Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. O Boże!:( Próbowałam nie dopuszczać takiej myśli,a okazało się jednak,że to parwo :(
  2. Otrzymałam wiadomość od Toli,że 11 szczeniaków wyruszyło w drogę. Trzymajmy kciuki aby szczęśliwie dotarły na miejsce!
  3. Dzisiaj p.Artur podał termin i trasę na fb i jedna osoba chyba jest zainteresowana dołączeniem do transportu,więc jest nadzieja,że koszty choć trochę się obniżą To jakiś koszmar z tymi szczeniakami...:( Cały czas problem tkwi w niesterylizowaniu suczek, szczególnie na wsiach.Niech się rozmnażają,niech rodzą bo to ich natura,a później albo zabijają sami /i to jest zgodne z naturą i sumieniem!/ albo zadzwonią i róbcie sobie co chcecie.Zgłoszone więc sumienie oczyszczone....Przepraszam ale czasami nerwy puszczają na tą bezsilność w przypadku uporu i totalnej ciemnoty ludzi! Bardzo współczuję Martuniu bo co Wy kochani możecie zrobić? Co rusz albo kociaki albo szczeniaki...
  4. Hopi zaliczyła fryzjera i była bardzo grzeczna :)
  5. Muki tak już fajnie zaprzyjaźnił się z kotami córki :)
  6. Jak dobrze widzieć Boryska tak zadowolonego.Jego uśmiechnięty pysio i pewność z jaką podchodzi do pana,mówią same za siebie :)
  7. Bardzo się cieszę,że pomoc przyszła na czas i Fibi dochodzi do siebie po zabiegu.
  8. Udało się! Otrzymałam właśnie zdjęcie od Martuni :)
  9. Ewuniu tyle co wiem to pani z tej wsi ma dać znać czy sunię zamknęła i jeżeli tak będzie to jutro Murka ma po nią jechać.
  10. Gabrysiu i nastąpiła puki co nagła zmiana planów.Dzisiaj rozmawiałam z Martunią i na jej prośbę odstępujemy miejsce u Murki suni,która jest naprawdę w potrzebie.To sunia z tej samej wsi co była Hopi i Holcia i jest ciężarna więc nie ma czasu aby czekała,a nie mają jej gdzie umieścić.Miejmy nadzieję,że pomoc przyjdzie na czas.... To ta młoda sunia,której właściciel umarł i została totalnie bez pomocy już teraz a co dopiero ze szczeniakami...:(
  11. Na prośbę Martuni wstawiam zdjęcia słodkiej Holci :)
  12. Otrzymałam wiadomość od Martuni,że niestety ale ta sunia została wydana do adopcji :( Bardzo szkoda,że nie udało się jej znaleźć dobrego i sprawdzonego domu...:( Miejsce u Murki mam zarezerwowane więc może weźmiemy jakiegoś innego psiaka ale to okaże się gdy Marta pojedzie za kilka dni do schronu...
  13. Hopi ma się bardzo dobrze i szybko po zabiegu doszła do siebie.Uwielbia spacery,towarzystwo psiaków sąsiadów i wszelkie zabawy :) Jutro ma termin u fryzjera i mamy nadzieję,że da wszystko co trzeba przy sobie zrobić.... Tak szaleje z państwa córką :)
  14. Powodzenia Borysku i trzymam mocno kciuki za dobrą aklimatyzację.Miałeś chłopaku ogromnego farta,że na Twojej drodze do lepszego życia stanęło tyle wspaniałych osób! Teraz już musi być tylko lepiej bo innej opcji nie dopuszczam :)
  15. Bardzo smutna wiadomość...:( Biegaj szczęśliwie Pokerku, po bezkresnych i wiecznie zielonych łąkach za TM [*]
  16. Pani Basia napisała: To już dzisiaj mija rok od kiedy Kesula jest z nami Rok szczęścia, miłości radości, za który pani Bogusiu z całego serca dziękuję bo to dzięki pani trafiliśmy na nasze słoneczko Pozdrawiamy i ślemy buziaczki :):)
  17. Dziękuję Kasiu i mam nadzieję,że jeszcze sunia będzie w schronisku i uda się chociaż jej pomóc. Chude,stare, młode,zarobaczone i wewnętrznie i zewnętrznie,z różnymi innymi chorobami psiaki,bez należytej opieki,to standard w schroniskach :( To bardzo smutna rzeczywistość,z którą nie da się walczyć w pojedynkę...Jest nas garstka na tym forum, ale każda z nas robi tyle co może, aby ocalić choć jedno psie czy kocie życie.Może mało a może trochę więcej niż mało...Pomagajmy i ratujmy na miarę naszych możliwości aby ocalić kolejne życie przed tym, co im do tej pory zgotowano... :(
  18. Bardzo się cieszę,że jednak udało się złapać Boryska bez pomocy specjalisty :) Wielkie brawa dla Tomaszowskiego Stowarzyszenia za udaną akcję! :)
  19. A gwoli dyskusji nad wiekiem i nie tylko, to ile Tycia ma lat? Pewnie gdzieś jest podane ale nie wiem gdzie
  20. Reszka nie do poznania! :) Trzymam mocno kciuki za sensowny odzew z ogłoszeń.
×
×
  • Create New...