-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
[quote name='farmerka63']No to atakujemy dalej...bo nam znowu kawaler zarośnie :D Moniko - podejmij decyzję , bo szkoda czasu...[/QUOTE] Szkoda,że taka cisza "decyzyjna" nastała...Jak tak dalej pójdzie,to i pomału zaczną się wykruszać deklaracje,tak jak to widać na niektórych wątkach...:shake:
-
Smutne wiadomości...:-( Cały czas wierzyłam,że stan Bastusia się poprawi,ale oprócz problemów z chodzeniem ma jeszcze inne choroby i to nieoperacyjne,ze względu na wiek.Teraz zapewne nastąpiła kumulacja wszystkiego po trochę i takie są właśnie efekty. Wet zalecił podawać 1 tab. sterydu,czyli dawkę "końską" Bez sterydu,w ogóle się nie ruszy,a z nim,wysiadają inne organy...Eh :-( Dziewczyny,to Wy jesteście z Bastusiem i wiem,że robicie wszystko,co w waszej mocy,by mu pomóc.Gdyby przebywał w schronie,to zapewne by już dawno nie żył.Bidulek odchodził by w bólach i męczarniach,nie mając przy sobie dbającego i serdecznego człowieka...
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[I]Płynie rybka, płynie, po Tusi ligninie, zobaczyła morze, ale zejść nie może, Zobaczyła też rekina, co zębata jego mina, zobaczyła glonojada, co rafę objada, Zobaczyła kraba, bardzo temu rada, faję zapaliła, dymka z nim puściła. Fika nóżką rybka mała, co rekina się nie bała, a papuga płacze i płyną sandacze. [SIZE=2][SIZE=2]To [/SIZE]rekiny,[SIZE=2]to[/SIZE] sandacze[SIZE=2]...[/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2]a tu nagle,sroka kracze! Wtedy oczka otworzył[SIZE=2]am[/SIZE] i już wiem,[SIZE=2]że [SIZE=2]tylko[/SIZE] śnił[SIZE=2]am[/SIZE]!!! [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/I]:multi:[I][SIZE=2][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE] [/I] -
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
Bogusik replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Gloria pare dni temu miala sterylke a dzis..... POJECHALA DO DS!!!!! :multi: Bazarki ktore wlasnie trwaja pomoga zalatac dziure finansowa jaka po sobie sunia zostawila, wiec nadal zapraszam do mojego podpisu :)[/QUOTE] Wspaniałe wiadomości!:smile: Glorciu,samych radości i dużo miłości w nowym domku:kciuki::smile::kciuki: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Ciocia kakadu,opatrunek żelowy jest bardzo dobry!Stosowany u ludzi i u zwierząt.Możesz napisać pw do mysza1 Tu zresztą podaję wątek Glorii i sama zobacz jak pięknie rana wygojona! Wpis mysza1 str.1 post 14 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239952-Lapka-pięknie-się-goi-dziękujemy!-Szukamy-domu-dla-Glorii[/URL]! -
To prawda,cisza,jak makiem zasiał...:hmmmm:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Wiadomości są,zdjęcia przepięknościowe też,słoneczko świeci,chomiczek stukoce łapinką po chodniku,a ciocia kakadu nie narzeka na ból zęba...Więc, wszystko 'zusammen' do kupy...miód na serce!:loveu: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
A co u Tusi taka cisza nastała...? :hmmmm: Ciocia kakadu już na pewno śpi,ale jutro prosimy o relacje z weekendu i obiecany filmik...!:smile: -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Bogusik replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Oj, ciociu chyba już lepszych nie będzie, ale zaglądaj do nas![/QUOTE] Właśnie poczytałam ostatnie wiadomości...:-( Zwierzaki pochorowały się i to wszystkie na raz...Zapowiada się ciężki tydzień jeżdżenia do lecznicy na badania i diagnozowanie.Eh...:-( Przesyłam dużo dobrych myśli i pozytywnej energii,dla Ciebie ciocia i Twojego zwierzyńca :calus::kciuki: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
I znowu nasze cudowności można oglądać:loveu: Takie maleństwo,a tak szybko zasuwa,niczym torpeda...!:evil_lol: -
[quote name='michelle04']Pieniążki za strzyżenie otrzymałam - dziękuję Otrzymała i odpisałam na e-mail'owe zapytanie o Hrabcia. Pani ma już jedną, dwuletnią psią bidę ze schronu i szuka dla niego towarzysza. Czekamy.[/QUOTE] Jak widać coś się jednak ruszyło:smile: Czekamy więc na wiadomości...:smile::kciuki:
-
Czekamy więc nadal, na ten jeden,ale właściwy telefon... :kciuki::smile:
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Bogusik replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Co dziennie zaglądam do Kłębuszka z nadzieją na lepsze wiadomości... -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Trzymałam kciuki za Tusinkę,a teraz widzę,że jeszcze muszę za ciocię kakadu z bolącym zębem...:-(:kciuki::smile: -
[quote name=':: FiGa ::']Teraz domek do kwestia czasu.... :knuje: A jak nie... :mad:[/QUOTE] Też tak myślę...Już chociaż jeden telefon był.Czekamy i jak zwykle...:kciuki::kciuki::kciuki:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Teraz wszystko znowu działa i znowu mogłam sobie pooglądać Tusinkę :smile: Ze mnie taki nocny marek trochę z przymusu,bo mam w tym tygodniu takie godziny pracy,że jestem w domu ok.21,30 :cool3: A pozaglądać na wąteczki muszę,co bym mogła potem, dobrze zasnąć ;) Mocno trzymam kciuki za spokojną dzisiejszą wizytę u weta :kciuki::smile: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
I znowu problemy z dogo.Zdjęcia znikły,nie da się odpowiedzieć z cytatem,bo wychodzi co wychodzi.I nie da si edytowac .Horror!... -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
dzięki a widziałaś jaka jest zgrabniutka po tych spacerkach? już nie tłuściutki pulpecik, tylko cudna panienka Tak właśnie widziałam,Teraz wygląda jak sareneczka...! A gdzie wcięło zdjęcia Tusi?Albo tylko ja ich teraz nie widzę... -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Miałam coś dodać do sex-szo-prez ale sobie udpuszczę... Ja nie wiem,czy tylko ja tak mam,ale ja nie mogę się na Tusinkę napatrzeć...:loveu:Cudeńko maleńkie!:loveu: -
Fajnie,że już ruszają ogłoszenia!Może,teraz ktoś przystojniaka wypatrzy i zakocha się w nim na zabój!:kciuki::smile: Czy moja wpłata na SPA dla Hrabcia dotarła?Wysłana była w piątek...