-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Rozmawiałam z Hanią i przyjmie Imbira do siebie.Ponieważ jest w kolorze właśnie imbiru więc takie dałyśmy mu z Anulą imię.Otrzymałam właśnie wiadomość od Basi,że Szafirek jedzie po niego w środę.
-
A tu już po za nim...
-
Być może uda się pomóc temu bidulkowi....Jestem w kontakcie z ewu i jutro będzie coś w tej sprawie wiadomo. Bidulek jeszcze jak był w kojcu.....:(
-
Wczoraj bardzo długo rozmawiałam z p.Wiolettą o Atilce i różnych innych życiowych sprawach...:) To wspaniała osoba i można rozmawiać całymi godzinami :) Puki co Atilka nadal kropelkuje choć już nie w takim stopniu jak było przedtem.Za jakiś czas będzie miała kontrolne badania czy znowu nie nastąpiły jakieś zmiany w obrębie pęcherza i dróg moczowych.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Kessi po spa wygląda ślicznie :) U Czika też wszystko dobrze :) Pan Mariusz napisał: Dzień Dobry, Cziko miewa się bardzo dobrze. Skradł serca wszystkim domownikom. Ma swoje miejsce na kanapie. I dobrze dogaduje się z naszym pierwszym psem. Myślę że jesteśmy teraz dla niego prawdziwą rodziną. My już domu bez niego sobie nie wyobrażamy. Pozdrawiamy serdecznie.