Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Jak ktoś coś wie o operacji Tusinki,to proszę piszcie!:modla:
  2. Dołączam z kciukami i pozytywnymi myślami! :kciuki::calus:
  3. Tak,wiem z tymi kłoskami,to nie żarty.U mnie w okolicy nie ma na szczęście takiej trawy.Jak byłyśmy w Legnicy z Juliką u fryzjera,to trochę przed pospacerowałyśmy.Tam każdy kawałeczek ziemi,w okół słupa,koło garaży,był porośnięty tą kłosiastą trawą.Jeszce czegoś takiego nie widziałam... :shake: Dzięki za nazwę preparatu dla starowinek.Mocno trzymam kciuki za zdrowie Dolarka i Pokerka ,jak również za najlepszy domeczek dla Toli :kciuki::smile:
  4. Choć to wątek Sawani,ale pozwolę sobie zaprosić kochane ciocie,na bazarek "zmontowany"przez Anulkę,dla Orzeszka i Mingusia - dwóch bidulek w potrzebie :-( Link w moim podpisie.
  5. [quote name='Fundacja Dwa Plus Cztery']no właśnie nie mogę, albo odumiałam się, wstawić linka:oops: trzeba szukać: Psy w potrzebie - Akcje - Domy tymczasowe[/QUOTE] To chyba o ten link chodzi? :smile: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256192-Poszukiwane-domy-tymczasowe-na-terenie-Dolnego-Sl%C4%85ska[/url]
  6. [quote name='Lili8522']Binguś przyzwyczaił się do nowej rodzinki i kota, nawet śpi z nim w łóżku :cool3: Państwo mówią że jest baaardzo kochany i ciągle domaga się pieszczot, jedyne co jest nie tak to czasami w domu się posika :roll: Mam zdjęcia ale strasznie rozmazane (dalej z niego parówek :diabloti:) jak chcecie to wstawię ;)[/QUOTE] Chcemy,chcemy ciocia,więc wstawiaj foteczki Bingusia :smile:
  7. My byśmy chciały nawet co dziennie otrzymywać info i zdjęcia ;) Najważniejsze,że Bartuś ma się dobrze w swojej nowej rodzinie :smile: dexterko,albumik udostępniony! :smile:
  8. [B]PIĘKNIE ZAPRASZAMY NA BAZAREK,Z KTÓREGO 50% BĘDZIE PRZEZNACZONA DLA MINGO!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256186-Co%C5%9B-dla-Damy-ci%C4%85g-dalszy-09-08-14-18-08-14[/url] [/B] [B][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [/B]
  9. [B]PIĘKNIE ZAPRASZAMY NA BAZAREK,Z KTÓREGO 50% BĘDZIE PRZEZNACZONE DLA ORZESZKA!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256186-Co%C5%9B-dla-Damy-ci%C4%85g-dalszy-09-08-14-18-08-14[/url] [/B][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG]
  10. [quote name='Makila']Orzeszek przyjechał do mnie po "przeglądzie" weterynaryjnym. Póki co mam dla niego wszystkie leki, więc na dzień dzisiejszy nie ma takiej potrzeby. Oczywiście wizyta kontrolna będzie. Jeżeli będzie poprawa, to myślę, że jak skończy brać antybiotyk to pokażemy się wetowi. Jeżeli zobaczę, że jest gorzej lub nie ma żadnej poprawy to pojadę z Orzeszkiem w każdej chwili. Z piciem i jedzeniem nie ma problemów. Wszystko w normie ;)[/QUOTE] Dziękujemy za info :smile:Tak ciężki stan zapalny ucha,to poważna sprawa i zastosowanie antybiotyku objawowo,może tylko doraźnie pomóc.Nie wiemy dokładnie co spowodowało ten stan.Być może będzie trzeba pobrać wymaz do badania,aby dokładnie stwierdzić,co jest przyczyną i wtedy zastosować odpowiednie leczenie.
  11. [quote name='Makila']Nacierpieć musiał się ogromnie. Teraz jak dostaje leki to chyba jest ok, tzn uszy chyba go nie bolą. Przez cały dzień nie widziałam żeby tarł główką o pdłogę lub drapał się po uszach. Dopiero pod wieczór zaczął trzeć główką po legowisku ale dostał antybiotyk i maść do uszu i przestał.[/QUOTE] Zapewne zapowiada się dłuższe leczenie,bo okropnie to wygląda.Makila,kiedy będziesz umawiać Orzeszka na wizytę kontrolna u weta? Czy on pije wodę i je?
  12. [quote name='Poker']okropnie biedny, jak on musi cierpieć.:-([/QUOTE] Nic ująć i nic dodać :-( Na szczęście już w dobrych rękach u Makila :smile:
  13. [quote name='Anula']I ja jestem u Orzeszka na zaproszenie Bogusik. Deklaracja stała od VIII - 10,00zł.Tyle w tej chwili mogę:shake: Ruszamy z bazarkiem z Bogusik,już mam fotki przygotowane.Nie wiem czy dzisiaj czy dopiero jutro ruszy bazarek.Bazarek będzie zrobiony dla Orzeszka i Mingo.[/QUOTE] Anulka dzięki :loveu:Ty pracujesz,jak pszczółka,a ja tylko stukam w klawiaturę....:mad:
  14. [quote name='kontaktogloszenia']Bogusik, WIELKIE WIELKIE DZIĘKI w imieniu moim i Orzeszka:loveu:[/QUOTE] On jest śliczniutki,tylko,żeby te uszęta jakoś wyleczyć... Już napisałam do Anuli,żeby uwzględniła maluszka,przy robieniu bazarku.Poleci na razie 20zł stałej i 30zł jednorazowej:smile:
  15. Jestem Gabrysiu u maluszka.Bosiu,jak biedaczysko musiał cierpieć,mając tak ostry stan zapalny ucha :-( Mam nadzieję,że teraz jest choć ciutkę lepiej... Ode mnie zapisz Gabrysiu 20zł stałej dla Orzeszka.
  16. Poker,widzę,że masz mały szpitalik w domu.Tak,to jest ze staruszkami,że wszystko pomału zaczyna siadać :cool3: Te kłoski z trawy,to jakieś dziadostwo,które wbija się w skórę i później okropnie rana się paprze :mad: Właśnie Anula mnie przestrzegała,abym nie chodziła z Juliką po takiej trawie,bo łatwo się przyczepia do długiej sierści. Możesz zdradzić,jaki preparat dostałaś dla swoich seniorków? Może i ja bym moją babulinkę trochę podreperowała...;)
  17. [quote name='Zofija']Witajcie Anula i Bogusik, dziękuję za odwiedziny na wątku Mingusia. Już nie wiem jak go ogłaszać. Tyle czasu w Hoteliku.. Macie jakieś sugestie?[/QUOTE] No niestety,ale okres wakacyjno-urlopowy,nie sprzyja adopcjom.Raczej więcej jest psów porzuconych,niż wyadoptowanych :-( Trzeba przeczekać i ponownie ogłaszać,aż do skutku.Nowe zdjęcia do ogłoszeń,jak zawsze,mogą dużo dopomóc. Tak jak napisała Anulka,puki co myślimy o bazarku dla Mingusia,aby choć trochę,wspomóc finansowo :smile:
  18. [quote name='Gabi79']Melduję, że przelałam dla Sawanki 183,50 z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/254052-Rozliczam-Cegiełki-misie-i-kilka-ciuszków-dla-Alfika-i-Stefci Jak dojdą proszę o potwierdzenie:lol: [quote name='b-b']A z mojego z nadpłatami od cioteczek wyszło 186,20zł :) Wow!Ale piękne wyniki :multi: :Rose::Rose::Rose:
  19. Zapiszę,aby spokojnie zapoznać się z historią Mingusia.Puki co,to widzę,że z finansami kiepsko...
  20. Śliczne zdjęcia!Widać,że pysio roześmiany na spacerkach :smile:
  21. Jestem u Skoczusia :smile: Śliczny kudłaczek i ma bardzo dużo fajnych fotek do ogłoszeń.Będę zaglądać...
  22. Jadwinia odeszła i kolejny smutek i żal w sercu....Bardzo współczuję :-(
  23. Gabrysiu,nawet nie wiedziałam,że masz dzisiaj urodziny... Wszystkiego kochana co najlepsze,z całego serca Tobie życzę :buzi: [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze028.gif[/IMG]
  24. Śliczne foteczki Largusia :smile: Mam nadzieję,że łapka ok...?
×
×
  • Create New...