-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Jak ktoś coś wie o operacji Tusinki,to proszę piszcie!:modla: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Dołączam z kciukami i pozytywnymi myślami! :kciuki::calus: -
Tak,wiem z tymi kłoskami,to nie żarty.U mnie w okolicy nie ma na szczęście takiej trawy.Jak byłyśmy w Legnicy z Juliką u fryzjera,to trochę przed pospacerowałyśmy.Tam każdy kawałeczek ziemi,w okół słupa,koło garaży,był porośnięty tą kłosiastą trawą.Jeszce czegoś takiego nie widziałam... :shake: Dzięki za nazwę preparatu dla starowinek.Mocno trzymam kciuki za zdrowie Dolarka i Pokerka ,jak również za najlepszy domeczek dla Toli :kciuki::smile:
-
Choć to wątek Sawani,ale pozwolę sobie zaprosić kochane ciocie,na bazarek "zmontowany"przez Anulkę,dla Orzeszka i Mingusia - dwóch bidulek w potrzebie :-( Link w moim podpisie.
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Bogusik replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Dwa Plus Cztery']no właśnie nie mogę, albo odumiałam się, wstawić linka:oops: trzeba szukać: Psy w potrzebie - Akcje - Domy tymczasowe[/QUOTE] To chyba o ten link chodzi? :smile: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256192-Poszukiwane-domy-tymczasowe-na-terenie-Dolnego-Sl%C4%85ska[/url] -
Bingo - warto było czekać! Szczęśliwy w SWOIM DOMU :)
Bogusik replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Binguś przyzwyczaił się do nowej rodzinki i kota, nawet śpi z nim w łóżku :cool3: Państwo mówią że jest baaardzo kochany i ciągle domaga się pieszczot, jedyne co jest nie tak to czasami w domu się posika :roll: Mam zdjęcia ale strasznie rozmazane (dalej z niego parówek :diabloti:) jak chcecie to wstawię ;)[/QUOTE] Chcemy,chcemy ciocia,więc wstawiaj foteczki Bingusia :smile: -
My byśmy chciały nawet co dziennie otrzymywać info i zdjęcia ;) Najważniejsze,że Bartuś ma się dobrze w swojej nowej rodzinie :smile: dexterko,albumik udostępniony! :smile:
-
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[B]PIĘKNIE ZAPRASZAMY NA BAZAREK,Z KTÓREGO 50% BĘDZIE PRZEZNACZONA DLA MINGO!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256186-Co%C5%9B-dla-Damy-ci%C4%85g-dalszy-09-08-14-18-08-14[/url] [/B] [B][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [/B] -
[quote name='Makila']Orzeszek przyjechał do mnie po "przeglądzie" weterynaryjnym. Póki co mam dla niego wszystkie leki, więc na dzień dzisiejszy nie ma takiej potrzeby. Oczywiście wizyta kontrolna będzie. Jeżeli będzie poprawa, to myślę, że jak skończy brać antybiotyk to pokażemy się wetowi. Jeżeli zobaczę, że jest gorzej lub nie ma żadnej poprawy to pojadę z Orzeszkiem w każdej chwili. Z piciem i jedzeniem nie ma problemów. Wszystko w normie ;)[/QUOTE] Dziękujemy za info :smile:Tak ciężki stan zapalny ucha,to poważna sprawa i zastosowanie antybiotyku objawowo,może tylko doraźnie pomóc.Nie wiemy dokładnie co spowodowało ten stan.Być może będzie trzeba pobrać wymaz do badania,aby dokładnie stwierdzić,co jest przyczyną i wtedy zastosować odpowiednie leczenie.
-
[quote name='Makila']Nacierpieć musiał się ogromnie. Teraz jak dostaje leki to chyba jest ok, tzn uszy chyba go nie bolą. Przez cały dzień nie widziałam żeby tarł główką o pdłogę lub drapał się po uszach. Dopiero pod wieczór zaczął trzeć główką po legowisku ale dostał antybiotyk i maść do uszu i przestał.[/QUOTE] Zapewne zapowiada się dłuższe leczenie,bo okropnie to wygląda.Makila,kiedy będziesz umawiać Orzeszka na wizytę kontrolna u weta? Czy on pije wodę i je?
-
[quote name='Anula']I ja jestem u Orzeszka na zaproszenie Bogusik. Deklaracja stała od VIII - 10,00zł.Tyle w tej chwili mogę:shake: Ruszamy z bazarkiem z Bogusik,już mam fotki przygotowane.Nie wiem czy dzisiaj czy dopiero jutro ruszy bazarek.Bazarek będzie zrobiony dla Orzeszka i Mingo.[/QUOTE] Anulka dzięki :loveu:Ty pracujesz,jak pszczółka,a ja tylko stukam w klawiaturę....:mad:
-
Poker,widzę,że masz mały szpitalik w domu.Tak,to jest ze staruszkami,że wszystko pomału zaczyna siadać :cool3: Te kłoski z trawy,to jakieś dziadostwo,które wbija się w skórę i później okropnie rana się paprze :mad: Właśnie Anula mnie przestrzegała,abym nie chodziła z Juliką po takiej trawie,bo łatwo się przyczepia do długiej sierści. Możesz zdradzić,jaki preparat dostałaś dla swoich seniorków? Może i ja bym moją babulinkę trochę podreperowała...;)
-
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Witajcie Anula i Bogusik, dziękuję za odwiedziny na wątku Mingusia. Już nie wiem jak go ogłaszać. Tyle czasu w Hoteliku.. Macie jakieś sugestie?[/QUOTE] No niestety,ale okres wakacyjno-urlopowy,nie sprzyja adopcjom.Raczej więcej jest psów porzuconych,niż wyadoptowanych :-( Trzeba przeczekać i ponownie ogłaszać,aż do skutku.Nowe zdjęcia do ogłoszeń,jak zawsze,mogą dużo dopomóc. Tak jak napisała Anulka,puki co myślimy o bazarku dla Mingusia,aby choć trochę,wspomóc finansowo :smile: -
[quote name='Gabi79']Melduję, że przelałam dla Sawanki 183,50 z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/254052-Rozliczam-Cegiełki-misie-i-kilka-ciuszków-dla-Alfika-i-Stefci Jak dojdą proszę o potwierdzenie:lol: [quote name='b-b']A z mojego z nadpłatami od cioteczek wyszło 186,20zł :) Wow!Ale piękne wyniki :multi: :Rose::Rose::Rose:
-
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Zapiszę,aby spokojnie zapoznać się z historią Mingusia.Puki co,to widzę,że z finansami kiepsko... -
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Śliczny Alficzek!:loveu: -
10-letni Skoczuś już nie Nieboraczek - teraz Rumburak :)
Bogusik replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jestem u Skoczusia :smile: Śliczny kudłaczek i ma bardzo dużo fajnych fotek do ogłoszeń.Będę zaglądać... -
Jadwinia odeszła i kolejny smutek i żal w sercu....Bardzo współczuję :-(
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu,nawet nie wiedziałam,że masz dzisiaj urodziny... Wszystkiego kochana co najlepsze,z całego serca Tobie życzę :buzi: [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze028.gif[/IMG]