-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Was i zostawiam wiele ciepłych i pozytywnych myśli... -
Znając sytuację, wszyscy się martwimy, aby tylko Piotrek szczęśliwie dojechał z psiakami do domu.To wyjątkowo długi, trudny transport i trzeba też wziąć pod uwagę w jakich warunkach musi jechać kierowca.Na wątku Tyci już wiadomo,że jeden kociak dojechał cały utytłany we własnych odchodach więc smród w aucie musi być nie do opisania....Dlatego wielki szacun dla Piotra,że w ogóle podjął się tego transportu i ciągle mocno zaciśnięte kciuki, aby bezpiecznie dojechał! Piotr i Hania to wspaniała,pełna empatii rodzina i już minęło 5 lat jak po raz pierwszy trafił do ich hoteliku staruszek Maksiu [*] Od tego czasu wiele psiaków zamojskich i nie tylko, znajduje dobrą opiekę pod ich dachem :) To hotelik,z którym tak dobrze nam się współpracuje i do którego mamy pełne zaufanie. Maksiu ma na zawsze swoje miejsce w sercu Hani,moim i Anuli. [*]