-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Wczoraj rozmawiałam z p.Martą i u Effi teraz Dilli wszystko w należytym porządku.Jest przekochana,na spacerach kocha wszystkie napotkane psiaki i ludzi.Dzięki temu,zrobiła furorę wśród okolicznych mieszkańców :) Uwielbia mizianka,a gdy p.Marta weźmie ją na ręce,to wtula główkę w szyję niczym dziecko.Była na przeglądzie i wszystko jest ok. Pani Marta mi powiedziała,że Dilla to największe szczęście,jakie mogło ją spotkać!:)
-
U Maliki teraz Tosi też wszystko dobrze.Skradła serducha wszystkim domownikom :) Jest wesoła,bawi się i czuje się bezpiecznie w swoim nowym domu.Państwo byli z nią w lesie ale tam puki co była lekko speszona iz podkulonym ogonkiem. Tak samo reaguje na zmianę kierunku spacerów w okolicy domu.Na to trzeba czasu i zachęcałam p.Magdę aby jeździła do tego lasku,a gdy Tosia zobaczy,że zawsze wracają do domu, to zacznie się i tam czuć bezpiecznie.Na piątek umówiona wizyta w spa. Czip został zarejestrowany w bazie danych,otrzymałam skan potwierdzenia.
-
Na prośbę Gabrysi i Basi wstawiam filmik z szaleństwami Oskarka :)
-
Jak Hania wstawiła zdjęcia, to właśnie również to zdjęcie mnie bardzo poruszyło :) Imbirek ma coś w sobie,że gdy na niego patrzę,to mam mokre oczy...:) Miejmy nadzieję Poker,że właśnie jest tak jak napisałaś i ten niedowład łapek wynikł z zagłodzenia.Ma chłopak apetyt i dostaje dobrą karmę więc powinien przybierać na wadze.Jeszcze poczekamy na wyniki z badania krwi,które ma być w przyszłym tygodniu.
-
Biedny Imbirek,co ten biedak musiał przejść...:((( Dobrze,że na już jest Animonda i mam nadzieję,że będzie chciał jeść,jak również nie spowoduje zawirowań żołądkowo-jelitowych. Bardzo dziękujemy za zdjęcia i będziemy czekać na jutrzejsze wiadomości.Przekaż Haniu Piotrkowi wielkie podziękowania za transport :)