Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Domek dla Alfika zapowiada się bardzo dobrze i bardzo się cieszę,że taki się znalazł:smile: Gabuniu i Agusiu,kochane dziewczyny,wielkie dzięki za wizytę :loveu:
  2. Kciuki mocno zaciśnięte! :kciuki::smile:
  3. [quote name='Maruda666']U Myngey jest nasz Bartuś, też taka kruszyna, jest jeszcze Buka i duży Urgo ( ma też wątek na dogo). Psiaki są w domu, zadbane, zadowolone. Myngey mieszka w Inowrocławiu. Z naszym Bartusiem miał jechać jeszcze jeden psiaczek, ale trafił do fundacji - stąd wiemy, ze była gotowa przyjąć jeszcze jedną maliznę.[/QUOTE] Jeżeli dt zaufany i sprawdzony,to deklaruje stałą 20 zł + wpłaty jednorazowe,na leczenie i inne wydatki.
  4. [quote name='Gabi79']Dopiero teraz tu wlazłam, napisałam do Wioli sms-a ze względu na późną porę z pyt. na jakiej ulicy mieszka Pani zainteresowana Alfikiem. Bogusiu, my 3 jesteśmy walnięte. Tzn, wystarczy, że nam się jakiś szczegół nie spodoba i domek odrzucamy. Po prostu wysoko stawiamy poprzeczkę.[/QUOTE] Wiem,wiem "przesiew przez sito i to z drobnymi dziurkami":evil_lol: Ale walnięte pozytywnie,dla dobra zwierzków :smile:
  5. Tak Gabi79 jest z Dąbrowy Górniczej i jeszcze AgusiaP i Mysza2.Dziewczyny bardzo konkretnie przeprowadzają wizyty i maja w tym doświadczenie.Nie polecą domku,jak tylko mają cień wątpliwości.:smile:
  6. To teraz moje "trzy grosze..." Podaje linki do zdjęć,bo dogo i tak zawalone zbędnymi zdjeciami. [URL]http://i58.tinypic.com/qzrsyq.jpg[/URL] [URL]http://www.psiesztuczki.pl/galeria/zdjecie/420_0_450_3000.jpg[/URL] Jest duża róznica mię dzy tymi zdjęciami.Bart nie ma położonych po sobie uszu,a także podkulonych tylnych łap. [URL]http://i57.tinypic.com/20hxaf8.jpg[/URL] [url]http://www.psiesztuczki.pl/galeria/zdjecie/421_0_450_3000.jpg[/url] Tutaj,to już w ogóle nie widzę podobieństwa w zdjęciach.W przedstawionym zdjęciu z opisem,jest pokazany pies bezpośrednio zagrożony i poddający się całkowicie temu,co mu w obecnej chwili zagraża.Bartuś taża się w trawie i pychol ma uśmiechnięty! Niestety,ale zdjęcie,to ułamek sekundy,który utrwali nie zawsze to co chcemy.Tym bardziej,jak robi to osoba zupełnie amatorsko i od przypadku do przypadku... Niczego złego nie doszukałam się w tych zdjęciach.Jedynie zdjęcie z dziewczynką,wskazuje na niezadowolenie Barta.Tak jak tu było już wcześniej napisane nic na siłę...Podejrzewam,że córcia jest zbyt nachalna w stosunku do Barta,chcąc za wszelką cenę zdobyć jego miłość.Pamiętajmy,że pies w nowej rodzinie,to jego stado i on ustala sobie po swojemu,swoją hierarchię.
  7. [quote name='dziuniek']Przecież to nie jest mój pies, więc się nie mam co zgadzać :lol: . Tyle, że trzeba uzbierać deklaracje, bo ja z moim mendlem (15!) zwierząt, nic nie mogę się dokładać pieniężnie. Mamy co prawda deklarację na trzy miesiące, ale co potem? Domowo oczywiście byłoby najlepiej, ale gdzieś było, że on nie toleruje innych psów? I trzeba by uważać, bo ślepaczka zwykle źle traktują inne psy, a i on może się denerwować, gdy nagle coś go dotknie. Tak mam z Szafirkiem, muszę pilnować towarzystwa. I pytanko: gdzie by to było (gdzie w Polsce), kto by go wyciągnął, kto zawiózł? Wyślę wątek paru ciotkom od Gracji, zobaczymy.[/QUOTE] dziuniek,jestem na Twoje zaproszenie :smile: Bidulek i w schroniskowych warunkach,ma marne szanse na przetrwanie...:-( Niestety,ale też nie znam Myngey i nic nie wiem na temat tego dt...Proszę o więcej info.Co raz wybucha nowa afera i stąd moja prośba.Postaram się pomóc Czrusiowi.Bardzo ładne imię i pasuje do niego
  8. dexterko,dziękujemy za wiadomości i przepiękne zdjęcia Barcika :loveu:
  9. [quote name='Gabi79']Bogusiu, to najlepsza niespodzianka jaką mogłam sobie wymarzyć:loveu::loveu::loveu: Za każdym razem widząc fotki Ciinduni wzruszam się i ryczę jak bóbr. Kochana Cindunia Akrobatka Mogłabym ciągle oglądać fotki, nigdy mi się nie znudzi. Co ja bym dała, żeby móc przytulić tą Królewnę. Tak się cieszę, że dałam szansę Pani Ani, to Bogusiu dzięki Tobie, bo bez wizyty przed adopcyjnej bym nie ryzykowała[/QUOTE] Wiem Gabrysiu,że Cindunia ma swoje miejsce w Twoim serduszku :smile: Tak naprawdę,to gdyby Cindy nie była umieszczona na stronie dalmatyńczyków na Fb,to Pani Ania by jej nie wypatrzyła... Gabrysiu,chyba od tego zaczęła się droga adopcji Cinduni do Pani Ani? Albo się mylę,bo już sporo czasu minęło...
  10. Kochani,ponieważ już trochę opanowałam "temat" ogłoszeń,tak więc w przyszłym tygodniu,edytuję i pozamieniam miasta.I tak aż do skutku!Musi się w końcu odezwać,ten jeden jedyny,domeczek dla Aiszuni :smile::kciuki:
  11. [quote name='yolanovi']Kochani, ja co prawda nie mam bezpośredniego kontaktu z domem Barta, ale wiem od Dexterki, że wszystko jest ok. Niestety nie możemy oczekiwać ciągłego kontaktu, multum fotek i tak jakbyśmy my tu na dogo chcieli. Dom nie jest dogomaniacki i nie zdaje sobie sprawy z tego jak my tu uwielbiamy dużo wiadomości z domu i jeszcze więcej fot. Tak czy siak, ja przymierzam się pojechać do Bartusia w przyszłą sobotę i mam nadzieję, że mi sie uda. Postaram się jakeś foty zrobić i podzielę się tutaj ze wszystkimi wiadomościami.[/QUOTE] Ciocia,bardzo się cieszę,że pojedziesz na wizytę :loveu:
  12. Gabrysiu,specjalna niespodzianka dla Ciebie od Pani Ani :smile: Tym razem Cindunia w wersjii: ...Akrobatyka fotelowa....:evil_lol: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10246658_10152438267533808_8993284444401139241_n.jpg[/IMG] c.d [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10383005_10152438267783808_1924016242681540649_n.jpg[/IMG] c.d [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10449500_10152438268068808_366293455349189569_n.jpg[/IMG] c.d. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10406570_10152438268313808_3913296637638094561_n.jpg[/IMG] I na tym akrobatyki koniec! Przy tym,chcę zaznaczyć,że dziewczynka spisała się na złoty medal:nie spadła,nic sobie nie połamała,jest szczęśliwa i baaaaaaaaaaaaardzo kochana,przez Panią Anię :loveu:
  13. http://top-ogloszenia.net/?view=showad&adid=508362&cityid=318 http://tygodniowe.pl/details.php?id=96413&key=03e2d379e4f6abd624174228ea65f68f http://dabrowa-gornicza.oglaszamy24.pl/ogloszenie/201511019/dabrowa-gornicza-Spelnij-marzenie-wspanialej-Aischy-i-daj-jej-dom.html http://www.kupsprzedaj.pl/o/spelnij-marzenie-wspanialej-aischy-i-daj-jej-dom/3185229 http://katowice.lento.pl/spelnij-marzenie-wspanialej-aischy-i-daj,1997061.html http://www.oddam-psa.pl/content/item-manage.php?post=9248&pwd=kecg2y54&action=edit
  14. [quote name='Gabi79']Witaj Bogusiu. Siedzę i kombinuję z tymi fotami. Przy wstawianiu są 2 opcję miniaturka i pełny wymiar. W efekcie, albo jest malutkie, albo wielkie. Zaraz zmienię na małe. Na razie mam tylko te 2 fotki, jak zrobię więcej czym prędzej wstawię:lol:[/QUOTE] Gabrysiu,nie wiem jak to jest z wstawianiem zdjęć z komórki,ale myślę,że podobnie jak z normalnego aparatu fotograficznego.Jeżeli sa umieszczone w jakimś Twoim folderze,to nie ma problemu z ich zmniejszeniem.Ja zmniejszam i dopiero wstawiam do empikfoto.pl,a stamtąd na dogo
  15. Jakie śliczności tu mamy!:loveu: Gabrysiu,a jednak sobie poradziłaś!!! :multi:Tylko musisz jeszcze zmniejszyć zdjęcie przed wstawieniem.Na dogo dopuszczalny wymiar /piksle/640x480
  16. Myszko kochana,gdyby nie Twoja pomoc w dodawaniu zdjęć do ogłoszeń,to bym z miejsca nie ruszyła...:shake: Bardzo dziękuję,bo przyda się na przyszłość :smile:
  17. [quote name='barb']Wcześniej ustalaliśmy że będzie wizyta poadopcyjna, mieliśmy mieć absolutną pewność. Mamy tylko relacje telefoniczne Pani i jedną fotkę z domu. Być może jest wszystko w najlepszym porządku i oby tak było ale ja czulabym się mocno niekomfortowo gdybyśmy nie dopięly tej sprawy. Marta 72 nie jest niechętna pojechaniu na wizytę - pisalam z nią na PW. Co jednak bedzie gdy okaże się, że będzie mieć na coś inne spojrzenie ? A jesli nie dexterka i nie Marta to można poszukać jeszcze kogoś innego. Bart już raz trafil do cudownego domu, jego kasa zostala rozdzielona i nikt nie wiedział że w miesiąc po adopcji Bart już nie mial domu. Mnie tu wtedy nie było ale przecież większość z was to pamięta więc tym bardziej powinna dmuchać na zimne.[/QUOTE] Jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią barb!Bo tu nic ująć i nic dodać.Barcik zasługuje na to,aby tym razem podejść do "sprawy" ze spokojem i dystansem. [quote name='sharka']Wizyta poadopcyjna jest ważna, ja bym około miesiąc od adopcji odczekała i dopiero wtedy poprosiłabym dziewczyny o wizytę[/QUOTE] Wizyta po/ad jest bardzo ważna i chyba nawet ważniejsza/jak niektórzy twierdzą/ od p/ad [quote name='Malgoska']dominika nie denerwuj się; wszystkim chodzi o dobro Barta; każdy dom trzeba sprawdzać w wizytach poadopcyjnych niestety wiele było przypadków, gdzie pies miał na początku super a potem .....lepiej nie mówić nie mówię, że tak będzie tym razem; dexterka na pewno czuwa i da znać; na pewno też pojawią się nowe zdjęcia i wieści. Bądźmy dobrej myśli.[/QUOTE] I tu następny głos rozsądku,pod którym też się podpisuję. domi,nie panikuj,bo dobro Barta,który już był tyle razy porzucony,jest na pierwszym miejscu!
  18. Agusiu,nie ma za co :smile: Jak tylko mogę,to staram się pomóc.Mam nadzieję,że domeczek w końcu się odezwie :smile: http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/spelnij-marzenie-wspanialej-aischy-i-daj-jej-dom-597522307?Guid=1464752f-f810-a20b-2724-fd6effffe553&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D597522307%26Guid%3D1464752f-f810-a20b-2724-fd6effffe553%26Location%3D3200285
  19. Dzisiaj,powymieniałam na ok.6 portalach ogłoszenia dla Aiszy.Nowy tekst napisała nasza kochana Gabi :loveu:Mimo,że imie zostało trochę zmienione,to olx mi wywaliło całkowicie ogłoszenie :-( Dwa już aktywowałam... http://www.pineska.pl/?id=137474 http://katowice.szybkooferty.pl/srodmiescie/spelnij-marzenie-wspanialej-aischy-i-daj-jej-dom/5314606.html
  20. Zatem nadal czekamy na ten jedyny,ale właściwy domek dla Alficzka.Kciuków nie odpuszczam,bo w przypadku Alfika i tego co przed nim,naprawdę są potrzebne :kciuki::smile:
  21. Z zaproszenia Ewci,zapiszę sobie Gapcię...
  22. [quote name='Poker']Przestańcie nazywać morderstwo eutanazją. Eutanazja to tzw.dobra śmierć , aby wyzwolić kogoś z cierpień. A to były zwykłe, barbarzyńskie , z premedytacją[B] MORDERSTWA[/B] :angryy:[/QUOTE] Poker masz rację,edytowałam swój post,bo eutanazja,nie miała tu miejsca.
  23. Fajnie rutta,że wizyta wstępnie umówiona :smile: Może panu spodoba sie inny piesek z G. było by fajnie :kciuki:
  24. Przeczytałam właśnie na wątku Zybiego,że zostały uśpione dwa pieski,w tym Rudi :-( Mimo wszystko,tego się nie spodziewałam po tej Gminie,a wet.chyba raczej "dziwny" bo już wcześniej, nie można było się z nim skontaktować drogą mailową i telefoniczną...Ten filmik,który wstawiła Bonsai,powinien posłużyć za dowód w sprawie,zmuszający gminę i weta do przedstawienia niezbitych dowodów,że uśmiercenie było uzasadnione....
  25. [quote name='dominikabankert']nie bylo mnie na dogo dziewczyny mozeby zmienic tytul ze znalazl dom........bo sie juz przerazilam ze cos jest nie tak i wciaz szuka domu tzn ze znow nie wypalilo......[/QUOTE] domi,może lepiej poczekajmy do wizyty po/ad...:smile:
×
×
  • Create New...