Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. To prawda,że obraz nędzy i rozpaczy dlatego nie mogłyśmy go zostawić bez pomocy.Po prostu sumienie by nas chyba zżarło... Zostań z nami Tysiu :)
  2. Wstawię tu 2 filmiki z wątku ogólnego
  3. Dziękuję Anulko za założenie Imbirkowi wątku :)
  4. Rozmawiałam z Hanią i przyjmie Imbira do siebie.Ponieważ jest w kolorze właśnie imbiru więc takie dałyśmy mu z Anulą imię.Otrzymałam właśnie wiadomość od Basi,że Szafirek jedzie po niego w środę.
  5. A tu już po za nim...
  6. Być może uda się pomóc temu bidulkowi....Jestem w kontakcie z ewu i jutro będzie coś w tej sprawie wiadomo. Bidulek jeszcze jak był w kojcu.....:(
  7. Wczoraj bardzo długo rozmawiałam z p.Wiolettą o Atilce i różnych innych życiowych sprawach...:) To wspaniała osoba i można rozmawiać całymi godzinami :) Puki co Atilka nadal kropelkuje choć już nie w takim stopniu jak było przedtem.Za jakiś czas będzie miała kontrolne badania czy znowu nie nastąpiły jakieś zmiany w obrębie pęcherza i dróg moczowych.
  8. Gracja wraz z rodziną serdecznie pozdrawiają :)
  9. A dziewczyny jak szalały tak szaleją dalej...:) https://youtu.be/3mCHczWbwic
  10. Gdyby pozostał w schronie to już by go zapewne nie było wśród żywych...Cziko miał szczęście,że znalazła się taka wspaniała rodzina,która dała mu dom,opiekę i wiele miłości.To już staruszek i czas jaki mu pozostał,może spędzić na kanapie, w cieple i w spokoju :)
  11. Ciągle są jakieś zawirowania z wstawianiem zdjęć i edycją :( Ale jak pokazują powyższe zdjęcia Capri ma się świetnie :)
  12. Kessi po spa wygląda ślicznie :) U Czika też wszystko dobrze :) Pan Mariusz napisał: Dzień Dobry, Cziko miewa się bardzo dobrze. Skradł serca wszystkim domownikom. Ma swoje miejsce na kanapie. I dobrze dogaduje się z naszym pierwszym psem. Myślę że jesteśmy teraz dla niego prawdziwą rodziną. My już domu bez niego sobie nie wyobrażamy. Pozdrawiamy serdecznie.
  13. Zrobiłam próbę i wstawia się jak kiedyś przez wybranie pliku więc jak wrócę z pracy to powstawiam na wątki.Oczywiście jak znowu coś się nie zmieni....
  14. Ja nie mogę edytować ani wstawiać zdjęć bo mi wyskakuje błąd.Mam trochę zdjęć przesłanych z ds ale się nie da puki co wstawić.
×
×
  • Create New...