Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Może jakieś info.o Bartusiu....???Ta jego przykra przeszłość,jest powodem troski.....
  2. Ja również życzę Toli powodzenia w nowym domku!A że smyczka lepsza od gryzaka-kostki...?Hmm.... :hmmmm:
  3. Tola jak widać unika flesza,bo go po prostu,nie lubi. Ale tak szybko zaakceptowała nową Rodzinę,w której jak widać,bardzo dobrze się w niej odnajduje A co do tych "samo znajdujących się domeczków" To fajnie by było,gdyby,te wszystkie bezdomniaki,mogły do nich trafić :kciuki: :smile:
  4. Jak ja się cieszę,że Tola ma tak wspaniały domek! :smile: Jak ty to robisz,że takie super domki znajdujesz???Zdradź tą słodką tajemnicę...?! :smile:
  5. Zagladam do Lonieczki i widzę,że już jest poprawa.Najważniejsze,że zrobiła wszystko co trzeba,pije i je.Niech odpoczywa i śpi kruszynka,bo to najlepsze,po takim zabiegu. :glaszcze: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  6. Jestes Figuniu Ty i Lonieczka pod naprawdę dobrymi "skrzydłami" kochanej Poker.Nigdy, jak tylko może, nie odmówi pomocy :smile: Tak naprawdę to współczuję tych wszystkich spraw,które trzeba ogarnąć i to w tak krótkim czasie...Kibicuje i zaciskam kciuki!
  7. Chociaż nie piszę systematycznie na wątku Loni,to podczytuję i mocno zaciskam kciuki!Tak więc nie wybiórczo,ale za całokształt,tego wszystkiego co jeszcze czeka słodka sunię.... :kciuki: :kciuki: :kciuki: Mocno przytulam Ciebie Figuniu i Lonieczkę :calus:
  8. Alez piękne zdjęcia!Marlonek nie do poznania :smile:
  9. Fajnie oglądać tak radosnego i szczęśliwego Tiranka! :smile:
  10. O bosiu!Makila,Suzi miała Ciebie i nie odchodziła samotnie w schroniskowym boksie.Dziękuje! Suzi,biegaj szcześliwa po zielonych łąkach za TM [*]
  11. No tak,jak widać "walka" z nowa dogomanią trwa i końca nie widać...Koszmar!
  12. Poker,bardzo mi przykro z powodu odejścia kogoś z rodziny...
  13. Zapisuję wątek Wiguni.Fajna sunia!
  14. Dzięki ciocia za wiadomości.Najważniejsze,że tusia wybudzona i wraca z kakadu do domku.Obie bardzo mocno przytulam i już w miarę spokojnie,czekamy na jutrzejszą,obszerniejszą relację.
  15. Więc jednak doktor zdecydował się operować Tusinkę.Trzymam mocno,mocno kciuki i przesyłam dużo pozytywnej energii!!! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  16. Oj tak,będziemy czekać na wiadomości!Tusinko,mocno zaciskam kciuki! :kciuki: Za biedną Wegunię oczywiście też :kciuki:
  17. Ciężko ogarnąć tą "nową" dogomanię.Nie ma żadnej profesjonalnej pomocy ze strony moderatorów.Na samym dole każdej strony jest po lewej stronie min. "pomoc" Co z tego,jak nie w j.polskim? Już trochę minęło czasu,a wątki przedtem tętniące życiem,teraz obumierają.Na bazarkach też pustki.Biedne zwierzaki czekające na pomoc.... :-(
  18. Biegaj Pokerku ,cudny staruszku,szczęśliwie za TM....[*] :-(
  19. Nie było mnie kilka dni,a tu takie wspaniałe wieści!Orzeszku/Kajtuniu powodzenia w nowym domku!!! :smile:
  20. Wandziu,dziękuję za potwierdzenie,że tabletki dotarły.Za jakiś czas będę pewnie zamawiać,więc znowu podeślę dla Twoich futrzaków. Widzę,że przy takiej ilości zwierzaków,nie masz czasu się nudzić,bo co rusz któryś coś zmaluje.Też mam nadzieje,że Bursztynek się nie pochorował po takim XXL posiłku....
  21. Zagladam do Suzi i trzymam kciuki!
  22. O bosiu!Walcz malutka,walcz kruszynko....
  23. I ja zaglądam do Slicznej Kory!
  24. Mail przyszedł wczoraj wieczorem.ale dopiero dzisiaj go odczytałam.Zapytanie było z Gumtree i leci na Dąbrowę G. Dziwi mnie to,że ludzie dzwonią, chociaż jak byk jest napisane w ogłoszeniu,że bedzie wizyta p/a......
  25. Dziewczynki kochane!Jest zapytanie o Aiszę. WITAM. OGŁOSZENIE JEST NADAL AKTUALNE ODNOŚNIE AISCHY? PROSZĘ O KONTAKT. Myszko,podam Tobie maila tej osoby na pw.
×
×
  • Create New...