Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Czy Suzi ma dostawać Royal Canin Renal puszki?
  2. dziuniek,tabletki już w drodze do Ciebie.
  3. Przszłam z bazarku Anuli i zapisuję bidulki wątek...
  4. Kciuki mocno zaciśnięte za najlepszy domek dla Orzeszka!!!! :kciuki:
  5. Zdjęcia Lakusia śliczne!Ale chłopak wydoroślał! Jeżeli ktoś chce dodać sobie miejscowość to trzeba wejść Profil > Moje ustawienia > w okienku przy tytule użytkownika wpisać miasto :smile:
  6. Nie mogę wysłać do Ciebie dziuniek wiadomości,bo chyba masz zapchana skrzyneczkę....?Więc wklejam moja wiadomość tutaj Witaj Wandziu.Nie wiem jak ty,ale ja bardzo kiepsko sobie radzę z tą nową wersją dogo.Ale mam nadzieję,że moja wiadomośc do Ciebie dotrze.Wandziu,mam 10 tabl.Dehinalu na robale.Jeżeli nie masz nic przeciw temu,to chętnie prześlę dla Twoich podopiecznych.Adres do wysyłki mam i tylko czekam na Twoją zgodę. Pozdrawiam cieplutko Ciebie kochana i całe Twoje czworonożne futrzaki,którymi tak wspaniale się opiekujesz. Ups...dwunożne oczywiście też!
  7. Dzięki kochana,ja cały czas kursuję miedzy wątkami,a douczaniem i jeszcze ciągle wiele nie wiem.... :niewiem:
  8. To było w starym dogo i było bardzo przydatne.Teraz przynajmniej czas dodania postów zmienili i wiadomo już,że 12 to południe a 24 półnic.Moze jeszcze coś poprawia,dopracują...Nadal nie wiem,jak usunąć wątek z subskrypcji...?Jak ktoś wie,to proszę o info....
  9. Jejku,ale się posypało... :-( Dropiku :-(
  10. A to zielone kółeczko było przy nicku,czyli puste/nieaktywny a na zielono /aktywny.To też przynajmniej dla mnie dużo ułatwiało sprawę bo widziałam kto jest aktualnie na dogo.
  11. Nowe dogo /trochę koszmarne../ i nowe foteczki Cinduni.Pani Ania też mi napisała,że zrobiła nowe zdjęcia "Mojej kochanej Królewny" .. :loveu: I kochany Pico,który niestety,ale jak się okazało,ma alergie pokarmową, i nie jest łatwo z nia walczyć....
  12. Dobrze,że ty to ogarniasz i wstawiasz info....Dla mnie to,nowe forum jest nieprzejrzyste i z wieloma brakami /np. zielone kółeczko,kto jest on/oflain/ godzina wpisu 8.09 i domyślaj się czy rano,czy wieczorem...?Nie wspomnę juz o grafice emiotach i trudnościach w znalezieniu czaego kolwiek.Ratunku....!!!!
  13. Tia...nowe dogo,jak dla mnie, to jakiś koszmar...Jest tak nieprzejżyste i wszystkiego trzeba szukac i to nie wiadomo gdzie...Zamiast coś ulepszyć,to tylko urtudnili zycie użytkownikom forum.Koszmar!
  14. Dogo działa, ale nie tak,jak było i ledwo dotarłam na wątek Ramika... Ramiku,nie wiem,nie rozumiem i w takim przypadku jak wiele podobnych,zadaje retoryczne pytanie Dlaczego....????? :-( :-( :-(
  15. Zaglądam i mocno zaciskam kciuki za domeczek dla Orzeszka! :kciuki::smile:
  16. Jestem Eluniu i puki co,to udostępniłam wydarzenie.Biedna Kora :-( co jest z tymi "najlepszymi" domkami...?Czy ludzie już rozumy potracili...:shake:
  17. Piękne zdjęcia Marlonka :smile: Może lepiej pozamieniać na linki do zdjęcia...
  18. Ojoj,ale miałaś dzień...:shake: Tym bardziej,że urodziny córeczki! Co do tabletek,to właśnie mi sie to wydało dziwne,bo przecież nie mozna odrobaczać co miesiac.Tabletki Dehinel już w drodze do Anuli i 10 wyśle dla Twoich piesiów "na zaś" A córci życzę z okazji urodzin wszystkiego co tylko może sobie wymarzyć! :smile: [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Misie/140.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Misie/283.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Misie/140.gif[/IMG]
  19. [quote name='mari23'] odebrałam wczoraj komplet tabletek i preparatów - jutro wielkie hurtowe odrobaczanie i odpchlanie stada :)[/QUOTE] [quote name='mari23'] Ponieważ kupki Niki są jakby z ziarenkami ryżu - dzisiaj wszystkie psy zostały odrobaczone, 20 szt. Dehinelu.... i zabrakło dla jednego:shake:... Mari,czy piesie były odrobaczane tak jak napisałaś 18.08 i teraz znowu 4.09...?
  20. Tak masz racje,bo zdjęcia są śliczne,ale odzewu niestety nie ma :shake: Ja tez odnawiam i zamieniam miasta,ale bez rezultatu... Tak więc nowe zdjęcia i trochę poprawiony tekst i trzeba ruszać z ogłoszeniami!
  21. Zaglądam do Marlonka i po "ciachnięciu" szybkiego powrotu do zdrówka życzę! :kciuki:
  22. Dziewczyneczki kochane :smile: Mamy już wrzesień,więc pomyślałam,że przydała by się nowa sesja zdjęciowa Aiszy do ogłoszeń.Skoro na te ogłoszenia nie ma odzewu,to trzeba próbować z innymi zdjęciami i może tekstem...?
  23. Śliczna Tusinka! :loveu: [url]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa06833d0673.jpg[/url]
  24. Powstawiam linki,bo zdjęcia są cudowne! :smile: Jak stare dobre małżeństwo: Miłość wciąż kwitnie,a jedno bez drugiego,nie potrafi żyć...:loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10610711_10152595165873808_1183819690374156123_n.jpg[/URL] [URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/1919661_10152595167838808_9141224612076715440_n.jpg[/URL] [URL]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10392293_10152595168603808_8822372311158619309_n.jpg?oh=5c707f0fdc6e6ee0e318a321ca199d72&oe=547FC002&__gda__=1417159700_41a10493d179bcc3d5f728680746d5e7[/URL]
  25. Faktycznie cudowne zdjęcie :loveu:Najważniejsze,że wszystko u Bartusia ok!
×
×
  • Create New...