Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Niestety ale nie mogę wstawić żadnych zdjęć bo coś się dzieje na dogo i wyskakuje błąd....Jak się ponaprawia to wstawię przesłaną fakturę Maliki za weta. Faktura na 114,00zł - 40,00zł /przekazane za szelki / - 50,00zł / dopłata Zea za weta / =24,00zł.
  2. Wczoraj długo rozmawiałam z bardzo sympatyczną p.Anią i Ati ma się świetnie.Byli na kontroli i te 2 małe guzki nie powiększają się.Przy okazji został zarejestrowany czip do bazy danych.Mała jest przekochana :) Biega za piłką po ogrodzie,kręci piruety jak zobaczy szelki i szykuje się spacer i każdego domownika wita ogromną radością.Trochę już jest zarośnięta ale trzeba przetrwać do czasu otworzenia zakładów gromerskich.Śierść zrobia się bujna i lśniąca.Oczywiście księżniczka śpi z Pańciostwem w łóżku bo innej opcji nie ma! :) Zdjęć niestety nie mam ponieważ są trudności techniczne, ale wiem w 100% że Ati ma najlepszy z możliwych domek :)
  3. U Maliki też wszystko dobrze.Ma szczenięce zachowania i lubi podgryzać za spodnie i ręce.Poradziłam aby p.Magda kupiła jej dużego gnata z naturalnych skór, to wtedy będzie miała zajęcie,a przy tym też oczyszczą się ząbki.Mimo,że ma kupione gumowe zabawki,to jednak podchodzą jej bardziej domowe akcesoria.Jest bardzo wesoła,biega za piłką i oczywiście za Kubą,który jest jej towarzyszem zabaw.W piątek kolejna kontrolna wizyta u weta i ustalenie zabiegu sterylizacji.W książeczce nie było wpisu o szczepieni p/wirusówkom,Hania ma przesłać skan.Z tego wszystkiego Pani Magda zapomniała na pierwszej wizycie zgłosić czip do rejestracji ale zrobi to właśnie w piątek.
  4. Pierwszej nocy Baffi tłukł się po pokoju i zrobił 3 kupy, kolejnej nocy już było czyściutko i Baffi spał spokojnie.Po za tym jest wszystko fajnie :)
  5. Jak się okazało operacja już jutro, więc naprawdę trzeba nam trzymać kciuki za Tycię,Pokerów i wetów aby udało się im łapinkę dobrze poskładać.
  6. Wrażenia bardzo pozytywne :) Dzisiaj rozmawiałam i z p.Eweliną i jej mamą i są Baffikiem zachwycone.Bardzo dobrze się aklimatyzuje, z apetytem zjadł swoje porcje i wyganiał się po ogrodzie za piłeczką.Obszczekuje nieznajomych za płotem,a w domu chodzi krok w krok za seniorką p.Marylą.Mimo uszykowanego posłania na narożniku, to puki co, wybrał sobie dywanik do leżenia.Jest bardzo mądry i pojętny więc wszystkiego się jeszcze pomału nauczy. Panie odkupiły od Hani szelki,w których przyjechał Baffi i zapłaciły 40zł.Hania zaproponowała aby za te pieniążki była uregulowana opłata za weta Maliki.Po niedzieli odbierze fakturę, to będzie wiadomo ile będzie do zapłaty i psiaki będą rozliczone
  7. Jeszcze raz dziękuję Poker za przeprowadzenie wizyty i zdanie relacji :) Nie miałam czasu napisać ale powiadomiłam zaraz p.Ewelinę o decyzji i Hanię.Tak więc Baffi może pakować walizkę i jak dobrze pójdzie to jutro wyruszyć do swojej nowej rodziny :)
  8. Zapomniałam napisać,że Hania otrzymała od rodziny Maliki 100zł :) Uzgodniłyśmy z Hanią,że za te pieniążki zakupi smaczki i co jeszcze będzie potrzebne dla psiaków w hoteliku :)
  9. Dobrze,że już wszystko logistycznie ogarnięte. Teraz przed Tycią kolejny etap zmiany pobytu i trochę czasu na aklimatyzację u Poker,no i bardzo trudna operacja rekonstrukcji łapki we wtorek.Tu naprawdę będą potrzebne bardzo dobrze zaciśnięte kciuki i dużo dobrych i pozytywnych myśli, co już teraz czynię.
  10. Zgłosiła się Pani z Wrocławia,która chce zaadoptować Baffiego.Wraz z 10 letnią córką i babcią mieszkają w domu z dużym ogrodem.Pani Ewelina pracuje ok 5-6 godzin dziennie.Mieli bokserka,który po 8 latach i chorobie odszedł za TM[*] Rodzina psiolubna i Baffi bardzo im zapadł w serce .Oczywiście był by w domu bo jak Pani Ewelina powiedziała,że nie jest morderczynią aby trzymać psiaka w budzie czy kojcu :) Zapytałam Poker czy w obecnej sytuacji będzie mogła zrobić wizytę p/a i wyraziła zgodę,za co bardzo dziękuję :) Ma dać znać kiedy się odbędzie.
  11. Kopiuję z fb oferowany przez p.Grzegorza transport.Przewoził nam raz psiaki z Zamościa.Może ktoś poszukuje na tej trasie... Jadę na takich trasach i mogę zabrać zwierzaka : 15.04 środa : Warszawa-Opole- Warszawa 17.04 piątek : Warszawa - Szczytno - Wrocław - Legnica - Warszawa Tel 502328360 lub 510173656
  12. Malika już swobodnie porusza się po domu,jest wesoła i zaczepia do zabawy.Bardzo lubi małego Kubę i niemalże nie odstępuje go na krok :) Cała rodzina jest nią zachwycona i zakochana po same uszy :)
  13. Przydreptałam z wątku bazarku Havanki do Albinka i wpłacę 50zł jednorazowo.Elu nr konta podaj tylko Anuli,ponieważ ona zrobi przelew.
  14. Malika przespała spokojnie całą noc z pańcostwem w łóżku.Nie bardzo chciała wyjść na spacer pewnie obawiając się,że znowu zostanie gdzieś wywieziona w nieznane ale już później chętnie szła.Ma wilczy apetyt,fajnie bawi się z młodszym synkiem,trochę zaczęła się już bawić zabawkami więc stres pomału mija.Jak na pierwsze wiadomości to są bardzo dobre :)
×
×
  • Create New...