy ignorować nawet tak "płytkich" zapytań...Choć,czasami trudno utrzymać nerwy na wodzy :cool3:
-
[quote name='michelle04']Otrzymałam zapytanie od kogoś kto ma nick rb49 ws Hraba, tak brzmiące: [LIST] [*][B]rb49[/B] [URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/klTW/"][COLOR=#626262]Ogłoszenia tego użytkownika[/COLOR][/URL] Chętnie go wezmę ale jak pokonać odległość Kępno -Kraków.? [URL="http://tablica.pl/mojatablica/odpowiedz-na-ogloszenie/174451363/?action=answer&id=174451363&xtor=EREC-58-[id1]-20130615-[link]-1240333%401-20130615205932#blockUser"] Zablokuj użytkownika[/URL] [*][B]Data:[/B] dzisiaj, 21:13[B]Twoja odpowiedź[/B] Witam, piesek znajduje się w Dzierżoniowie, woj dolnośląskie, zależy mi na tym by trafił w *dobre ręce*, bo wizja oddania go do schroniska mnie przeraża :( Czy może Pan/Pani podać swój nr tel to zadzwonię, porozmawiamy i może wspólnie coś poradzimy Chciałabym również dowiedzieć się jakie warunki będzie miał psiak, to dla mnie ważne Proszę o odpowiedź Pozdrawiam Diana [/LIST] Mam nadzieję, że dobrze odpisałam?[/QUOTE] Według mnie,to bardzo dobrze odpisałaś.Rozważnie,z dystansem i ze stoickim spokojem.Tak naprawdę,to trudno odpowiedzieć racjonalnie i bez niepożądanych emocji osobie,która ogranicza się tylko do jednego zdania....
-
Łał! michelle,ale sesja zdjęciowa :smile: Dobrze doradziła malawaszka,żeby nie robić zdjęć z góry,tylko z pozycji psa i od razu widać efekty.Jeszcze potrzebne by były przy nogach stojącego człowieka,co pozwoli ocenić jego wielkość.Dobra robota michelle... :calus:
-
Piękny,wesoły i tyle w nim niespożytej energii!I kto by mu dał 7-8 lat,no kto...?Cudowny jest naprawdę :smile: michelle,czy on dalej jest jeszcze na APTO-FLEXSIE,czy na arthrovecie?