Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Wczoraj rozmawiałam z p.Martą i u Effi teraz Dilli wszystko w należytym porządku.Jest przekochana,na spacerach kocha wszystkie napotkane psiaki i ludzi.Dzięki temu,zrobiła furorę wśród okolicznych mieszkańców :) Uwielbia mizianka,a gdy p.Marta weźmie ją na ręce,to wtula główkę w szyję niczym dziecko.Była na przeglądzie i wszystko jest ok. Pani Marta mi powiedziała,że Dilla to największe szczęście,jakie mogło ją spotkać!:)
  2. Ja też mam takie odczucie,że Tobiś może tylko kontury ale widzi.Doskonale sobie radzi w zupełnie nie znanym mu dotychczas otoczeniu. Kochany staruszeczek,który rozczula gdy się na niego patrzy :)
  3. U Maliki teraz Tosi też wszystko dobrze.Skradła serducha wszystkim domownikom :) Jest wesoła,bawi się i czuje się bezpiecznie w swoim nowym domu.Państwo byli z nią w lesie ale tam puki co była lekko speszona iz podkulonym ogonkiem. Tak samo reaguje na zmianę kierunku spacerów w okolicy domu.Na to trzeba czasu i zachęcałam p.Magdę aby jeździła do tego lasku,a gdy Tosia zobaczy,że zawsze wracają do domu, to zacznie się i tam czuć bezpiecznie.Na piątek umówiona wizyta w spa. Czip został zarejestrowany w bazie danych,otrzymałam skan potwierdzenia.
  4. Dobre wiadomości zawsze cieszą,a puki co dzisiaj jest ich trochę....:)
  5. W porozumieniu z Anulą, ustaliłam dzisiaj z Martą,że szczeniaczka weźmiemy pod naszą opiekę.Trochę to odciąży koszty utrzymania 3 psiaków, a my jakoś sobie będziemy musiały dać radę.
  6. Dopiero teraz zauważyłam wstawiony link na wątku zamojskim,więc również się melduję.
  7. Baffi ma się bardzo dobrze.Przyzwyczajony już do rodziny,wita ich z ogromną radością.Ma apetyt,daje się bez problemu czesać i lubi zabawy z piłeczką.Także wszystko ok :)
  8. Na prośbę Gabrysi i Basi wstawiam filmik z szaleństwami Oskarka :)
  9. Ja już widzę poprawę a to dopiero chwila jak Imbirek jest u Hani :) Ehhhh i znowu oczy mam mokre....
  10. Dzisiaj Hania była tylko w spa, a od weta otrzymała wynik z badania kału i podjechała do lecznicy po tabletki na robale.
  11. Jak Hania wstawiła zdjęcia, to właśnie również to zdjęcie mnie bardzo poruszyło :) Imbirek ma coś w sobie,że gdy na niego patrzę,to mam mokre oczy...:) Miejmy nadzieję Poker,że właśnie jest tak jak napisałaś i ten niedowład łapek wynikł z zagłodzenia.Ma chłopak apetyt i dostaje dobrą karmę więc powinien przybierać na wadze.Jeszcze poczekamy na wyniki z badania krwi,które ma być w przyszłym tygodniu.
  12. Pięknie dziękujemy Haniu :) Na pewno Imbirek czuje się o wiele lepiej teraz, niż jeszcze parę godzin temu :)
  13. Tak Tysiu,jak przeczytałam, to oczy miałam pełne łez :( To był ostatni dzwon ratunku dla Imbirka i nie chcę nawet myśleć co by było, gdyby tam został...
  14. Pytałam o to Hanię i Imbirek na całe szczęście ma spory apetyt.Dzisiaj do południa nie udało się z fryzjerem ale Hania wypłakała wizytę jeszcze dzisiaj na godz. 16.Będzie tam razem z Imbirkiem aby pomóc. Haniu,jeszcze raz bardzo dziękuję,tym bardziej,że musiałaś pozmieniać swoje plany :)
  15. Tobiś też taki chudziutki biedaczek,jak Imbirek :( Też jestem ciekawa co jutro powie wet....
  16. Biedny Imbirek,co ten biedak musiał przejść...:((( Dobrze,że na już jest Animonda i mam nadzieję,że będzie chciał jeść,jak również nie spowoduje zawirowań żołądkowo-jelitowych. Bardzo dziękujemy za zdjęcia i będziemy czekać na jutrzejsze wiadomości.Przekaż Haniu Piotrkowi wielkie podziękowania za transport :)
  17. Przed chwilą otrzymałam wiadomość od ewu,że psiaki pojechały :)
  18. Tak bardzo ważny i trzymamy mocno kciuki!
  19. Jeszcze jedno ocalone życie dzięki Tobie Livka :) Mnie się podoba imię Tobiś i pasuje do małego :)
  20. Kochani,z całego serca dziękujemy za wszelką pomoc! :) Nawet się nie spodziewałam,że wątek Imbirka odwiedzi tyle osób :)
  21. Otrzymałam wiadomość od Hani,że koszt transportu wyniesie 450zł.Hania ma wstawić na fb transportowym,więc może ktoś jeszcze dołączy.
×
×
  • Create New...