Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Wspaniałe wiadomości z nowego domku Bingusia :smile: I niech takie już pozostaną na zawsze :smile::kciuki:
  2. Moja stała,za maj i czerwiec,już w drodze :smile:
  3. To może nasza Gabrysia,albo inna ciocia ułożyłaby nowy tekścik?Ja podam tu tylko link do strony z ogłoszeniami,a wy kochane już wszystko dograjcie.Dopiszcie tylko,że od Bogusik. http://www.dogomania.pl/forum/threads/252821-Expresssowy-bazarek-og%C5%82oszeniowy!-R%C3%B3%C5%BCne-pakiety-do-wyboru!!-Gratis-%29-Do-30-05-2014
  4. Dziewczyneczki,widzę,że są nowe fotki Aiszy.Jak ona stoi z ogłoszeniami?Mam jeden pakiecik 50 ogłoszeń,więc chętnie podaruję Aiszy :smile:
  5. Dziewczyny,jesteście wspaniałe!:loveu:Mam nadzieję,że Lakuś szybko się zaaklimatyzuje w nowym domku.Myślę,że dużą rolę, odegra tu jego nowa siostrzyczka-Klara :smile::kciuki:
  6. Powodzenia Lakusiu w nowym domku! :smile::kciuki:
  7. Ale wspaniałe wiadomości! :smile: Binguś ma domek :multi: Konspiracyjne ciocie,jesteście niemożliwe ;) Ani słóweczka żadna nie napisała,co sie dla Bingusia szykuje...:mad:
  8. [quote name='Bogusik']Mnie się także podoba :smile: Jeszcze,trzeb by było dodać linki do ogłoszeń na Fb,bo już o to była prośba... barb ile zapłaciłaś za wyróżnienie? Jeszcze nurtuje mnie ten tytuł wątku...Tak wiec prośba do cioci Doda: Napisz prośbę o zmane tytułu wątku do moda,bo sama nie możesz edytować.Wiem,że moderator,to moze odblokować lub sam zmienić.[/QUOTE] Internet mi muli,ale edytowałam mój wpis,odnosnie tytułu... barb,jak bedę robić przelew za krople,to dodam pieniążki za wyróżnienie.Ok?A jak jest z wyróżnieniem na gumtree,czy jak to się tam pisze...?
  9. Mnie się także podoba :smile: Jeszcze,trzeb by było dodać linki do ogłoszeń na Fb,bo już o to była prośba... barb ile zapłaciłaś za wyróżnienie? Jeszcze nurtuje mnie ten tytuł wątku...Tak wiec prośba do cioci Doda: Napisz prośbę o zmane tytułu wątku do moda,bo sama nie możesz edytować.Wiem,że moderator,to moze odblokować lub sam zmienić.
  10. [quote name='kontaktogloszenia']Anulka dziękujemy za wpłaty dla maluszka :loveu: :)[/QUOTE] Kochana,przy jednej wpłacie Anna z Polkowic 100zł dopisz,że od Bogusik.Anula zrobiła przelew jeden od siebie,a drugi ode mnie :smile:
  11. Zaglądam i moooooocno zaciskam kciuki za domeczek :smile::kciuki:
  12. Jak widać,malutkimi kroczkami,ale do przodu...:smile: Cały czas Wam kibicuję i cieszę się,na każdy kolejny kroczek...:kciuki:
  13. Ciocia domi, nie choruj nam!Ja również,życzę szybkiego powrotu do zdrowia :smile::kciuki:
  14. domi,to jest nas dwie do płacenia...:evil_lol:
  15. .............Moze zamiast kolejnych pakietow lepiej pomysleć o wyróznieniu jednego lub kilku ogloszeń ? ......... barb,to wyróżnij OLX na miesiąc.Dziewczyny pisały,że kosztuje 5,99.Ja już o tym wspominałam,że jest jakaś teraz promocja.Ja jak będę wysyłać za krople,to wyślę również za wyróżnienie.
  16. Jak tylko dexterka poda cenę za kropelki,to przeleję pieniążki do cioci Baster i Lusi. DOmi,tak jak napisała sharka i Malgoska,trzeba wierzyć i nie popadać w "czarne myśli" Batuś znajdzie domek,tylko to jest kwestia czasu.Też myślę o jeszcze jakimś pakiecie ogłoszeń,bo im więcej tym lepiej :smile:
  17. [quote name='sharka']I wiecie co - dobrze jest :) wiemy co u chłopaka słychać, umowa hotelikowania jest dogrywana, są zdjęcia, skany rachunków, a piesio zdrowy, "łatwy w obsłudze" i ogłaszany, a do tego na plusie :D I jak się na psiaku skupimy, to chłopaka do domku wyślemy :][/QUOTE] Ciocia,nic dodać i nic ująć!Miejmy nadzieję,że Bartuś wreszcie znajdzie swój jedyny i na zawsze domek :smile: [quote name='dexterka']Bogusik w zeszły piątek podałam Bartwi Fiprex L z zapasów innego psa. Muszę teraz kropelki odkupić , myślę ,że w sobotę wybiorę się do sklepu. Koszt ok 25-26zł jak mnie pamięć nie myli.[/QUOTE] dexterko,bardzo cieszę się,że Barcik zabezpieczony!:smile: Jak będziesz znała cenę,to zrobię przelew :smile:
  18. dexterko,jak widać po wynikach,Bart na szczęście nie ma babeszjozy :smile: A co z kropelkami p/kleszczom?
  19. [quote name='kontaktogloszenia']Już jest odzew!!! Jeden domek z Norwegii ale jak usłyszeli że Alfik musi być blisko kliniki Krakowskiej to odpuścili na razie, a drugi domek zapytał czy ogłoszenie Alfika aktualne i czekam na odpowiedz :)[/QUOTE] Nie dziwię się,że jest odzew,bo to taka kochana ,słodka kruszynka :smile: Domek,musi być najlepszy,z najlepszych i za to,cały czas trzymam...:smile::kciuki:
  20. Cudowny,roześmiany Bartuś i te zdjęcia,to miód na serce :smile:
  21. Nie jestem stałą deklarowiczką,ale 200zł to ponad 1,5 roku deklaracji miesięcznych po 10zł.Ja też miałam problemy z rozszyfrowaniem finansów Barta.Nie mniej jednak,jak poprosiłam,Baster i Lusi o dopisanie poprawek,to chętnie to zrobiła.Jak słusznie Domi napisała,jest z Bartem od początku i go nie zostawiła...To też należy docenić i ja to bardzo doceniam!
  22. Ja również oficjalnie potwierdzę,że pieniążki są już u staruszka Bartusia.
  23. Wow,ale ogłoszonek ma Alfik! Nic nie pozostaje,jak mocno trzymać kciuki :smile::kciuki:
  24. Nie,nie musisz nigdzie potwierdzać.Najważniejsze,że pieniążki dotarły :smile:
  25. Czy przelew po Gracji 37zł. dotarł? Został zrobiony 16.04
×
×
  • Create New...