Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Poker nie mamy rentgenów w głowach aby na wylot prześwietlić ludzi.Mnie też zapewniano,że niczego mu nie zabraknie i abym się nie martwiła.... Teraz bardzo się boję na ile wyrządziły mu krzywdę i oby tylko ta agresja mu nie pozostała.Pani ze schroniska powiedziała,że jak pracownik chciał mu zapiąć smycz to pokazał zęby i warczał....Przecież Baffi był uroczym,przytulaśnym psiakiem i bez cienia agresji.Wręcz kochał wszystkich i wszystko...To jakaś masakra jest i czekam z niepokojem na telefon od Hani i co powie o Baffim...
  2. Dzisiejsza wiadomość rozwaliła nas na łopatki....:( Baffi wraca z adopcji :( Opiszę to czego dowiedziałam się przed chwilą od Hani. Do Hani zadzwoniła pani ze schroniska we Wrocławiu i powiedziała,że jest u niej właścicielka Baffi z wnuczką i chcą go oddać do schroniska z powodu agresji i przeskakiwania przez płot.Twierdzą,że na wszystkich się rzuca i gryzie więc nie mogą takiego psa mieć w domu a nikt ich nie poinformował,że on taki jest.Na pytanie gdzie pies był,czy w domu czy w kojcu.Padła odpowiedź,że nie w kojcu ani w budzie tylko miał swoje miejsce w komórce....:( Na szczęście pani ze schroniska była osobą kompetentną,przejrzała całą umowę adopcyjną i zadzwoniła do Hani. Dobrze,że akurat dzisiaj jeden z piesków pojechał do ds do Torunia więc Hania ma wolne miejsce.Czeka na Baffiego bo lada moment powinien przyjechać. Ja już nie chcę tu pisać co myśłę o tych ludziach bo cisną mi się tylko na usta niecenzurowane słowa.....
  3. Odnalazłam wątek i nadrobiłam zaległości w przeczytaniu wiadomości. Dobrze Elu,że w miarę łagodnie przeszłaś wirusa i nie trzeba było "korzystać" ze szpitala.Budka dla jeża cudna! Byłam przekonana,że zakupiona bo tak fachowo zrobiona :) Życzę dużo zdrowia! :)
  4. Trzymak kciuki,które na pewno się przydadzą na pierwsze dni aklimatyzacji w nowym domu i rodzinie :)
  5. Bardzo dobre i cieszące wiadomości :) Już po jutrze Savi zawita w nowym domku :)
  6. Zapraszam na bazarek z różnościami: https://www.dogomania.com/forum/topic/352603-coś-do-szafykuchni-i-nie-tylkozapraszam-na-bazarek-do-241020/
  7. A ja otrzymałam krótką wiadomość o Martusi,którą adoptowała p.Paulina.Mniemam,że jest wszystko ok i dziewczyna chyba wygrała los na loterii,że zamieniła ten straszny łańcuch na łóżko :):) "Sika w domu, ale kupę już robi na dworze, generalnie uwielbia spać w łóżku i jest baaaardzo kochana :)"
  8. Potrzebne są pieniążki na potrzeby Ayli,Axy i Ferri więc zapraszam serdecznie na bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352603-coś-do-szafykuchni-i-nie-tylkozapraszam-na-bazarek-do-241020/
  9. Zapraszam serdecznie do udziału w bazarku dla Ayli Axy i Ferri :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352603-coś-do-szfykuchni-i-nie-tylkozapraszam-na-bazarek-do-241020/
  10. Bardzo cieszy,że jest taki odzew w sprawie adopcji więc trzymam mocno kciuki aby to był Ten domek dla Solarka.
  11. Trzymam kciuki za Zulcię!
  12. Pięknie dziękujemy Fundacji Zea za karmę :) Co do zachowania suń to też jestem tego zdania.Ayla chyba trochę chowa się w cieniu za Axą,która jest bardziej odważna i otwarta.Często tak bywa gdy psiaki są ze sobą razem od urodzenia,a zmienia się to dopiero, jak już osobno trafiają do swoich domów.
  13. Wstawiam jeszcze filmik z Budyniem,który przesłała mi Tola
  14. Dzisiaj zgłosił się właściciel Teodorka bo tak ma na imię pekinek.Więcej o tym napisze w wolnej chwili Martunia albo Ania
  15. Mnie też zmartwił ten wpis....Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i tego z całego serca życzę Eli
  16. Ewu napisała: Ojej to może warto się skontaktować i powiedzieć o tym, że jest lękliwa i trzeba ja dobrze zabezpieczyc. To naprawdę ważne. Napisz proszę do tej Pani żeby wiedziała jak postępować. Ludzie często nie mają pojęcia jak może zachować się pies, który się boi. Przecież mądra Osoba to zrozumie i z pewnością doceni takie rady Basiu pisałam dzisiaj rano przed pracą z p.Pauliną.Miała do czynienia z psami lękliwymi i wycofanymi jeszcze na studiach w Poznaniu,ponieważ działała w jednej z tamtejszych fundacji.Dowiedziałam się też dzisiaj od Toli,że to znajoma jej znajomej i wyrażała się bardzo pozytywnie o rodzinie. Po południu otrzymałam wiadomość od p.Pauliny,że sunia jest już u niej. Może wstawię to co mi napisała aby wszystkich nieco uspokoić. Jest bardzo przyjazna, daje buziaki, jest już zaczpiowana, kupiłam preparat na pchły, odrobaczenie (ale to za jakiś czas), dopasowane szelki. Za jakiś czas reszta. Ma podwójna smycz, do obroży i szelek, na wszelki wypadek. Na razie chodzenie po schodach, przez drzwi i na smyczy to nowość i stres, ale się nauczy. Kupkę zrobiła w domu zaraz po przyjściu, siku jeszcze nie, ale powolutku, będzie dobrze.:)
  17. Tak, też sprawdziłam jej profil od razu i jest ok. Na razie poczekajmy do jutra na wiadomości czy w ogóle doszło do zabrania suni.
  18. Martuniu a Państwo mogą gdzieś po sunię wyjechać? Jeżeli tak to np. do jakiego miasta? Eot: być może był by transport z Lublina do Poznania ale nie wiem czy mam o niego pytzć osoby oferujące....? Ma być też transport w tym tygodniu ale z Warszawy.Pan Grzegorz Kucharz już nam przewoził psiaki I transport w tym tygodniu jeśli ktoś się jeszcze podłączy na trasie Warszawa - Siedlce - Szczecin - Warszawa Wystawiam faktury. Licencja. Tel 502328360
  19. Eluniu p.Paulina to jest ta osoba,która chce adoptować sunię.Ma po nią jechać jeszcze z kimś, a na miejscu przy wydaniu ma być też pani z Urzędu.Przepraszam może jakoś chaotycznie i nie zbyt jasno wcześniej napisałam.
×
×
  • Create New...